dolaczam sie do powodzen :D
nie probowalam SB ale podobno fajna 8)
Wersja do druku
dolaczam sie do powodzen :D
nie probowalam SB ale podobno fajna 8)
dzieki dziewczyny ;**
wszystko poszło mi dzisiaj tak jak chciałam!:) tzn. przekąski i obiad;) na kolacje twarożek i kapusta kiszona;) tylko wydaje mi się, że chyba przegiełam z tymi fistaszkami;/ były one dwoma przekąskami.. i chyba wyszlo wiecej niż 15 bo nie liczyłam, ale no nic. nie załamuje sie!;)
póki co miłego wieczoru;**
myślę, że od tych fistaszek Ci nic nie będzie, w końcu są zdrowe;p
jakieś 100 kcal chyba maksymalnie na 15 takich orzeszków:)
e to nie ma problemu z tymi fistaszkami ;)
dziewczyny! pierwszy dzień za mną i nie złamałam się! uf uf :) jestem z siebie dumna ;P
a jak tam u was?:)
Szpulka witam Cię na diecie ; ) bo nie miałam wcześniej okazji.
gratuluję pierwszego dnia. ja sie złamałam po 4 dniu, ale jak widac- jestem znow.
trzymaj się laska; **
dobranoc! ;**
Już nam uciekasz? Dobranoc ;)
a uciekłam;p ale już wróciłam;) i zaraz ide robić quiche na śniadanko ;d
dzień dobry!:))
ło matko a co to jest? :shock: :PCytat:
Zamieszczone przez szpuLka
Ty tutaj rarytasy takie wcinasz, a ja na sniadanko platki z mlekiem :lol:
takie babeczki :p
Quiche: 300 g mrożonego szpinaku włóż na 2,5 minuty do mikrofalówki. 12 foremek do babeczek wysmaruj tłuszczem. Wymieszaj w misce 3 jajka, 3/4 szklanki startego sera żółtego light, 1/4 szklanki pokrojonej w kostkę zielonej papryki, 1/4 szklanki pokrojonej w kostkę cebuli i 3 krople ostrego sosu paprykowego. Rozdziel masę do foremek. Piecz w temp. 180°C ok. 20 minut.
ja nie dodałam papryki. w smaku sa dobre, tzn. jesli sie lubi szpinak (a ja uwielbiam!:P), bo smak jest taki szpinakowy;P ale cos nie bardzo mi chyba wyszły;/ bo są takiie dziwne;p tzn. jak wyjmuje z foremki to praktycznie pół babeczki na niej zostaje;| posmarowalam foremke tluszczem (maslem roslinnym)tak jak w przepisie i nie wiem czemu to tak sie zrobilo..
jakbym mogła to z checia bym zjadła płatki z mlekiem jak Ty.. uwielbiam je;p