-
-
Witam
Tobie równiez życze dużo miłości i radości w tak piękny dzień.
Pozdrawiam
-
Dziekuję i nawzajem duzo miłości
37 lat – 164 cm wzrostu
Start 03.07.2006 – 116 kg – BMI 43,13 – otyłość
Planowana meta 03.09.2007 – 64 kg - chciałabym
Ostatnie ważenie: 15.01.2007 – 106 kg
POWOLI, POWOLI NAWET KONICZYNKA DOJDZIE NA METĘ
-
Daniczku kochany, wspanialych Walentynek Ci zycze, mam nadzieje ze spedzisz je bardzo milutko! :lol:
http://i80.photobucket.com/albums/j1...usia/heart.jpg
-
Przemiłych walentynek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*
-
-
-
:D :D :D
Ula pewnie, ze warto walczyc. Ty tez to wiesz bo masz w pamieci swoje "szczuple" zdjecia. :D Musimy Ulus o siebie walczyc a Twoj wynik prawie 5 kg tez jest super, zwlaszcza, ze ostatnio nie bylo z Toba za wesolo i mialas chwile zwatpienia, dolkow, ale teraz wierze, ze sie podnioslas i wiesz, ze warto isc do przodu, nawet pod wiatr bo to nas hartuje. Buziaczki. :D :D :D
Madziu mam nadzieje, ze mimo problemow mialas fajny dzien i bawilas sie dobrze. :D
Marti dziekuje. :D
Beatko rozczulilas mnie ta zyrafka. :D Dziekuje Ci bardzo slonko. :D :D :D
Lunka a wiesz, ze Twoj obrazek bardzo spodobal sie mojemu Danielkowi. Rano nie schodzil mi z kolan, wiec buszowalam po dietce razem z nim i on sie nie mogl napatrzec na obrazek ktory mi wkleilas. Wiem, ze rozowa myszka to Didi, ale niebieska?? Pytam bo takie pytanie zadal mi wlasnie Daniel. :wink:
Hiii jak zwykle piekny wiersz. :D Dziekuje. :D
Niuniareks wracasz do nas?? :D
Takija :D :D :D
Justys sam fakt, ze to Walentynki sprawil, ze dzien byl inny, weselszy, ale nie spedzalismy go w jakis specjalny sposob. Ja na zabawie z Danielkiem, ktory nie chcial byc moja walentynka bo mowil, ze to musi byc ktos duzy, taki jak tata i on nie moze. :wink: :lol: Ja jeszcze troche podziebiona z gigantycznym zimnem na ustach a mojego J. chyba zaczyna lapac choroba, wlasnie zrobilam mu ferwex. Ale dzien byl i tak super, no i udalo mi sie do Was wszystkich wpasc z walentynkowa kartka mimo, ze Daniel ciagnal mnie za reke abym sie z nim bawila. Musialam kombinowac. :wink: A jak Twoje Walentynki??
Autkobu dziekuje. :D :D :D
Stellus dziekuje. :D :D :D
Dorfus sliczne te kwiaty. A zdjecie sama robilas?? Dziekuje. :D
Buziaczki dla wszystkich!!! :D :D :D
http://republika.pl/blog_vc_625412/1216435/tr/2492.jpg
-
Mam wiadomosci w sprawie pracy. Dostalam email, ze mam sie stawic w poniedzialek na 11.00 na kolejna rozmowe tym razem z szefowa tego dzialu, w ktorym ewentualnie bede pracowala. Boje sie. :roll: Bardziej niz przed pierwsza bo teraz wiem co mnie czeka. :? Pewnie znowu mnie przemagluje. Brrrr. :evil: Trzymajcie za mnie kciuki.
14.02.07 - sroda
Sniadanie:
:arrow: 1 herbata,
:arrow: jogurt,
II sniadanie:
:arrow: 1 herbata,
:arrow: 2 kromki chleba z maslem,
:arrow: 3 plasterki sera zoltego,
:arrow: czerwona papryka,
Obiad:
:arrow: 2 cienkie parowki,
:arrow: kilka (chyba 5) malych, trojkatnych placuszkow ziemniaczanych, takich jakie mozna dostac w Aldi,
:arrow: troche keczupu i musztardy,
:arrow: 1 herbata,
:arrow: 1 szklanka wody z sokiem wisniowym,
:arrow: 1 multiwitamina,
Kolacja:
:arrow: 1 kawa z mlekiem,
Kolorowych snow wszystkim. :D :D :D
http://republika.pl/blog_fs_865500/1715423/tr/2232.jpg
-
Daniczku niczym sie nie martw!!Napewno wszystko sie uda!!!Z Twojego buziaczka emanuje taka dobroć,ze mysle,ze ta prace masz juz w kieszeni :P :P :P
Miłego dnia Skarbie!!!!
http://img219.imageshack.us/img219/1030/2693nq9.jpg