-
EWCIA WIEM ŻE NAPEWNO NIE JEST CI ŁATWO.
NAJWAŻNIEJSZE ŻE NIE POPALASZ .TAK MOŻE SIĘ UTRZYMAĆ OKOŁO PÓŁ ROKU POTEM WAGA SAMA BĘDZIE POWRACAŁA , ALE WARUNEK NIE PODJADAĆ WIECZORAMI . MOŻE JAKIEŚ LANDRYNY SSIJ , LUB SŁONECZNIK. COS BY ZAJĄĆ BUŻIĘ . JA JAK MAM CIĄGOTY TO BIORĘ 2 GUMY DO BUZI I MAM ZAJĘTĄ BUŚKĘ.
BARDZO SIĘ CIESZE ŻE WRÓCIŁAM DO NAS . ZAGLĄDAJ SKARBIE BO SMUTNO BEZ CIEBIE TUTAJ.
BUZIACZKI ŚRODOWE.
http://img167.imageshack.us/img167/827/yg14em4.gif
-
-
Ewcia, brawo za niepalenie :D :D :D
Mojej mamie póki co się nie udaje rzucić, pali mniej, ale pali niestety ....
A Ty jesteś bardzo dzielna i konsekwentna! Super!!!!
Waga wróci do normy, ważniejsze jest to, że nie palisz - lepiej być troszkę pulchniejszym i nie palić, być zdrowym :) :) niż szczupłym, ale palić, o! ale wymodziłam :lol:
A najlepiej to być szczupłym i nie palić! :lol: :lol:
-
Nie palisz -to wspaniale :!: :!: :!: Gratuluję :D :!:
Wiem,ze jest Ci cieżko ,ale dasz radę i nadprogramowe kiloski zgubisz :!: :!: Na wieczór szykuj sobie suróweczki i talerzyk z warzywkami np.pokrój marchewke,kalarepkę,dołóż rzodkiewki i chrup sobie jak bedziesz głodna :D :D :!:
http://www.infojardin.com/fotos/albu...r%20blanco.jpg
-
Cześć Ewcia :D
Ciężko Ci nie palić i nie jeść. Ale już nie palisz jakiś czas to może i z jedzeniem można by już poeksperymentować ? Nie mam doświadczenia w tych sprawach , u mnie nikt nie pali 8) :D
Pozdrawiam :D
http://img155.imageshack.us/img155/2...ovinkertl9.gif
-
Bewiczku wielkie buziolki mkna do Ciebie za wytrwałość!!!!
Bardzo sie ciesze!!!!
Miłego wieczorku :P :P :P
-
Witaj bewiku! Podziawiam, ze rzucenie papierochow, brawo !! Kuchenny magnes tez mnie meczy i nie moge przestac jesc, co za koszmar . Czuje sie ociezala , zle mi z tym a stale cos laduje do brzucha . Bledne kolo.
Trzyamj sie !! Buziaki !!
-
witaj
wróciłam wczoraj -ale nie byłam w stanie przed kompem długo wysiedzieć
musiałam odespać swoje wojaze . coraz bardziej zmęczona wracam
i dalej nie moge podjąc decyzji o przeprowadzce .
Nie widać ,zeby ciebie przybyło - troche przesadzasz
,bo bardzo ładnie wyglądasz.Może dlatego ,ze duzo ćwiczysz
no i pływanie to najlepszy sposób aby sylwetke w ryzach utrzymać .
Pozdrawiam i zycze wytrwałości
-
-