Ewcia wszedzie byle nie do lodówki :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Wersja do druku
Ewcia wszedzie byle nie do lodówki :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
u mnie ostatnio lodóweczka zamknieta dla mnie :wink:
dzieci maja tylko dostep
A czym ją skutecznie zamknęłas bo poszukuje własnie jakiegos dobrego zamka :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
magicznym NIE bede tyle jadła :D
Na mnie to "NIe" przy tej pogodzie jakoś kiepsko działa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
na mnie nie :wink: mam full pracy :D ale nie jest zle
Dorotko gdzie sie podziewasz
a reszta dziewczyn jak ja wlazłam tylko Zuzanka nie uciekła :wink:
Ewcia udają ,ze pracują
:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale wczoraj wieczorem gotowałam pomidorowa :oops: no i sie na nia skusiłam
ja też nie uciekłam, tylko chałupa mi zarasta brudem, a że dziś nie pracuję to ściera/odkurzacz/mop
Ech :twisted:
waszka wspólczuje mnie dzieci pomagaja :D
Ewcia, jeszcze raz gratulacje :lol: idziesz jak burza :lol: i tyle samozaparcia :lol:
Dorotko mnie sie fuxem udaje :wink:
dzieki za maile
no tak i musze uciekac do roboty :( moze uda mi sie wpasc pózniej
pracuj, pracuj...
a mnie się humor poprawił, bo sondaże przedwyborcze są fajniaste :lol: a widziałyście ostatnie spoty reklamowe platformy :?: są odjazdowe :lol: i w odpowiednim momencie wsadzone w TV
to chyba zemsta za ubiegłoroczną kampanię wyborczą PiS-u :lol: Zresztą uważam, te reklamówki są o niebo lepsze :lol:
Mi tez sie humor poprawil, wystarczylo tylko sie komus wygadac i jest lzej o wiele lzej :wink: :wink: A jemu nie popuszcze zenmsta taka bedzie ze ho ho , popamieta sobie i zanim jeszcze raz taki numer mi odwali to sie zastanowi czy w ogole warto :wink: :wink: :wink:
No ok, aaaaaaaaaach kochane, no co wy???? nie znacie mnie , czy co???? przeciez ja do Libanu w zyciu bym nie leciala,, to jest ostatnie mijsce w ktorym bym chciala byc, najgorsza kara zycia :roll: :roll: :roll:
Cora lezy w wyrku, u lekarza bylam, to "tylko" przeziebienie, a ten prawdziwy powod naglego zachorowania, to mi cora zdradzila, mieli dzis pisac wypracowanie :shock: :shock: :shock: no i ladnie mnie cora wyrolowala, co????? a ja sie dalalm nabrac ale co fakt to fakt goraczke rano miala i dalej nic przelknac nie moze bo gardlo ja boli.
Maguś, nic nie wiem, o co chodzi, musze się cofnąć i zajrzeć. Ale dobrze, że Ci lepiej, cokolwiek by to nie było :)
No nie mówiłam ,ze będzie dobrze :wink: :lol: :lol: :lol:
O, już doczytałam... co Ty.... przejdzie Wam, my się też kłócimy i godzimy, jak każdy Basia ma rację inaczej nudno by było. Pokaraj go trochę i potem daj na luz, szkoda życia :)
Nie no ogolnie to mam dobry humor, mi szybko mija, ale tym razem sobie pocierpi :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
No ladnie, ja jestem to wszystkie pouciekaly :? :? :? :?
Dorcia, Baska, Ewka, Monia, Gosia, Kasia, no gdzie jestescie????????????????????????????
nie gadacie ze mna czy jak?????????????
Hehehe, a wiecie, co mój synuś zrobił?
Pisał ostatnio próbny test gimnazjalny i z części humanistycznej zgarnął 45 punktów na 50, ale nie o to chodzi.
