I dobrze :wink: bo jesteś ładna :wink:Cytat:
Zamieszczone przez Majeczkaaaaa
Wersja do druku
I dobrze :wink: bo jesteś ładna :wink:Cytat:
Zamieszczone przez Majeczkaaaaa
dobra cos zdzialalam :D [img]http://images32.fotosik.pl/215/fad3d85db4324fc6.jpg[/img]
[img]http://images31.fotosik.pl/216/9a015667f02c00b7.jpg[/img]
i kolejne zdjecia :D
[img]http://images26.fotosik.pl/195/4d328b3f905e09bd.jpg[/img]
a teraz widok wawelu z diabelskiego młyna :D
[img]http://images32.fotosik.pl/215/a22ef533a46b4d4b.jpg[/img]
a mnei ne ma bo ja jestem niefotogeniczna:)
Gumisio dziekuje za komplement, ach az sie zarumienilam :D
oooo matko! juz widze siebie na takim czyms z moim lekiem wysokosci...:mrgreen:
tjjjaaa jasne.. niefotogeniczna..a ja jestem miss obietywu...:P nie marudz Słonko, tylko wrzucaj zdjecia!!! :D :* :* :*
aaa wstydze sie :) wrzuce nna raza:D mamy czas :D
Majusiu nie ma sie czego wstydzić i nie ma za co :wink: Taka prawda że jesteś ładną dziewczyną :wink:
teraz to juz mnie rozwalilo na lopatki :D:D chyba zaczynam w to wierzyc :D:D <zawstydzony>
Gumisio... coz za sila meskich slow... :P :P :P :twisted: ja jej to wbijam do glowy od tygodnia, a przyszedl facet wieczorkeim na watek Majeczki i dziewczyna juz zaczyna wierzyc!! :D :lol: :lol:
Maja.. chlopak ma racje :D :D
O widzę most grunwaldzki :) a wszystko koło mojego byłego mieszkanka :) nawet byłam tam w zeszłym tygodniu, ale jakoś nie skusiłam się na żadną atrakcje :)
Hehe, no pewnie że mam racje :wink: Nie dość że jest ładna dziewczyna, to pewnie i atrakcyjna, a jak schudnie to już w ogóle będzie laska :wink:
No nie Majka :wink: ?
witam kochani :) wlasnie wrocilam z uczelni, padam na twarz , jestem taka zmeczona ze o malo nie zasnelam w tramwaju... a dzien- PORAZKA jednym slowem... ogolnie wstalam o 5 zeby sie uczyc z chemii, i co i kapa, nie zaliczylam, sluchajcie uczylam sie tegoi dosyc dlugo i mialam wrazenie ze pojelam swoim ciasnym umyslem ten material a jedno pytanie i pozamiatane, jakies z kosmosu bylo, cos tam wiedzialam, nie poddalam sie od razu .. ale nie zaliczylam.... :( ogolnei lipa , nie idzie mi za dobrze na tej glupiej uczelni, nie wiem jakis straszny leniuch sie ze mnie zrobil, nie mam jakiejs wiekszej mobilizacji do nauki, a wiem ze musze :( a co najlepsze i z czego mi sie chce smiac to to ze jestem taka zdolna ze pozar w pracowni wywolalam :D dzien dietkowy, bo moje zdenerwowanei nie pozwolil mi cokolwiek w siebie wcisnac, na uczelni salatka grecka, rano ciemny chleb z pomidorem, a teraz zjadlam chyba 2 pomidory i mam nadzieje ze juz wiecej nic nei pochlone... a mialam ochote wstapic i kupic cos dla oslody... ale sie powstrzymalam, :) jednak nei jestem taka beznadziejna :) ale sie upisalam :) pozdrawiam muaaa :*
Maja jest sliczna, tralalalala.... Maja jest ladna tiru riru riru... Majunia- ja Tobie nawet do piet nie doskakuje z moja " tak zwana uroda"... z reszta juz o tym pisalam, wiec uznasz, ze sie powtarzam - dziewczyno masz to COS, czego wiele zaszuszonych ;) babeczek nie ma i miec nie bedzie nawet, gdyby stawaly na glowie... No mowie Ci fajna sztuka z Ciebie :) :D
Ale gdyby sie kto pytal - ja wole chlopcow :lol: :lol: :lol: :lol:
oj Lola dziekuje jestes kochana :* no nie moze byc inaczej niz hetero :D:D:D
witam :) oj jak ładnie z dietką na uczleni :P i jeszcze amły piroman nam się ujawnił :P
sasaaaa
pozdrawiam życze miłęgo wieczoru!
