Ostatnie wpisy na Blogu

 1. Jak trzeba dbać o place zabaw dla pociech?

  przez w dniu 20-03-2017 o godzinie 12:22 (Blog o zdrowiu i żywieniu)
  Place zabaw przygotowane dla milusińskich służą pociechom do dynamicznego spędzania czasu pośród pozostałych rówieśników. Tego rodzaju miejsca wymagają natomiast ich systematycznego przeglądu. Jest on konieczny do zweryfikowania wszelkich części placu zabaw, a w związku z tym do wydana zaświadczenia, iż plac zabaw może być w sposób bezpieczny wykorzystywany przez dzieci.

  Komu przekazać realizację tego rodzaju prac?
  Atrakcje, urodziny, imprezy dla dzieci – centrum zabaw Białystok FabrykaMisia.pl ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 2. Co powinieneś wiedzieć odnośnie schorzenia, jakim jest liszaj płaski?

  przez w dniu 09-03-2017 o godzinie 14:39 (Blog o zdrowiu i żywieniu)
  Istnieje wiele przewlekłych chorób skóry, które są w stanie wręcz niemożliwie uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie. Jedną z nich jest na przykład liszaj płaski, który daje paskudne efekty w postaci nieestetycznych wykwitów na skórze, które są zlokalizowane w różnych obszarach ludzkiego ciała.

  Liszaj płaski to raczej schorzenie ce****ące się pojawieniem się różnych grudek, które na ogół są zlokalizowane na rękach, nogach, paznokciach, jak i na błonach ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 3. Krok pierwszy, ograniczyć posiłki

  przez w dniu 17-12-2015 o godzinie 13:23
  Blog, myślę, że to pomoże mi się zdyscyplinować. Trzeba być tylko regularnym. No cóż, zacznę od tego, że wczoraj waga pokazała 119 kg. Dramat prawda? Cały wieczór przepłakałam, wyrzucając sobie swoją bezradność. Dziś jest lepiej, podjęłam pewnie postanowienia, które zamierzam wprowadzić w życie.

  Krok pierwszy, ograniczyć posiłki. Nawet nie chce ich liczyć, bo na pięciu na pewno się nie skończy. Dziś było śniadanie (2 kromeczki pieczywa z białym ...
  Kategorie
  Nie przypisana