Otóż w rozprawce nt. porozumiewania się międzyludzkiego ("Wieża Babel" - taka była myśl przewodnia całego testu) WYMYŚLIŁ sobie tytuł książki i jej opis i pani to zaliczyła, znaczy się uznała, że taka książka jest :lol: :lol: :lol: :lol:
Argumentacja mojego syna: "przecież pani nie zna wszystkich tytułów książek na świecie" :lol: :lol: :lol: (nie musiała to być lektura)
Tytuł książki: "Matthew z Arkatakas" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie wierzyłam własnym oczom, jak ujrzałam wczoraj ten test :shock: :lol: :lol:
jestem z doskoku.
gapię się w telewizor bo mi się nic nie chce :)
zaraz będę musiała wyjść
dobry jest :shock: :D
Monia, dziennikarzem chce być, musi mieć gadane :lol: :lol: :lol: :lol:
Maggunia, widzisz :lol: :lol: :lol: wszystkie mówią, że trza gada ukarać :lol: niech prosi potem o litości i wybaczenie :lol: :lol: :lol:
przed chwilą była u mnie znajoma ( właściwie to była urzędowo a nie u mnie), troszkę rozmawiałyśmy, sypnęło jej sie małżeństwo, o czym wiedziałam ale, że taki horror przeszła to ... jestem ciągle w szoku. Ogromnym ... :? :? :?
Kasia, to masz syna zdolniacha :lol: mój w życiu na taki pomysł nie wpadłby :lol: :lol: :lol:
Oj Dorcia, mam ja się z nim, oj mam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale to , to akurat wielki plus dla niego :lol: :lol: :lol:
no, jak ma taką wyobraźnię, to się nadaje na dziennikarza w tym kraju, przynajmniej ludzie będą chcieli czytać :)
Mama pyta się swego synka:
- Jasiu, jak się czujesz w szkole?
- Jak na komisariacie: ciągle mnie wypytują, a ja o niczym nie wiem.
No to teraz ja lece po core do szkoly i sie zapytal jej jak ona sie czuje w szkole
a jakie bzdury będzie mógł pisać i ... we wszystko ludziska uwierzą :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uśmiałam się :D:D
buziaczki ogromne dla was wszystkich
Basieńko i magusia - strasznie Wam dziękuję za pamięć
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cóż moje oczy widzą :shock: :shock: :shock: :D :D :D
Ewusia no :D :D :D gdzieś Ty się podziewała słońce tak tu smutno bez Ciebie :D Tylko spróbuj mi zninąć to zobaczysz :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ewuniu, bo Ciebie nam poproszu BRAK!!!!!!!!!!!!
No i zniknela :? :?
Fenomen pogody, z jednej strony pieknie slonko swiecie a zdrugiej strony ciemno jak w d........ i do tego burza i grad :shock: :shock: :shock: :shock:
Dziwny jest ten swiat.............
Rany, :shock: :shock: dziewczyny :lol: :lol: :lol: właśnie przed chwilą zjadłam śniadanie 8) 8) 8) a dlatego teraz, bo... po prostu zapomniałam :lol:
dopiero jak otworzyłam lodówkę, to mnie olśniło :lol: A wlałam w siebie tyle płynów,że po prostu zapomniałam :lol: :lol: :lol:
Dorota, no ty jestes dobra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no to ja teraz juz moge poweidziec ze juz jestem po obiedzie :wink: :wink: a teraz sobie kawulki wypilabym z checia :D :D :D :D
ale to wszystko przez tą babeczkę, która mnie zszokował swoimi problemami życiowym. Tak byłam tym zaabsorbowana, że wyleciało mi z głowy zupełnie, że przecież ssało mnie od rana nieziemsko i zapijałam głód herbatami :lol: :lol: :lol: :lol: Rany Julek :?
ale to mi nawet głód przeszedł i sięgnęłam po jedzenie z rozsądku a nie z głodu 8)
Kasia....widze, ze Twoj synus jest na BARDZO dobrej drodze 8) 8) 8) 8) Taki numer, o jakim napisalas, to my przez cale studia robilismy. Zwlaszcza na egzaminach......wymyslalo sie tytuly ksiazek i teorie naukowe i to ZAWSZE - ale to ZAWSZE przechodzilo 8) 8) 8) Wiesz....nasi profesorowie nie mieli nigdy tyle czasu na kopanie po necie, zeby sledzic najnowsze prace naukowe :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dziewczynki, jadłam Fantazję "ale owoc" - pycha :)