Zakupilam pszenne otręb, w celu uregulowania zoladka i moich wizyt w wc.
Ile mam tego uzywac dziennie?
Wersja do druku
Zakupilam pszenne otręb, w celu uregulowania zoladka i moich wizyt w wc.
Ile mam tego uzywac dziennie?
Powiem krotko-są rewelacyjne na te sprawy-ale nie przesadzaj z ich iloscia.
Ja na pocztaku jadłam ich za duzo.W efekcie były bóle brzucha i zaparcia-bo zapchały mi jelita.Asymiluja duzo wody-wiec brzuch był jak bania,wzdecia itp.
Duzo pij.Teraz jadam 2x w tygodniu na snaidanko z mleczkiem granulowaneok.90g.
Normalnie 30g do owsianki rano-zwykłych otrab.Jedz ok.50g dziennie a powinno byc ok.
Smacznego :lol:
Super, dziekuje ! Bede wsypywac 3 lyzki rano do platkow :)
Mam sie nie martwic ich kalorycznoscia ?
no wlasnie ja juz nie wiem co mam myslec o tych otrebach niektórzy mowią że zapychaja jelita i jeszcze trudniej isc potem do kibelka :/ a niektorzy mowia ze działa ok :/ ja juz nie wiem co mam robic bo mi juz nawet herbatki nie pomagaja ani nic a pije po 4razy dziennie a czasem nie chodze do kibelka po 4 dni ;(
Paula mam tak samo. Po herbatkach mnie tylko brzuch boli. Pilam figure herbapolu z senesem.
Moze sprobujmy. Dzis wypije maslanke z 3 lyzkami otrab. jutro musli i powtorka 3 x lyzeczka.
tylko ze ja jutro mam studniowke a brzuch jak balon 4 dni bez kibelka help ;(
Faktycznie niedobre okolicznosci, studniowka, sukienka i nadety brzuch :(
A moze tabletki z rzewienia ? Jak bylam mala zazywalam. przeczyszczajace. Ale zeby negatywnie sie to nie odbilo na Tobie, to dosc ryzykowne.
Moze pojdz do apteki i popros o rade?
Aha i wypij duzo kefiru na noc i rano. W wakacje bardzo mi to pomoglo.
wczoraj i przed wczoraj wypiłam litr maslanki i nic :(
wiecie co działa jeszcze-na noc połknijcie 3 łyzki siemienia lnianego-w całosci,niemielonego.Nie gryzcie-organizm go nie strawi.Po 3-4dniach wyprożnicie sie bez problemu :lol: Acha no i szklaneczka wody popijcie.
A otreby pomagaja-tylko z umiarem tzreba je jesc.3łyżki to mało-1.ma 7g.Zjedz około 5dziennie.Po kilku dniach efekt murowany.tylko nie pzresadzaj-bo wzdecia sa okropne :(
Paula ale to ma byc kefir stricte a nie maslanka. Wypij litr na noc i litr rano po kawie. Efekt prawie murowany ale wszystko zalezy od organizmu. I moze te otreby dodaj. Ale wtedy tez duzo wody. Mysle ze powinno pomoc, zwlaszcza ze to juz 4 dni.
A ruszasz sie duzo?To tez pomaga.Jakies ćwiczonka na brzuszek,rowerek.
Ja codziennie zjadam na śniadanko otreby granulowane z mleczkiem lub owsianke i w niej 30g otrab zwykłych.Popijam kawka i zanim skoncze jesc juz jestem na kibelku :oops: :twisted: Działa jaknic.A dawniej nawet tydzień nie byłam na tronie :evil:
od pol roku chodze na siłownie 3 rzy w tyg na 3 godziny i 2 razy na basen :(
Ja zero ruchu. A granulowane od zwyklych roznia sie tylko postacia ? W sklepie byly tylko zwykle pszenne i takie kupilam.
Postacia i smakiem-chodzi mi o te Firmy Sante.Sa z suszonymi jabłkami i z śliwkami.Pychotka-taka zdrowa wersja płatkow na mleko.Nie maja cukru,a na sucho smakuja jak ciasteczka.Tylko uwazaj-bo ja jak sie przysse do paczki to wpadam w trans i sama nie wiem kiedy znikaja :lol:
Oooo to ja juz wiem ze takich nie moge sobie kupic, musze wersje bezsmakowa bo wtedy nie bede umiala sie oderwac :)
ja do tego jem co dzien przynajmniej 1 jabłko i duzo kiszonych rzeczy takich jak ogórki czy kapusta i tez nic..
:lol: o tak :lol:
Paula to polecalabym Ci wybrac sie do lekarza bo to nie sa zdrowe objawy skoro jedzenie i ruch Ci nie pomaga.
Juz nawet nie chodzi o studniowke ale zebys problemow nie miala wiekszych.
