-
miłego dnia i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka ;*;*
-
-
miłego początku tygodnia ;*;*
co tam? :>
-
Nawet, nawet, a u was ?
-
u mnie średnio, bo po :
1. jestem niewyspana, od 2.25 na nogach jestem, bo nie umiełam spac.
2. musze sie uczyc
3. potzrebuje chłopaka! ;D chciałabym wreszcie kogos soie znalezc.
4. mam coraz wieksze kompleksy z powody rozstepow...;/:[
-
Lato się zbliża, zazwyczaj tak jest, że przez wakacje kogoś się poznaje, choćby na jakichś koloniach czy obozach. Ja co się kolonia kończy to rycze jak bóbr, bo tak zakochana jestem, a później jak zaczyna się rok szkolny... (a zawsze mam pecha, że nie są z mojej miejscowości ;/). Nie ma czasu się spotykać, esy też coraz rzadziej 'no bo przecież nauka'.. i jakoś zapominam..
-
Ja ...
1. Też musze znaleźć sobie chłopaka ... ! Na te wakacje przynajmniej!
2. Na rozstępy mogę ci polecić kosmetyk marki EVELINE-nie wiem dokładnie czy tak to się pisze, ale co tam. Redukuje on w znacznym stopniu rozstępy i zwalcza celulit.
3. Ja się wściekam, bo moja waga stoi w miejscu choć .... widzę róźnicę na brzuszku 
4. Nauki to też mam ... Chcociaż brak czerwonego paska mi nie grozi to jutro mam kartkówkę z majzy od, której zależyczy dostanę PIĄTKE na koniec !! TRZYMAJCIE KCIUKI 
No właśnie LATO ... Jedziecie gdzieś ? Ja wybieram się do cioci do Włoch i na obóz. Mam nadzieję, że poznam jakiegoś chłoptasia w między czasie
Chociaż "mój" boy też jest nadal do wzięcia
, ale nie odpisuje do mnie na gg to jak narazie mam go gdześ
-
No to fajne plany na wakacje. Ja jeśli gdzieś pojadę, to tylko nad jeziorko 
Powodzenia na tej kartkówce :*
-
Dzięki mam nadzieję, że dobrze mi pójdzie, a co do planów to w nie wierzę choć (boy) ... Mam nadzieję, że będzie na kim "zawiesić oko"
-
hehe na pewno będzie
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki