Cześć tiska :).
A ty Sephrena gdzie się podziałaś? Jakieś niusy? Jak ci idzie dietkowanie?
Wersja do druku
Cześć tiska :).
A ty Sephrena gdzie się podziałaś? Jakieś niusy? Jak ci idzie dietkowanie?
Czesc Markowa :D :D zagladne tutaj jeszcze napewno :)
Tiska, a gdzie twój wąteczek? podaj no link to będę zaglądać do Ciebie i sprawdzać jak Ci idzie.
Sephrena, ale twój wątek nabrał tempa. Hmm, congratulations :wink:
Serdecznie zapraszam do siebie http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=71639
U mnie zawsze mile widziani wszyscy bo kawaka u Tiski laczy ludzi :D
To chyba do mnie było :) Herbatka jaka jest to nie wiem, bo ja różne gatunki herbat pijam ;) Jedno co mogę powiedzieć na pewno to to, że ona nie jest zielona. Po zielonej mnie brzuszek bardzo boli i mam wzdęcia :( O wiele bardziej wolę czerwoną, najlepiej z kawałkami ananasa :)Cytat:
Zamieszczone przez tiska
Witam Cię, Tiska, u mnie bardzo serdecznie :)
Eeee, dziękuję? ;)Cytat:
Zamieszczone przez Markowa
A tak w ogóle to zaczęły mi się "dni miesięczne", jest baardzo duszno na dworze i myślałam, że się do domu nie doczłapię i ogólnie mam chumor do dupy :/ Z utęsknieniem czekam od wczoraj na burzę, bo juz nie mogę wytrzymać takiej aury :( Wszystko mi wisi, a już najbardziej odchudzanie. Ale chyba nie jest tak źle, bo rodzina i znajomi mówią mi, że trochę schudłam. A ja sama widzę, że bluzki są luźniejsze na brzuszku i biust mi zmalał :) A jak tam u Was? :)
Tak trochę nei na temat ;) Czy ktoś wie jak zmienić tło w obrazku?
co do herbaty to oczywiscie bylo do Ciebie i jestem pewna ze to zielona :lol: ja mam wzdecia tylko wowczas jak pije zielona na pusty zoladek.
U nas tez takie parno na dworze ze ledwo chodze i ledwo zipie :wink:
Pozdrawiam
Sephrenka! Cały czas się ukrywałaś ty spryciulo! :D :P
A ja Cię szukałam.... 8)
Sephrena, tiska - jak wam duszno to wskakujcie w samolot i przylatujcie do mnie! U mnie pada i pada, i tylko około 20 stopni! Trochę się nacieszycie zmianą klimatu chociaż :wink: !
O jaki obrazek i jakie tło Ci chodzi kochana? Bo ja dziś jakieś zwolnione myślenie mam...
Mam nadzieje,ze dzis bedziesz na forum i swoim wateczku i cos popiszemy i zapraszam do mnie na herbatke wpadnijcie z Markowa :D
Moja przyjaciółka w poniedziałek urodziła synka i chciałam zrobić kartke z tej okazji. :) Znalazłam w necie obrazek, ale on jest na niebieskawym tle, a ja bym chciała na białym. Próbowałam to zmienić w paintcie, ale jakoś mi nie wychodziło :( Czy któraś z Was zna się na grafice i zmieniłaby mi tło? :)
Dziś u mnie stan krytyczny- drugi dzień okresu :( Jak na razie na koncie mam 6 kanapek z czekoladą :( Ogólnie dzień do dupy, a jeszcze się nie zaczął :/ I jeszcze zostałam zaproszona na imieniny, na które nie chce mi się iść. No, ale dobra. Już nie marudzę. Idę sobie zrobić drugą kawę bo zaraz zasnę.