Ewelinka ale nabralam ochoty :) Ale nie moge ich kupic :) Bo wiem jak to sie skonczy.
ojc smakowe otręby :D:D:D wiem jak to jest z moimi płatkami fitness jak sie doczepie to juz koniec ;-)
W ogole musli, platki fintess, platki cini minis... zjadam cala pake na raz jak sie przyssam :( Tez tak potraficie ? ;)
Ps. Paula jak kreacja studniowkowa? Pochwal sie. I jaki planujesz makijaz i fryzure?
no wlasnie kreaacja super aleeeeee brzuch mi sie opina wiecie jak to wyglada najgorsze ze on w rzeczywistosci taki nie jest tylko jest taki wzdety ;/ fryzurka planuje jakis taki koszyczek upiety z tyłu nie moge nic do góry bo partner nie jest ode mnie duzo wyzszy a moje buty maja obcasz 10 cm :P
Jaki kolor i kroj? ;)
Naprawde sprobuj z tym kefirem. Mysle ze pomoze. Kup najzwyklejszy kefir Krastystaw a nie jakies danony, swojski porzadny kefir.
Wypij wieczorem przed zasnieciem i rano po kawie.
bordowo czarna :D:D:D z bordowymi cekinkami cuuudna jest i jak zgrabniutko wygladam w nej achhh jedak życie w miare szczupłej osoby jest bardziej kolorowe :]
Wzrasta samoocena, nie ma problemu z zakupem ciuchow, wieksze powodzenie i usmiech od rana patrzac w lustro.. :)
ale wiecie co zauwazyłam im jestem chudsza tym wiecej mankametów widze u siebie i jestem coraz mnie zadowolona jak byłam gruba to jakos bardziej siebie akceptowałam...
Apetyt rosnie w miare jedzenia, niestety czasami az do przesady i kiedy nagle stajesz sie bardziej atrakcyjna / za sprawa wlasnego wysilku, to szukasz wszelkich mozliwych mankamentow aby je zlikwidowac i stac sie "idealem".
Moze warto sie zatrzymac, ale to wszystko psychika niestety.
no wlasnie...w sumie to wszyscy mowia ze teraz wygladam super ale wiecie ja nie czuje sie dobrze widze ze za duzo jeszcze tego ciała choc 1 plan to było 60 kilo
ale wlasnie zapomniałam powiedziec ze kupiłam te granulowane otreby ze sliwka wlasnie wcinam z jogurcikiem naturalnym :] sa super! jutro kupia jabłkowe bo dzis jem ze sliwka ;-)
Cala paczke zjesz? :))))))) Kupilas kefir? ;)
nie no zjem poł :P ale chce wyprobować te drugie hehe ajjj kupiłam kupiłam kefir ale boje sie go wypic na noc :O
Dlaczego sie boisz? Otreby pyszne? Duzo tam sliwek maja ?
sa rwelacyjne ja tam sliwek nie znalazłam ale maja smak sliweczek. Sa o niebo lepsze od tych zwykłych co jadłam POLECAM!
Kupie wszystkie jakie beda mieli w sklepie ;) Żeby tylko pomoglo z wc.
ja całkiem przypadkiem sie na nie natchnełam dziś choc nie raz sie zastanawiałam czy nie kupic ale te normalne otreby jakos mnie odstraszyły a teraz wiem ze nie potzrebnie. W ogole jestem załamana pochłonęłam dziś ponad 1500 tys...zawsze jak wiem ze musze zjsc mało bo musze miec jutro płaski brzuszek to rzucam sie na wszytsko ale wybiła 18 i koniec z jedzeniem!
w ogole jestem ciekawa ile mozna byc na diecie 1000 ja jestem juz miesiecy i powoli wysiadam :/
W ogole zauwazylam cos rewelacyjnego ! zjadlam 2,5 h temu maslanke truskawkowa z otrebami i rodzynkami i nie jestem glodna dalej ! A normalnie juz bym kwiczala w glodu. Wow.
Nie jedz dzis juz nic, jutro studniowka.. Wypij duzo wody. Na pewno bedziesz wygladac super i napisz rano jak wc po otrebach. Trzymam mocno kciuki bo wiem jak to psuje samopoczucie psychofizyczne :/
Ps. co to znaczy ze wysiadasz?
koniec z jedzonkiem na dziś powiem Ci ze ja zjadłam mała mieczke tych otrebów i jestem taka pełna jak po talerzu zupki chyba bede jesc takie sniadanka :]
ps. bardzo dziekuje za wsparcie :**********
Dobry pomysl, tez bede takie sniadania jadac :) Jestem z Toba a Ty bedziesz ze mna od poniedzialku :)
Edit: 21,14: Cholera zjadlam poll litra maslanki, wielkiego ananasa i kilka wielkich lyzek cini minis :(
A ja właśnie pochłonęłam te sliwkowe jak płatki-z mleczkiem na śniadanko.mhmhmmmmmmmmmmmmmmmmm :lol:
Ja musli, otreby, rodzynki extra i kilka poduszeczek cini minis :D Mniammmm. Milego dnia :* I powodzenia dla Pauli na studniowce :)