DZIĘKI ZA TO ŻE POCZYTAŁAŚ MOJE BAZGROŁY HIHI :D I LECĘ DO CIEBIE BO SPRAWDZIC CZY TAM BYŁAM :shock:Cytat:
Zamieszczone przez animka001
Wersja do druku
DZIĘKI ZA TO ŻE POCZYTAŁAŚ MOJE BAZGROŁY HIHI :D I LECĘ DO CIEBIE BO SPRAWDZIC CZY TAM BYŁAM :shock:Cytat:
Zamieszczone przez animka001
heeeee. tania gratuluje.. nie tylko spadku wagi ale i rozsadnego do niej podejscia..
jasne ze nie schudiemy w tydzien.. trzeba po troszku.. ja se przekalam moj tluszcz na kostki masla.. i tez tak po trochu.. wiem ze to sa kostki masla..ktore mozna by odrzucic..
ps: malo sprzatania Ci zycze.. wiadomo jak sie nosi na caly dom.. nawet jesli tylko 1 miejsce jest w remoncie..
Teniu, no to ogromne gratulacje!!! :lol: Widzisz jak tu z nami sie fajnie plotkuje i przy okazji mimochodem chudnie? :wink: :lol: :lol: MIlego weekendu :lol:
hejoo :D:D lecisz maleńka;) Pomalu bez pośpiechu ale na Wieki wieków :D:D amen :D:D W końcu jak przyjdą cieplejsze dni...waga będzie spadać jak oszalała :] Czekajmy na te chwile;)
WIELKIE DZIĘKI ZA GRATULACJE :D :D :D DUŻA KOBIETA I MAŁY SUKCESIK HIHIHI,ALE LEPSZY RYDZ NIŻ NIC :roll:
ZŁOŚNICA89,BUTTEREMILK,MAROXIA DZIĘKI ZA WIZYTE U MNIE :lol: POWODZONKA WE WSZYSTKIM A SZCZEGÓLNIE W DIECIE MIŁEJ NIEDZIELI BUŻKA CMOK CMOK
http://www.humorek.com.pl/c1/w/33.jpg
Miłego i spokojnego weekendu,Teniu :)
I gratulacje,że pomalutku,ale wytrwale dążysz do celu :!: :)
Witaj Teniu! Grauluję spadku wagi i życzę udanego remontu i żeby szybko się skończył...no chyba że lubisz :D bo ja nie znoszę remontów, najlepiej by było wynieśc się i żeby ktos to za nas zrobił i posprzatał :D Miłego weekendu!
Witaj Teniu, dziękuję ze do mnie zajrzałaś.
Pozdrawiam i obecuję
Będe tu zaglądac
Miłego wekendu
Obecuję poczytać Twój wątek w chwili wolnego czasu.
Gosia
Witaj Teniu:)))
Biegnę śpiesznie pogratulować Ci wyniku!! To naprawde dobra i budująca wiadomość :D
Cieszę się, ze tak dobrze Ci idzie. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy! Pozdrawiam i życzę udanego weekendu :D
Ja również gratuluję!!!!
Swoją drogą zaczynamdrżyć przed moim ważeniem :( :( :(
Wprawdzie to jeszcze tydzień ale coś mam wątpliwości........
No ale coż trzeba się wziąść do roboty żebym nie było mi wstyd.
Buźka