No, congratulations :) Tylko bić ci brawa, Evelinqo ( zwłaszcza za wczorajszy dzień ) :)
A tak a'props to gdzie mozna kupić ten skrzyp polnydo picia ???
Wersja do druku
No, congratulations :) Tylko bić ci brawa, Evelinqo ( zwłaszcza za wczorajszy dzień ) :)
A tak a'props to gdzie mozna kupić ten skrzyp polnydo picia ???
Cheryl16 ja kupiłam w aptece
A ja w sklepie herbapolu,ale w Rossmanie tez widziałam. :lol:
Teraz szykuje sobie warzywka na patelnieNa obiad.Jakies kaloryczne-ale uwielbiam je :lol: Maja 68kcal/100g.Chyba dlatego,ze są z ziemniakami.Ale zjem je z przyprawa włoska i ketchupem.hehehehe
Evelinqa i zrob je na patelni teflonowej wtedy nie potrzeba tluszczu :) ja posupyje je przyprawami, najbardziej lubie slodką papryką ;) i jakas vegeta lub czyms takim i sa pyszne :)
vanesssa ja nigdy nie uzywam do nich tłuszczu :lol: i wegety tez nie-ma za duzo soli i sama chemia ogółem.Wole zdrowe ziółka :lol:
na podwieczorek była kawka rozpuszczalna z mleczkiem i słodzikiem.I koniec na dziś z kawkami :?
Zaraz wskocze na godzinke na stacjonarny w ramach dotleniania organizmu w czasie nauki :lol:
Wysłąłam Tate do sklepu po dzem-chciałam na kolacje i co :?: w sklepie były tylko powidła i marmolada.I co ja zjem :?: tak sie nastawiłam....chyba bedzie zmain planów-a tego nie lubie :twisted:
Dzięki dziewczynki :* zapewno już jutro się wybiorę do apteki lub innego Rossmana :P. A ajki on jest w samku ? bardzo niedobry czy da sie snieść ??? Ja wcale ( nie...skądże...;/) nie histeryzuję, tlyko musze się psychicznie przygotować :twisted: .
Evelinqa, mała zmiana planów nie szaszkodzi jesli zmieszcisz sie w limicie i będziesz sama czuła ze jest dobrze:)
W smaku...mmmm dal w sumie bez smaku.Na poczatku czekałam az wystygnie całkowicie i piłam za jednym zamachem.Teraz zastepuje mi herbatke.I co najwazniejsze-działa :lol:
Działa :?: :twisted:
Tzn , z eoczyszcza z toksyn to juz się od was dowiedziałam, a działa jakos na włosy, paznokcie albo coś :?: :twisted:
swietnie wzmacnia skore,paznokcie sie nie łamią a włosy nie tylko nie wypadaja-ale tez szybciej rosna i odrastaja te,ktore wypadły :lol: Warto scierpiec ten smaczek :lol:
I miałam dzemik na kolacje.Ponarzekalam,ze mi nikt nie kupiłi Mama pojechała do dalszego sklepu.Tez miała nie kupowac-bo jej slowa"dżem za 1.80?, dziadostwo".
A to "dziadostwo"okazało sie nie miec w sobie ani grama cukru-sam słodzik :lol: Fajnie :lol:
No i na kolacyjke byl razowiec zbiałym serkiem i dżemeikiem.Pychotka.I zgodnie z planem.
Na jutro tez planik jest ulozony i wypelnie go co do minutki i co do kcal :lol: