Julisia ja jeszcze suwaczka nie zmieniam -to półtora kilo mam zamiar
w dwa tygodnie zwalić -to tylko brzucholek. :cry: :cry:
ale narazie trzymam sie z dala od słodyczy --tylko te cukierki na choince :(
mam nadzieje ,ze ślubas opyli zanim przytyje.
Wersja do druku
Julisia ja jeszcze suwaczka nie zmieniam -to półtora kilo mam zamiar
w dwa tygodnie zwalić -to tylko brzucholek. :cry: :cry:
ale narazie trzymam sie z dala od słodyczy --tylko te cukierki na choince :(
mam nadzieje ,ze ślubas opyli zanim przytyje.
cześć Julisiu :D ; no to faktycznie zaszalałaś... ale od tego są w końcu święta! zresztą myślę, że takie szybko złapane kilogramy równie szybko się zgubią :wink: powodzenia!! :D
Witaj Julisiu !
Jakie to niesprawiedliwe, tyle sie trzeba napracowac aby kg zgubic , a zeby je nadrobic wystrczy tylko kilka dni Swiat . Ja moj suwak zmienie za tydzien, nie wiem czy juz wszystko mi sie zawiazalo , poczekam na ustabilizowanie sie nabytego z powrotem tluszczu :wink: Niestety nie jest wesolo :( Przynajmniej bedzie co robic :wink:
Pozdrawiam serdecznie !!!
Pozdrawiam :D
MILEGO DNIA :) :) :) :) :) :)
http://www.edycja.pl/upload/kartki/592.jpeg
Witaj Julisiu!
Bardzo dziękuję za odwiedziny na moim wątku :P Miłego dnia życzę :!: :!: :!:
:lol: witaj Julisiu jak tam dietkowanie :?: Pytam bo nie jestem wszedzie ze wzgledu na mala ilosc czasu ,bo juz zaczynam odczuwac swoje dolegliwosci ,a che sie jszcze z wszystkimi przywitac .Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w dietkowaniu.Moja waga stoi jak zaczarowana 110/85 :roll: :roll:
Cześć dziewczynki :D
dzisiaj dietuję przykładnie,co prawda na kolację była kasza manna z sokiem :roll: [och,jaka pyszna]ale chyba zmieszczę się w limicie.Myślicie,że po tych dniach obżarstwa już te dodatkowe kg to tłuszcz :?: :shock: :?: .Może to jeszcze woda i zaległości w kichach :?: i mam nadzieję,że trochę spadnie w najbliższych dniach.To niemożliwe ,żeby tłuszcz tak szybko się odkładał,a tak powoli spalał[he,he,he,nadzieja matka głupich] :D :D :D
Julisia -niezły pomysł z ta kaszą manna -tez mam ochote na coś lekkiego
ja bym chyba z mlekiem -coś na sok mnie nie bierze -jeszcze .
JULISIA WSZYSTKIE MAMY COS PO ŚWIĘTACH .
MAM NADZIEJĘ ŻE SZYBKO ZGUBIMY.
BUZIACZKI.http://img60.imageshack.us/img60/6688/magik51tt8jv.gif