wreszcie koniec tego dziwnego dnia :) za m,na weiderek i 50 brzuszkow :shock: :shock: :shock: z tej calej zlosci nawet nie zauwazylam jak je zrobilam... :D kurcze no ale nie pobiegalam dzisiaj bo juz sily nie mialam zupelnie sily po zajeciach... ale za to mam w czwartek caly dzien terenowki to zdaze sie nalazic po lesie co niemiara ;/;/ pozdrawiam :)
Co tam Piekna Majeczko?? a zaliczeniem sie nie martw.. zaliczysz :D jestem z Ciebie dumna! ja nie umiem sie powstrzymac przed zajadaniem stresow, smutkow iitp. wiec Kochanie szacunek!! :D :* milego wieczorku! :*
witam PIEKNA KASIU:P:D no musze jakos zaliczyc:) dobrze bedzie :) musi :) w ten weekend mam wesele, oj bedzie sie dzialo, ma nadzieje ze sie powstrzymam przed tymi wszystkimi pulapkami czychajacymi na stołach :D
Piekna Majeczko, Piekna Kasiu.... Atrakcyjny Kazimierzu... :lol: :lol:
nie ma to jak rozmowy w odpowiednim towarzystwie - az chce sie czytac i pisac :) :)
Patrzac na Twoje menu dzisiejsze wpadam w kompleksy...
Bardzo eleganckie...
zeby tylko ta elegancje bylo widac na wadze :D:D:D
ojj bedzie widac! a na weselu wszystkich OLSNISZ!! Tylko Kochana nie przycmij panny mlodej.. nie wypada :D :wink: :wink: pochwal sie w co sie ubierasz, bo ja mam z tym problem! a na wadze zobaczysz piekna 8888 z przodu!! lallalala! :* :*
oj chcialabym juz zobaczyc ta 8 z przodyu :) a tak wogole to witam :) dopiero zasiadlam do komputera i chygba przede mna dluuga noc.... mam sporo do pracy a oczywiscie jak to ja zostawiam wszystko na ostatnia chwile, bo gdziezby inaczej... ;] no a dzien w miare udany, chociaz zaliczylam 3 plasterki zoltego sera, ale dzielnie sie trzymam - nie jem slodyczy !!:) dzisiaj zjadlam warzywa na patelnei, odrobine jajecznicy, kilka plasterkow szynki, 2 kromki razowego chleba i jogurt z mueslki.. a i jeszcze pomidory... hmm.. chyba cos tego duzo sie narobilo :? :? :?
witam witam :) niedawno wrocilam z uczelni, kurcze strasznie sie nie wyspalam... roblam ta glupia prezentacje prawie do 3 w nocy... tak to jets jak sie czlowiek zbiera na ostatnia chwile:(:( no ale nic... dzisiaj wpadka- pochlonelam sklepikowa bule dzisiaj z maslem salata ogorem i majonezem - biale pieczywo, normalnie herezja!! no ale nic, bede juz grzeczna i moze uda mi sie nie zgrzeszyc juz dzisiaj, chociaz umowilam sie woeczorem z kolezanka na ryneczku i obawiam sie ze mozemy przypadkiem zahaczyc o jakas knajpe:P:) kurcze no i znow puste kaloriew :( no ale nic, moze wreszcie kiedys uda sie zrzucic moj balastr:) a pochwale sie ze ciagne jeszcze szosteczke i nei przerwalam :) chocicaz miesnie jeszcze czasem bola :)
ps "wszystko na co mam ochote jest niemoralne, nielegalne albo powoduje tycie ":D:D:D:D:D:D:D
pozdrawiam muaaa :*:*:*
No trudno buła czasem się zdarza :) A pamiętaj, że jak idziecie do knajpy to możesz zadowolić się wodą.. No chyba, że masz ochotę na % ;) Brawo za ćwiczonka :)
:lol: :mrgreen: masz calkowita racje... xDCytat:
Zamieszczone przez Majeczkaaaaa
zazdroszcze tego spotkania na krakowskim ryneczku.. to miejsce ma magie neizaleznie od pory roku! :)
bula zostanie spalona podczas szalonej nocy na ryneczku..xD buziam! milego wypadu! :*
Dziękuję za odwiedzinki :)
