-
Jeniii mnie idzie srednio, zreszta wszytsko znajdziesz na moim wateczq :D Tylko uwazaj z ta dietka , tzn chodzi mi o to, ze musisz stopniowo wychodzic z dietki, powolutku znow zaczac laczyc wegle z bialkiem , ostrzegam tylko dlatego, bo mi sie to nie udalo , za szybko wrocilam do normalnego jedzenia i prosze ....kiloski wrocily :evil: Pozdrawiam i zycze milego dnia :lol:
-
NO i 3 dzień z głowy :) zjadłam około 900 kcal:)Ale nie miałam zbytnio czasu na cwiczenia bede musiala jutro nadrobic:)Pozdrowionka .PInky87 dzieki za rade z tym wychodzeniem z tej dietki mam zamiar ja pociagnac do polowy Maja:)
-
No i 5 dzień za mna jeszcze tylko kolacyjka czyli 2 kromki chleba pelnoziarnistego razowego:)Po 5 dniach zauwazylam spadek wagi 1 kg:) Mam nadzieje ze do 1 maja z 4-5 kg zleci:) Ta doetka bardzo mi sie podoba bo nie chodze glodna chociaz tak jak na poprzednich:)POzdrowionka 3 mam kciuki
-
Jeniii super, ze nie chodzisz glodna - to jest chyba najwazniejsze, bo ja np. jak na wczesniejszych dietach nie dojadalam, to przychodzil moment, ze sie rzucalam na jedzenie no i jo-jo murowane :? :x Aha a co do tych kilogramkow to wiesz nie nastawiaj sie, ze chcesz koniecznie zrzucic te 5 to konca kwietnia. Myslmy racjonalnie - zostaly 2 tyg do maja, mysle, ze lepiej bedzie jak zleca Ci dwa, gora trzya nie 5 .A Ty cwiczysz cos Skarbie, bo chyba nie wspominalaso tym wczesniej.Pozdrawiam i sle calusy :-)
-
Pinky ja rowniez tak ostatnio myślałam o tych kg że lepiej żeby spadło troche mniej ale w sposob naturalny niż od razu tyle.Oczywiście że ćwicze , codziennie staram sie przynajmniej z 30 min jeżdzić na rowerku stacjonarnym:)POzdrowionka :D
-
Jeniii no to super, ze cwiczysz :) to bardzo pomaga w dietce no i humorek poprawia :) Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow
-
Dzisiaj mija tydzień od kiedy zacełam dietke.Udało mi się zgubić na dobry początek 2 kg:) A najlepsze jest to , że nie chodziłam głodna jak na poprzednich dietach:) Pozdrowionla
-
Jeniii mega gratulacje Skarbie :!: Super Ci idzie, nawet nie wiesz jaka z Ciebie jestem dumna !!!! Aaaaa zebym ja mialam tyle samozaparcia co Ty :!: Trzymam kciuki za dalsza dietke, bo nadal jestes na nielaczeniu tak ? Dobra ja ucieka,, bo mykam na silke. do napisania. :*
-
Tak dalej jestem na nie łączeniu codziennie zjadam od 800-1000 kcal zalezy od dnia:) I Jem do 17-18 :) Narazie jestem nawet sama z siebie zadowolona ze tyle wytrzymalam PINKY trzymam kciuki rowniez za Ciebie.Dzisiaj nawet w nocy snilo mi sie ze jadlam ciastka masakraa heh ale dobrze ze to sen:)Pozdrowionka
-
Dzisijejszy dzien uwazam za nie udany:( POjechalam na konie z kuzynka i niestety bylismy u takiej starszej pani i zrobila obiad czyli ( ziemniaki miesko surowka nastepnie kolacje surowka jajko z majonezem szynka i chl;eb a na deser 1 kawalek ciasta ) masakraa A nie moglysmy odmowic i wszystko zjesc nigdy jeszcez tak sie nie czulam .MAm nadzieje ze dieta sie uda dalej i ze pomimo tego dnia kg beda nadal spadaly.Po przyjezdzie od razu zaparzylam podwojna herbatke przeczyszczajaca.Pozdrowionka