Dzielną kobietą jesteś ... a zimno hmm dzisiaj było stosunkowo ciepło, le znów ma być ochłodzenie :(
Wersja do druku
Dzielną kobietą jesteś ... a zimno hmm dzisiaj było stosunkowo ciepło, le znów ma być ochłodzenie :(
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cześć Piękna. Jak miło CIe widzieć. Hoł hoł hoł merry christmas aż chce się powiedzieć :D Wybacz wali mnie troche.
Jesteś niesamowita. Walczysz dalej, mimo bólu (większego lub mniejszego ale jednak). Ja gdybym tylko miała wytłumaczenie, ze nie wolno ćwiczyć to bym nie ćwiczyła no bo jak skoro nie wolno. Ale chcemy być piękne i bedziemy robic wszystko, zeby być. Tzn jestesmy piękne, teraz tylko bedziemy jeszcze piękniejsze :)
Pozdrawiam
siłe woli do walki masz a to BARDZO dużo a ciało powinno podążać gdzie ty chcesz, a zimno? ja na to patrzę z tej strony: z każdym dniem bliżej do lata ;)
Alek póki co czekamy na wiosne chyba :) Ale tak tak lato juz tuż tuż. Czas tak szybko leci, ze nim sie obejrzymy będziemy biegać w bikini po plaży. Ja i bikini <hahaha>
Święta Zmartwychwstania Pańskiego niech będą dla nas czasem powstania ze śmierci obżarstwa, czasem świadomych wyborów- przede wszystkim pożywienia które nam ma służy do życia.
czy mnie jeszcze pamietasz?
Wszystkiego najlepszego z okazji swiąt. Nie wiem czy o wielkanocne bo za oknem jakoś biało, ale tak mowia wiec chyba tak jest :lol: :lol:
Hejka Verseau.
Wpadłam po prostu powiedzieć "cześć" po długiej nieobecności .
piekny dzień mamy.... :lol: :lol: :lol: