Na serio są takie smycze dla dzieci? A nie ma takich większych, takich dla 80 kg trochę większego dziecka?? ;)
Wersja do druku
Na serio są takie smycze dla dzieci? A nie ma takich większych, takich dla 80 kg trochę większego dziecka?? ;)
Ivet może i są , tylko kto by miał siłę takiego koloska ciągnąnąć tej smyczy?????
Dobrze czas na tłumaczenia z dnia dzisiejszego, a więc do godz. 16-tej jest:
X Pieczywo chrupkie płatek 9g 4 112,00
X Serek smietankwy naturalny " Twój smak" opakowanie 125g 0,5 149,00
X Rzodkiewka szt. 10g 7 8,40
X Jogurt JOGOBELLA owocowa 1 opakowanie 150g 1 90,00
X Jabłko średnio 100g 2 100,00
X Kawa (bez cukru) 2 10,00
X Cukier czubata łyżeczka 10g 3 120,00
X Mleko 3,2 % średnio 100ml 0,2 11,60
W sumie kalorii: 601,00
a po cichu dodam że na obiad karkówka z grila chyab z ryżem isałatą ze śmietaną( a co tam)
No mi by się taka smycz przydała :P
a kogo Ivetku chcesz prowadzać??
A mieszka ze mną takie duże, 26-letnie dziecko, które czasem gdzieś się zgubi w sklepie i nie można go nigdzie znaleźć :D
a no to kochana jak tak to mogę Ci załatwić .. tam jest regulacja szelek i w szerokości i w długości, ba nawet z przodu mają kieszonkę na komórę :lol: :lol: :lol:
No to super :) Właśnie o coś takiego mi chodziło :D
A no i jeszcze może od razu zamówię z 5 modeli, bo znając moje dziecko to będzie chciało przegryźć te szelki :D
Nie no przegryźć nie przegryzie po sa szerokie gdziec ze trzy cm. ale jak jest sprytne to może sobie samo klamerki odpiąć i co zrobisz ?? :mrgreen: