901+ 10= 911
super
Wersja do druku
901+ 10= 911
super
911 + 6 = 917
917+ 30 = 947
947 + moje 10 = 957
Niezła sumka nam wychodzi :shock: :D A swoją drogą - świetny pomysł na wątek, Katharinko :D
witam ja dorzucam 8 kilo bo wczoraj wazylam 63 wiec tyle dokladam :wink:
957 + 8 = 965 :D :D
A ja dorzuce swoje kolejne dwa(razem 30:) :) :) ) czyli
965+2=967 kg!!!
967+17=984 :lol: :D :lol: :D :lol: :D
Chyba Trycka coś pomyliła, ale juz poprawiam. :lol:
Od 3 miesięcy bez efektu jo-jo :lol: Pozdrawiam MIKA
984+51=1035
co prawda schudlem ale teraz mam nowy problem,
http://forum.dieta.pl/forum/viewtopic.php?t=58628
prosze o pomoc, jesetm osoba bardzo zawzieta, napewno rady nie pudja w bloto.,.
1035 + 6 =1041 :):)
1041 + 7 = 1048 :D:D:D
1048+10 kg-1058 ŚWIETNY WYNIK :!: :!: :!: :!: :D
1058+12=1070 8)
43 kilogramy
1113+moje 20kg=1133 kg
1133 + 2 = 1133 :D
źle :P 1133 + 2 = 1135! :P
1135 z usiorką + wczesniej niepodliczone 43 arianka + 1 kg nowe moje = 1179 kg! :DCytat:
Zamieszczone przez Arianek
Nanami arianek jest podliczony, a więc jest 1136
dodajcie moje 53 kg
1136+53=1189kgCytat:
Zamieszczone przez awitu
witam -mnie zostało głupie 7 kg i jakos nie moge od stycznia z miejsca ruszyć.
więc dopisze swoje marne1189+7=1196
1196 + 8 = 1204 :!: :!: :!:
1204 + 13 = 1217 :!: :D
Piękny wynik :D
ahhh :D
co za radość :D kolejny kilosek mniej :D
1217+1= 1218
Dodaję następny kilogramek :1218+1 =1219
:lol: :lol: :lol:
Ostatnio -4,5kg, ale razem to już -10kg. :D :D :D
1219+10=1229
No piekny wynik :D
I ja się dopisuję :twisted:
1229+19=1248
To ja dopiszę jeszcze ostatnie rezultaty:
1248 + 2 = 1250
1250+20=1270 :D
1270+1=1271
1271+kolejne 2 = 1273
1273+10=1283
:lol:
A będzie lepiej!!!!!
dopisuje swoje kolejne 2kg czyli 1283+2=1285
I jeszcze ja :D
1285+11=1296
No to ja też, a co! :)
1296+8=1304
:D
To ja raz jeszcze :D
1304 + 2 = 1306
1306+15=1321
:D :D :D :D :D :D :D :D
1321+55=1376
:D HEJ!JA ODCHUDZAM SIĘ DOPIERO 3 TYGODNIE ALE TEŻ Z ZADOWALAJĄCYM SKUTKIEM!WPISUJĘ SIĘ.POZDRAWIAM!!! :lol: :lol: :lol:
--------------------------------------------
176 kg+3 kg =179 KG :!: :!: :!:
:oops: :oops: :oops: SORKI TO JESZCZE RAZ JA!ŹLE WPISAŁAM-ZGUBIŁAM 3 W "ŚRODKU" JUŻ POPRAWIAM
-----------------------------------------------------
1376 KG + 3 KG = 1379 KG :!: :!: :!: