Beatko, milego tygodnia :!:
Wersja do druku
Beatko, milego tygodnia :!:
:D pozdrawiam :D
Dietkę trzyam, choć w weekend było trochę grzeszków. Kurcze, ale już w sobotę myślałam, że wieczorem w niedziele sobie odpuszczę i tu był błąd. A w niedziele wieczorem byłam sama, a wtedy zawsze staram odpocząć i totalnie się wyluzować. Zamiast wziąć super kąpiel, maseczka na twarz, poświęcić ten czas swojemu ciału to ja rozpaliłam w kominku, wzięłam drinka do ręki i oglądałam telewizor. Było cudownie, ale jak to bywa po alkoholu zawsze mam zastój i teraz mam te 89 z małym ogonkiem. Muszę dopracować te weekendy.
Lecę dalej do pracy bo mam jej od wczoraj sporo, jak się uporam to poczytam co tam u Was.
Beatko nie jest źle w ciągu 3 tygodni zgubiłaś 3 kg. To piękny wynik :D .Pozdrawiam serdecznie
Kolejny dzień bez wyników, ale cóż widocznie mój organizm walczy ze zbyt pośpiesznym spadkiem wagi. Jeśli tylko w tym tygodniu na powrót zobaczę 88 będzie dobrze.
Bardzo mnie motywuje to, że do świąt mogę pozbyć się tej ósemki przed i będę się tego trzymać, bo inaczej będę sobie odpuszczać.
Didi - masz racje, to dużo i nie chcę więcej jak kilogram tygodniowo.
Beatko, zobaczysz, ze jak organizm zobaczy , ze nie dostaje wiecej jedzenia, to skapituluje i w koncu waga ruszy w dol :lol: :lol:
Pozdrawiam :!:
:D bewik ma racje :D
pozdrawiam :D
Gratuluję 3 kilo w ciągu tygodnia to super. Teraz to norma, że się waga zatrzymała, u mnie to samo. Wiadomo, że cały czas na diecie się nie da wytrwać, czytałam wiele razy , że lepiej zjeść mały kawałek czekolady, a nie odmawiać sobie i potem się rzucić na całą tabliczkę. świetnie, że masz kominek i możesz się przy nim zrelaksować. Też czasem sobie jakieś winko wypiję, ale jeżeli wliczę to kalorycznie do dietki, to OK, nawet schudnąć się da, gorzej, że przeważnie wtedy apetyt mi rośnie :oops:
Pozdrawiam i życzę pod choinkę wymarzonej wagi :D
Kurcze kominek ...alez to musi byc cudownie, jak bylam u znajomych w domku kiedys , to mieli kominek i wieczory byly przez to fantastyczne . Ja zapalam sobie taki lamiponik z swieczka w srodku i tez mam " kominek " :lol:
Pozdrawiam :D