Przeczytałam Twój wątek i muszę stwierdzić, że zarażasz optymizmem. Poza tym masz całe mnóstwo pokładów energii, czego zazdroszczę, bo u mnie z zapałem to różnie bywa - przychodzi i odchodzi, ale wraca :wink:
pozdrawiam i życzę udanego wypadu
witam kochane:D
kasiu wlasnei krakow ma swietyny klimat, miasto ktore nie chodzi spac:) naprawde lubie tu byc:D
ulenko aj nei przesadzaj, mam niespozyte ilosci energii ale to dlatego ze chlopa brak :D:D:D:D
Właśnie nie dużo - bardzo ładnie Maju :wink:Cytat:
Zamieszczone przez Majeczkaaaaa
no a % zawsze idą w brzuszek i wszystkie puste kalorie :P
taaa.. to ja bym mogla zaopatrzyc w energie elektryczna caly powiat...xD ojj gdzie te chlopy, gdzieeee??Cytat:
Zamieszczone przez Majeczkaaaaa
Gdzie Ci mezczyzni? prawdziwi tacy - orly, sokoly, herosi... :)
Mezczyzni - ci prawdziwi sa na wymarciu - jak dinozaury... Moim zdaniem powinni byc pod ochrona, albo lepiej - zamykani w rezerwatach... To by dopiero bylo - rezerwat prawdziwych mezczyzn... Tam to dopiero Lola mialaby ubaw po pachy... :wink: Chociaz mysle, ze nie tylko ja... :twisted: :twisted: :twisted:
Majeczko... Sloneczko Ty moje... Widze, ze trzymasz fason z dietkowaniem - i bardzo slusznie... Nawet ten ser jest do przyjecia ;) Zgadzam sie, ze jak wszystko co zjadla wypiesz jednym ciurkiem kolo siebie wyglada pokaznie, ale jak tylko podzielisz to sobie na konkretne posilki, to sie okaze,ze jest w sam raz :)
u mnie wieje optymizmem...juz pogodzilam sie z tymi slodyczakami, co je bezwstydnie zjadlam pare dni temu... Wrocilam do szeregu i sie staram z niego nie wychodzic :)
a Krakow znam na pamiec i kocham caaalym serduchem i calymi moimi 66 kilosami z haczykiem :)
Caluski, usciski i duzo pozdrowionek z zimnego (brrrr) i mokrego (brrrr) Gorzowa :* :* :*
Hej Krejzolu! :D :D jak po spotkaniu na ryneczku?? jak dietka? no i w ogole to pisz co u ciebie bo jestem baaardzo ciekawa! buzka! :*
I jak udała się impreza?
Hej Hej jak tam balanga ?? opowiadaj!!!
miłego weekndu życzę :)
Majjjjjjkkkkkkkkkkaaaaaaaa!! wracaj tutaj szybko, bo jak nei to zaraz sie wybiore do tego Krakowa (zaproszenie juz mam :P ) i osobiscie skopie Ci tylek.. bezposredni pociag mam o 20:45 wiec uwazaj kochana!! :*
wracaj do Nas:)
No Majeczkaaaa wracaj no :wink:
bo ja tu pytanko mam o warzywa na patelnie - jakie preferujesz i jakie polecasz? chetnie wyslucham Twoich sugestii, wiec wracaj szybciutko :)
pozdrawiam i zycze udanego tygodnia :)
czesc kochane moje dziewczeta:D wrocilam z wesela:D bable na nogach sa chyba oznaka udanej imprezy :D :d :D grzeszyc malo grzeszylam, no zjadlam obiad a potem drugie danie i jakies miesko, raczej okupowalam miejsca gdzie bylyt owoce :D:D:D :twisted: :twisted: :twisted: no i wogole tak poszalalam ze historia :D kupilam sobie kiece traka z duzym dekoldem :D brazowa w kolanko :d ladna :D jak tylko odzyskam jakies zdjecia tyo chetnie wkleje:D i wcale nie bylo tragedii ze poszlam sama :P:D starszy sie mna zaopiekowal :D
:D No to super i z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)
jak tylko cos bede miala to podrzuce :D
Jupi fotki!
syuper,że się wybawiłaś!! wesela od tego są by tańcować ;)
hmmm i opis sukienki mnie ciekawi wię czekam na fotoski!!!
bzuuaiki!