Wpadlam zyczyc MILEJ NIEDZIELI :)
Wersja do druku
Wpadlam zyczyc MILEJ NIEDZIELI :)
Najważniejsze ze juz pyslisz o zakupie cięzarków, roweru to dobry początek. Jak juz zaczniesz ćwiczyc to wpadniesz w ten rytm i nie bedzie tak źle.
Miłego dnia :)
Wesolku, gratuluję ósemeczki z przodu :) :) Bardzo ładnie Ci idzie dietka,trzymam dalej kciuki :!:
Mam nadzieję,że szybko wrócisz do zdrowia,ja ostatnio 2 dni miałam coś takiego,że bolała mnie głowa i żołądek,ale już przeszło.
A grejpfrucika wieczorkiem to sobie ściągnę jeśli pozwolisz :)
A ze mnie leń i oprócz spacerów na razie mi się nie chce zabrać za jakieś ćwiczenia. A u siostry w domu stoi gazelle freestyle :roll: Może się w końcu wezmę... :wink:
Miłej i spokojnej niedzieli :!:
Hejo ;D nie wiem jak ja to robie ,ale od roku ponad nie bylam nawet przeziębiona. Patrząc na to ,ze chodze w cienkich bluzkach powinnam już dawno wykitować ;) Ciężarki mam ,bo tata mi zrobił ;) Pracował w metalach i się poświęcił :D Ale pamiętaj ,że za ciężkie nie mogą być ;) Nie masz zapału do ćwiczen to chodź na spaceryyyy :D
za ciezkie ciezarki nie moga byc.. bo my nie chcemu miec meskich miesni (duzy ciezar malo powtorzen) ale zgrabne wyszczuplone ciala (male obciazenia duzo powtorzen)
tak trzeba!!!
narazie sie nie musimy martwic o sile!! mamy przewage masowa :P
ja sobie wlanczam tv biore ciezarki w lapy i macham nimi we wszystkie strony, skrety, podnosze, pochylam sie z nimi. mam takie po 3kg, i sa dla mnie fajne.na poczatku mnie strasznie miesnie bolaly, ale teraz to bulka z maslem te ciezarki :D nie wiem czy sa czasem nie za ciezkie, ale innych nie mialam, wiec korzystam z tego co mam.....
Czesc dziewczynki:)
Dzieki za odwiedzimki:)
Ja was dzisiaj niestety nie poodwiedzam mam za malo czasu i bardzo pszeplasiam:) nadrobie to jutro obiecuje:)
Co do tych moich ciezarkow to wczoraj byl sklep zamkniety i kupie je dzisiaj a takie fajne sa :)
Kupie albo 1.3 kilo albo 2.2kilo nie wiem jeszcze zobacze na miejscu :)
Zgada sie Marzenko mamy przewage masowa ,ale jeszcze troszke i jej nie bedzioemy mialy :D hura!!!!!!!!!!
Zlosnica89: uwierz ze ja tez nie wiem jak to sie stalo ze jestem chora jednego dnia chodzilam zdrowa a drugiego rano nie moglam juz nic powiedziec:(
Jakies wirusy lataja w powietrzu i jeden zawital do mnie:(
Carli dzieki wielkie za gratki,jeszcz\e troszke i moze dojde do 7... o ile waga nie stanie w mmiejscu.
Prosze bardzo jezeli tylko lubisz grejpfruciki to smacznego :)
Zycze wszystkim milego poniedzialku:)
PS. ja nie luie poniedzialkow:D
No a teraz czas na przyznanie sie do malej albo wielkiej wtopy nie wiem co to bylo:(
Wczoraj po 20 jak wrocilam z pracy mialam lekkiego nerwa i bylam zmeczona i wkurzona ze musialam sobie czyms poprawic humorek.
I wiecie co zrobilam ja glupia:(
Zabralam sie za jedzenie lodow ktore mnie tak wolaly z lodowki : Zjedz mnie zjedz!!!
No i zezarlam pol opakowania lodow czekoladowych a opakowanie mialo 1litr
a jak sie kladlam spac to mialam takie wielkie wyrzuty sumienia ze szok
No coz teraz juz tego nie zmienie i szczerze nie wiem czy jak bede miala kiedys znowu taki dzien jak wczoraj to sie to nie powtorzy.
Bo najgorsze jest to ze te glupie lody poprawily mi humor i do tego w bardzo szybkim tepie:) :(
Ale dosyc marudzenia zmykam zrobic sobie jakies malutkie sniadanko:)
Zycze milego dnia i przesylam buziaki :D
http://www.serwisy.net/dusiolek/szpi...i/index_03.jpg
http://www.szpinak.prv.pl/
i tukliknij na zielone przepisy :D smacznego[/quote]
ja mam ciężarki 2 kg. sa takie akurat. Nie za cięzkie nie za lekkie. Staram sie z nimi ćwiczyc codziennie chociaż po kilka minut.