Memento, Twoje zdanie na własny temat dopóki będzie subiektywne (czyli zawsze) to żaden dowód na to, że nie wyglądasz jak wieszak.
A ja się z Tobą nie zgodzę, jeżlei ktoś waży poniżej 50 kg to nie znaczy że wygląda jak wieszak,a wszystko za sprawą budowy, jeden człowiek może mieć grubsze uda inny może mieć szersze ramiona i oboje ważą tyle samo a mimo to wyglądają zupełnie inaczej, jeden szczupło drugi grubo. Pozatym każdy z nas ma inne ciało,jeden ma więcej mięśni drugi mniej, czasem nawet tak bywa że ktoś kto waży mniej a ma mało mięsńi będzie wyglądał tak samo jak ktoś kto non stop ćwiczy i jest ubity i waży dużo. Zresztą idź sobie do pierwszego lepszego lekarza i zapytaj czy dla organizmu lepsza jest otyłośc czy może lekka niedowaga, gwarantuję ze odrazu Ci powie że to drugie. Chociażby dlatego ,że człowiekowi z nadwagą ciężej się poruszać i częściej choruje na różne choroby kręgosłupa, czy miażdzyce itp I tak jeszcze chciałabym dodać. Jakie to dziwne że ludzie którym niestety nie udało się utrzymać wagi z różnych powodów (ale nieważne to tu jest) narzekają cześto ze chudzi się z nich wyśmiewają, tymaczasem właśnie to oni są tymi którzy na to ile ktoś waży zwracają największą uwagę Zastanawiam się czasem dlaczego tak jest I nawet domyslam się ale odpowiedzcie Wy również sobie sami.
PS: a w ogóle to jak Ty uważasz że ktoś szczupły od urodzenia ma na siłę się tuczyć bo komuś innemu się nie podoba to ile waży Przecież to śmieszne ,zwłąszcza jeśli w moim przypadku nawet lekarka która robiła mi bilans powiedziała ze tak a moja natura