aha! i zapomniałam napisać, że zdasz, ale to wlasnie jest tak oczywiste ze zapomniałam dodać:) trzymamy kciuki:)
Wersja do druku
aha! i zapomniałam napisać, że zdasz, ale to wlasnie jest tak oczywiste ze zapomniałam dodać:) trzymamy kciuki:)
Miłego,pięknego,cudowanego,idelanie dietkowego dnia:D
Jak tam dietka idzie?:D
Zdałam, zdałam na 4, ale to było takie łatwe, że mimowolnie mam wrażenie iż mogło być 5- gdybym się oczywiście trochę więcej uczyła. Jutro kolejny, więc trzymajcie kciuki! A moja dieta ok, chociaż na koncie mam już 1055. Do wieczora pozostaje mi woda mineralna i gorąca herbatka czerwona lub zielona. Na kolacje wypiję jogurt, nie przekraczając limitu 1300 kcal oraz odnotowując kolejny mam nadzieję dzień zwycięstwa! Swoją drogą odczuwam zadowolenie z siebie tzn z tego że walczę i wygrywam. Jeszcze wpadnę dzisiaj i napiszę czy wytrwałam! Buziaki :)
enova gratuluję zdanego egazminu, teraz tylko czekam na ruch Twojego suwaczka 8)
4 to też bardzo dobry stopień:D No to teraz trzymamy kciuki za jutro:D
Dziękuję :) Ewulko z moim suwaczkiem wszystko się okaże w ten piątek, wtedy to będę mieć sposobność zważyć się pierwszy raz od października, nie mam w domu wagi więc nie jestem na bieżąco i dlatego suwak stoi w miejscu.
Kurcze jak skończyłam pisać poprzedni post spojrzałam na zegarek była 15.30 W mojej głowie pojawiła się myśl, że do 16 miałam odebrać siostrę ze szkoły- zapomniałam!!! Jak z procy pognałam na przystanek, tramwaj oczywiście się spóźniał. W końcu przyjechał- zepsuty, wlekł niemiłosiernie. W szkole byłam o 16.10 (a ja tak nie lubię się spóźniać) Ale jazda zapomniałam o siostrze he he To z natłoku spraw :) Jedyny pożytek to kcal zgubione podczas biegu do szkoły. :lol:
wow! od października?? to strasznie długi okres czasu! a jak sie czujesz wagowo?
i GRATULUJE czwóreczki:) to bardzo dobra ocenka:)
Nie mam zielonego pojęcia ile wazę. Wtedy było 93 Dałam sto dzięki czemu się nie załamię tym co zobaczę. Gdybym dała 93 i wyszłoby 100 mogłoby to osłabić moje morale. A może się milo rozczaruję... :wink:
Cokolwiek zobaczysz na wadze pomysl sobie że to początek drogi do naszego sukcesu :) Przesuwanie suwaczka to dla mnie jedna z wielu przyjemnosci na naszym forum, heh :D Więc życzę Ci żeby twoja przyjemność była duuuża :D
No od października to rzeczywiście bezstresowo hehehee