1379 KG + 3KG = 1382 KG
Wersja do druku
1379 KG + 3KG = 1382 KG
1382 kg + 5,5 kg = 1387,5 kg
1387,5 + 15 = 1402,5 :!: :!: :!:
za kilka tygodni będzie więcej ;p
1402,5 + 7 = 1409,5 kg
1409,5+1,5=1411 kg
1411+4= 1415
i bedzie wiecej :D
1411+32=1443
1443+13=1456
Pozdrawiam
1456 + 2 = 1458
:D
buziaczki :*
176+13=189 no,no ...
:D 1471+1=1472
------------------------------------------------
:DKOLEJNY KILOGRAM W DÓŁ.BARDZO SIĘ CIESZĘ.WYMARZONY CEL JUŻ NA PÓŁMETKU...JUPI :lol: :lol: :lol:
POZDRAWIAM-RECHOTKA :!: :!: :!:
1472+5=1477--->nie do wiary jak to szybko idzie 8)
to ja też dodaje :-)
1472+7=1479
i do przodu ... :D
sorrki sorrki walnełam się :oops:
1477 + 7 = 1484
to chyba z tego odchudzania :-(
pozdrowionka
1484 + 1 = 1485 :)
skromnie, ale zawsze... :wink:
1485+11=1496
Waga w poniedzialek wskazala tylko -o,5.ale i tak dopiszę :D :!:
14896+0.5=14896,5
pomyłka
Luna powinna mieć wynik
1496 + 0,5 = 1496,5
no to teraz dopiero ja;)
od kilku dni ważę o jeden kilogramek mniej:)
a więc:
1496,5 + 1 = 1497,5
teraz vivi, niby tylko 3 kg ale jak na poczatek nie jest źle :)
1497,5+3=1500,5
1500,5 + 20 = 1520,5 :D:D:D
patrzcie, ile słudnełyśmy już - takiego sporego słonika zrzuciłyśmy ;)
U mnie kolejny kilogram
1520,5+1=1521,5
a u mnie jeszcze pół:)
1521,5 + 0,5 = 1522
Mam juz jako taki wynik to i ja sie dopisze
1522 + 6,5 = 1528,5 kg :)
a ja sie troche dużo dopisze :D
1528,5 kg + 18kg=1546,5 kg
1546,5+ 2kg = 1548,5 :)
juz tu sie dopisywałam,ale zleciało kolejne 2 ;)
1548,5 + 7 = 1555,5 :lol:
1555,5 + 4,5 = 1560
1560 + 14 = 1574 :-) Tylko, że potem był efekt jojo, ale niedługo go zwalczę!!!:-)
:D CZEŚĆ WSZYSTKIM!!! JA SCHUDŁAM KOLEJNY KG (Z 57 NA 56 KG), Z CZEGO BARDZO SIĘ CIESZĘ :D BO KAŻDY KOLEJNY ZRZUCONY KG DAJE MI SIŁĘ I MOTYWACJĘ DO DALSZEJ WALKI Z NADWAGĄ.... :?
---------------------------
1574+1=1575POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! :lol:
hej teraz kolej na mnie 1574 + 20 = 1594.A teraz boję sie efektu jojo...
to jeszcze moje kolejne 2 kg :)
1594+2=1596
To i ja się dopiszę z "dyszką"
1596+10=1606
ale wynik!
1606+2=1608
a oto i moje notowania - mam minus 10 kg, więc
1608 + 10 = 1618 kg
1618+13=1631
Cześć wszystkim :)
Ja juz troszke zrzuciłam ale jeszcze do ide3ału mi barkuje wiec trzymajcie kciuki!!
1631+13 = 1644kg. :D
:)) ja dorzucam swoje 9 kg (jak na razie :P )
1644 + 9 = 1653
:) pozdrawiam.. ale widać że to naprawdę duża liczba :)
1653 + 3 = 1656 kg !!!