-
Cześć Aniu Najmaluszku :D :D
Widzę , że masz głowę zajętą ważnymi tematami , ale napotkałam bardzo dobrą stronę w internecie i pomyslałam , że Ci wkleję jako osobie uczestniczącej w biznesie .
Prowadzi ją Wanda Łoskot , osoba z bardzo dużym doświadczeniem , a to co pisze jest bardzo rzetelne i naprawdę mądre . Kopalnia wiedzy i nic nie kosztuje . Tzn. czasami kosztuje , ale tylko wtedy , gdy się zdecydujesz , a tego co nie kosztuje wystarczy na 2 miesiące czytania . Jak ona musi miec to wszystko świetnie obmyślone , że tyle rzeczy daje darmo zanim zaproponuje coś odpłatnie , a i to niezobowiązująco , i na pewno dobrze na tym wychodzi .
Wiem , że nie masz czasu , nikt go nie ma za wiele , ale tam jest bardzo fajnie :D :D
To strona akademiasukcesu.com i podstrona sukces Twojej firmy
-
Witajcie niedzielnie ...Wstałam dziś o 7 ... I teraz już mi się spać chce więc chyba się zdrzemnę zanim pojadę na obiadek do mamy ...
Dziś dodatkowo mam ból jajnika ... To tak jakby było mi mało ...Wczoraj poleżałam, nie było ćwiczeń a dziś rano poćwiczyłam ręcę z Dzień dobry i zdrowy z Bojarską ... :D :D :D :D
Przed chwilą zjadłam galaretkeczkę z brzoskwiniami ...Sama wczoraj zrobiłam 4 pucharki ... Według tego co pisze na opakowaniu to taka porcja ma 62,5 kcal a galaretka z cukrem była ...Do tego odrobina wkrojonej brzoskwini ...Coś za mało kcal ma taki deser :-)
Dagmarko poczytam ...w wolnej chwili :-)
Kasieńko czytałam o twoim zmartwieniu :-( Kurcze doznałaś szoku ... Ale pomyśl, że to tylko pieniądze ... Luneczko miłego tygodnia z rodzinką ...Oj zapracowana będziesz :-)
Anusia czuję się tak se ... Ale to minie ...Muszę myśleć pozytywnie :-) Tak jak TY :-)
-
Anusia, koniecznie myśl pozytywnie!!! to naprawdę dobrze na Ciebie wpłynie :wink:
... tylko ten ból niech Ci minie :( (ale mi się zrymowało :lol:) .... Staff to ja nie jestem :lol:
Zdrówka życzę, miłej drzemki a potem przyjemnego i smacznego obiadku u Mamy :D
A deserek przepyszny zrobiłaś, aż mi się takiego zachciało :)
-
Witajcie ...
U mnie szaro, ponuro ...i na dodatek poniedziałek ...Dobrze,, że ten tydzień krótszy jest :-)
Dietka spoko ... A nawet lepiej :-)
-
Aniu, u mnie też szarówka i miało być 25 stopni a jest co najwyżej 20 :?
Nawet stopy mi już zdążyły w biurze zmarznąć :shock:
Dietka Ci idzie dobrze, jak widzę, to fajnie :wink: :D :D
Spokojnej reszty dnia :)
-
Kasia tak dietka OK :-)
Co prawda teraz mnie sscie ale zaraz jakiś obaid pewnie zjem :-)
Zapomniałam napisać o wczorajszych zakupach :-) 2 pary spodni i korale zakupiłam :-)
Niestety absolutnie ceny niepromocyjne !!!!
-
A jakie spodnie i jakie korale? :wink: :wink:
Ja na razie muszę zapomnieć o droższych zakupach :? :? :? z wiadomych względów :cry:
-
Kasia jedne dżinsy ale takie fajne dzwony ...Nigdy nie miałam dzwonów a te dzięki temu, że fajnie się rozszerzają mam wrażenie, że mnie wyszczuplają ...A drugie eleganckie w prążek z kantką ...Korale czarne :-)
-
Bo dzwony wyszczuplają :wink: ja bardzo lubię taki fason i też takie mam :P
-
A propos jeansów.. pamiętam ze kiedyś sobie obiecałam, ze jak dojdę do 70 kg to sobie kupię fajne jeansy.......... :twisted: nie miałam takich spodni na sobie od poczatku liceum.. :roll: ale mi się marzą.. chyba czas się zabrać za dietę hehe.. :wink:
Anusia dzieki za pogaduchy :D buziaczki miłego dnia