-
9/42
Hej Słonka :D
witam Was goraco, W-A-L-E-N-T-Y-N-K-O-W-O 8) :D
wstałam dziś w dobrym humorze :) zaraz zmykam na plazowe śniadanko :D i do pracy. W pracy teraz niezły kołoworotek, jesteśmy strasznie przeciązone :roll: i w ogóle wyskakuje coraz więcej "ale'.. ale z braku laku na razie musze tu pracować.. no już sie nie żalę!
Dziś po południu mam znów korki, w ogóle sporo pracy z pracy przynoszę czyli znów taki czas zajęty mocno, ale obiecałam sobie już solennie, ze poćwiczę.. 8) po wczorajszym basenie czuję się super :D ze przełamałam barierę, ktora znów we mnie się zbodowała.. a oglądając ślubny film, gdzie wcale nie byłam wyjątkowo szczupła (wazyłam przecież 76 kg) przypomniałam sobie uczucia, które wtedy towarzyszyły mi, zadowolenie, ze schudłam 15 kg :D przy tej wadze zaczynam się czuć już w miarę :D marze, by znów być taka.. :D ech.. :D
Dziewczynki wybaczcie że Wam nie odpisuję, ale nadrobię to w I dłuższej wolnej chwili :D
czytam wszystko, to co u Was też!
miłego dnia Słonka :) pozdrawiam gorąco!!
-
miłego dnia życze ;) oby byl wyjatkowy ^_^
http://kartki.onet.pl/1721,kartki.html
-
-
-
Hej Aniu!
Nie przejmuj się wagą oszustką. Masz rację - schowaj ją głęboko i nie zaglądaj częściej niż raz na tydzień. Za to super, że byłas na basenie. To jedna z najprzyjemniejszych form ruchu, przynajmniej dla mnie. Oczywiście na 1 miejscu jest rowerek. Ja wczoraj byłm na stepie, choć mi się nie chciało. Wolałam poćwiczyć w domu, ale gdy już tam poszłam, to wiedziałam, że zrobiłam dobrze, bo babka nam dała porządny wycisk na brzuszek i uda, że dziś znów mam zakwasy.
A co do filmu z wesela, zawsze milo powspominac. Choc nas nasz film nieco nużył. W sumie nie obejrzeliśmy go do końca. Ale teraz już nie mogę się doczekać ślubu Anitki w sierpniu i mojej siostry we wrzesniu... ach... wybawię się!
Całusk Aniu. Życze mimo wszystko miłego dnia w pracy... nie zawsze jest dobrze, ale może tu jest lepiej niz w ostatniej pracy.
Buziaki :D
-
-
-
Anikasku duzo miłosci i radosci w dzisiejszym dniu :)
oczywiscie ciesze sie przeogromnie ,ze sniadanko było plazowe :D
ania
-
-