-
witaj Ikuś, widzę, że całkiem ładnie, a jak masz możliwość to zapisz się na ten fitnessik, mówią, że jak się tańczy to człowiek porusza sie z większą gracją :roll: czy jakoś tak :wink: więc jak widzisz same plusy
ja i tak mimo wszystko trzymam za ciebie kciuki, pozdrawienia :D :D
-
W końcu minął weekend.
Nie lubie tych wolnych dni : mąż co chwile robił jakieś przekąski :?
Kupił kilka paczek chipsów, jakieś cukierki i wszystko co jest zabronione dla mnie.
Oczywiście kilka rzeczy posmakowałam :cry:
Ale najważniejsze, że wczoraj wieczorem i dzisiaj rano poćwiczyłam :)
Samo ograniczenie jedzenia nic mi nie daje , więc MUSZĘ zacząć się ruszać.
Oby tylko ten zapał nie minął mi.
-
ja będę cię goraco dopingować w tych ćwiczeniach. sama też mam niestety problemy z ruszaniem się. Zapisałam się na fitness to teraz chcąc nie chcąc muszę przynajmniej dwa razy w tygodniu ćwiczyć :p
a z weekendowym obżarstwem to i tak, że tylko podjadłaś, bo ja byłam u mojego chłopaka i tam to dopiero się objadłam. az strach myśleć ile kcal zjadłam. Ale jak mnie jego babcia dopadła i mówiła jak to strasznie zmizerniałam (no fakt, w końcu 6 kg mniej :D ) no to dostałam cały talerze jedzenia! :(
-
Czesc Ikus.
wlasciwie to nie wiem co napisac.trzymam kciuki za ciebie dalej, ja oczywiscie znowu sobie w zeszlym tygodniu odpuscilam . dzisiaj juz lepiej.
ach, ta nasza slaba wola i niekonsekwencja.
-
no weekendy sa ciezkie...zawsz epełno pokus u mnie tak samo :p ale gratuluje motywacji do ćwiczen kotek!! tak dalej!!:)
-
ika co się stało? gdzie zniknęłaś?
-
no i jak idzie ikuś?
nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za ciąg dalszy, z nas wszystkie :wink:
pozdrawiam gorąco :D
-
-
Jestem zła, bardzo zła :x
Nic nie schudłam :x
Jednak nie poddaje się , w końcu musi coś drgnąć.
Dzisiaj na śniadanie zjadłam pół kromki chleba z szynką i ogórkiem + sok marchwiowy.
Na objad planuje żeberko i mnóstwo kiszonej kapusty.
Dziękuje ,że do mnie zaglądacie i trzymacie za mnie kciuki.
-
ikuś schudniesz w końcu, zobaczysz że prędzej czy później ale musi coś spaść!
trzymam za Ciebie mocno kciuki i nie poddawaj się !