mi się po naturalnym wszystkiego odechciewa, bo taki niesmaczny jest :?
Wersja do druku
mi się po naturalnym wszystkiego odechciewa, bo taki niesmaczny jest :?
Dla mnie jogurty mają za dużo kcal :?.
Poemi, ja mam takie samo podejście do "tytułowych" serków Danio, mimo że bardzo lubię serki homogenizowane
ale zupełnie nie zaspokajają głodu, a kalorii mają "od cholery i ciut ciut"
wolę jogurty i maślanki
szczególnie wiosną i latem
Fajnie, że nie jestem sama :D . Już myślałam, że to jakiś zboczenie :wink: .
ja uwielbiam jogurty..dzien bez jednego malego kubeczka to dzien stracony :P najbardziej smakuja mi jogobele<a w szczegolnosci o smaku pieczone jablko z cynamonem>mmmmm pychaa.. zastepuja mi slodycze :P
troszeczkę jestem zdziwiona wypowiedzią, która padła powyżej. :o skoro jogurty mają dla ciebie poemi zbyt dużo kalorii to czym się żywisz? wodą? :shock:
jasne jest, że przy 1000 kcal nie można się nimi opychać bez pamięci, ale są ważnym źródłem wapnia i innych niezbędnych rzeczy. marchewka, o której wspomniałaś wcześniej raczej ci tego nie dostarczy. więc na twoim miejscu poszukałabym miejsca dla jakiegoś małego jugurciku w swoim menu. ot tak. na wszelki wypadek. pozdrawiam. :wink:
Jogurty wcale nie są takie kaloryczne. jest multum innych rzeczy, które maja swoje kalorie i nie zawieraja pozywnych i racjonalnych składników (witamin, mikro czy makro składników). w jogurtach i serkach takie "DOBRE" składniki wystepują. przede wszystkim (jak juz wczesniej wspominały dziewczyny) WAPN.
Warto zatem je jesc.
Ja jak zjem serek jakis bedac na diecie zastepuje mi on niesamowicie słodycze. :) Jogurcik wieczorem, lub na przekaske albo rano wymieszany z płatkami czy musli to idealny posiłek. :lol:
Alessaaa - liczę, ale nie tak jak na diecie. Tzn. staram się jeść tyle, ile potrzebuję, ale nie odmawiam sobie czekolady
i innych rzeczy. Nie jem za to w ogóle chipsów, staram się unikać fast foodów - no wiesz, zdrowe żarcie i małe szaleństwa
pozwolę sobie odpowiedzieć, bo podzielam zdanie PoemiCytat:
Zamieszczone przez aliantka
ciekawe czy teraz Poemi podzieli moje hehe
nie chodzi o to, że jogurty mają dużo kalorii i koniec zdania
jogurty mają dużo kalorii w stosunku do niskiego poczucia sytości jakie wywołują :)
same w sobie dużo kalorii nie mają, bo co to jest 150kc, natomiast zupełnie nie zaspokajają u mnie głodu, więc jest to "puste" 150kc.
puste nie dlatego, że brak w nich wartości odżywczych, ale dlatego, że nadal po nich jestem głodna. (to tak dla tych, co chcieliby się czepić słowa "puste")
nie zmienia to jednak faktu, że jogurt/maślanka na drugie śniadanie (z musli/płatkami lub bez niczego) zaspokaja chęć na słodkości ;)
Hmmmm maślanka.....
A ile one mają kcal bo ja przyznam się bez bicia, że może piłam takie cudo z raz- dwa razy....
jakośumkło mi że coś takiego istnieje :wink: