-
Witajcie dziewczyny!!!
Jest jeszcze wcześnie i nie moge stwierdzić czy będzie słonko czy nie, ale mrozik trzyma i dzięki temu za oknem jest bało i ślicznie:))).
Wczorajszy dzień zaliczam na plus, uczyłam się wykonałam to co sobie zaplanowałam i pocwiczyłam:).
Juz sie zdecydowanie lepiej czuje, nie mam prawie kataru, w gardle nie drapie, tylko męczy mnie kaszel :roll: ,ale i z tym dam sobie radę :wink:
Dzisiaj jestem cały dzień na uczelni, chociaż wolałabym jeszcze w domku posiedzieć, no ale niestety obowiązki wzywają;).
Musze tez zakupic jakieś herbatki na wage, bo mi sie kończą, no i trzeba się rozejrzeć za płaskimi butami zimowymi, bo mam tylko na obcasie a w ślizgawice ciężko będzie w nich sie poruszać;).
No dobrze to teraz raporciki i do Was:))))
MENU:
:arrow: woda+sok z cytryny
:arrow: 2 naleśniki z serkiem waniliowym i konfiturami
:arrow: jabłko,Activia figowa, kawka z mlekiem
:arrow: 200g bigosu(bez mięsa)
:arrow: duży banan,kawka z mlekiem
:arrow: jabłko
RUCH:
:arrow: rower: 87min 15s, 50km, 1140kcal
Życze Wam pięknego wtorku moje Kochane, buziaki!!!
http://img161.imageshack.us/img161/3572/tea3hj0.jpg
-
Zostawiam buziaki i uściski na nowy dzień :P :P :P
A jadłaś Ewelinko Fantazję wiśniową z płatkami migdałów i jogurtem marcepanowym? Ja jadłam! Pychotka :P :P :P :P
Dobrze, że już lepiej się czujesz, co widać po super raporciku :wink: :P :P
Spokojnego dnia na uczelni życzę :) :)
U mnie nie ma śniegu, wczoraj trochę poprószył, ale się natychmiast rozpuszczał, ohyda :lol:
-
Dzielna kobieta z Ciebie :)
Milego dnia :)
-
Słońce moje najukochańsze!!!!! :):):):)
Ja dzisiaj siedziałam cały dzień w domu...wieczorem poszłam na rysunek ale jutro będę na wydziale tak ja ty dzisiaj :) cały dzień :):)
Błagam powiedz mi jak ty to robisz, że wstajesz o 5 rano????? Boże...ja bez budzika budzę się o 10 :oops:
Życzę Ci wyzdrowienia już w 100% ale cieszę się, że już jest lepiej :):)
Buziaczki Ewelinko!!!!
-
Witajcie moje Kochane:)))
No niestety wczorajsze poranne pogodowe zapowiedzi nie sprawdziły się i pogodla była BLE, ehh w Biedronce widziałam już wystawy świateczne, wyobrażacie sobie? :roll:
Wczoraj miałam dzień pod względem dietkowo-ćwiczeniowym absolutnie wzorowy:))), tylko w nocy obudziło mnie burczenie brzucha :shock: .
Poniewaz nieco odzyskałam węch to kupiłam sobie 2 herbatki :lol:
1) owocową: bananowo-wniśowa mieszanke
2) mieszanke herbaty zielonej i białej ze słodkimi serduszkami, suszoną karotka i papryczką chili (pikantna;))
Dzisiaj mam tylko jeden wykład na uczelni, ale później prawdopodobnie pójde do Lecerka, bo tam są soki warzywne "Fortuny", nie piłam ich nigdy, a soki Tymbark bardzo mi smakuja, moze i te są dobre:). Warto spróbować, bo soki warzywne nie są tak kaloryczne a sycą:)))
Bardzo poważnie rozważam, czy w ten weekend pracować, ze praca jest to wiem an pewno, ale ja nie jestem dobrze doleczona, wprawdzie to jeszcze dwa dni, ale jak sie nie dolecze i znowu bede chora to ja dziekuje, poza tym szefowa mnie tydzien temu mocno wkurzyła :evil:
No to melduje raporciki i do WAs:))))
MENU:
:arrow: 2 nalesniki z serkiem waniliowym i konfiturami,
:arrow: jabłko, kawka z mlekiem
:arrow: jajecznica z 2-ch jajek+polędwiczka drobiowa+kawałek papryki czerwonej
:arrow: banan, activia truskawkowa z łyżką otrebów śliwkowych
:arrow: kefir Piatnicy 0%,kawka z mlekiem
RUCH:
:arrow: rowerk:75min15s, 45km,1026kcal
Życze Wam dzisiaj pieknego dnia i samych uśmiechów:)))
http://img124.imageshack.us/img124/4...owerwebpb4.jpg
-
Ewelinko, ta Fantazja śliwkowo-bakaliowa jest smaczna, ale dla mnie bez rewelacji :roll:
Zdecydowanie lepsza jest ta wiśniowo-migdałowo-marcepanowa, niebo w gębie :lol: :lol:
Ja je kupuję bardzo rzadko, z wiadomo jakich powodów :wink: i właściwie tylko wtedy, jak pojawią się jakieś sezonowe, nowe i ciekawe smaki :P :P
Piękny dzień miałaś, już tylko wypatrywać ruchów spadkowych na wadze :wink: :) :)
Z moich obserwacji bólowych wynika, że jednak przesadzam z dystansami i moje kolana się buntują, tak na zmianę: jednego dnia czuję, że wszystko jest OK, nic nie boli, a następnego ledwo nogami ruszam .... ech ...
Co do herbatek, to też lubię takie dziwne połączenia i smaki, herbatki nie mieszczą mi się już w kuchennej szafce i stoją nawet na wierzchu, na blacie :lol:
Wspaniałej środy Ci życzę :) :)
-
Słoneczko!!!
W zeszłym roku pamiętam, że pierwszego dnia listopada...czyli w święto zmarłych....w Empiku stała już choinka!!!
Miłego wieczorku!!!!
Buzi
-
No i jak tam Twoja nauka? :P :wink:
Co do herbatek, to też uwielbiam... Zwłaszcza owocowe i właśnie popijam o smaku mango. No pyszna :D
Nad pracą w weekend też bym się na Twoim miejscu zastanowiła.
A w ogóle, to samych wzorowych dni w diecie życzę!!! :D
-
Cześć Ewelinka,
bardzo się cieszę, że czujesz się już lepiej. Dieta wzorowo, ruch też.....pozazdrościć.
Jeszcze chwila i nie zobaczymy Cię taka będziesz szczuplutka :D
Co do weekendu to może odpocznij sobie troszkę i wylecz się do końca. Super końcówki tygodnia zyczę :wink:
-
Czesc i czolem :)
zazdroszcze zmyslu powonienia, ja chyba juz go nie odzyskam.
Do pracy nie idz, jak sie zle czujesz i kuracja nie zostala zakonczona lepiej siedziec grzecznie w domu :)
Pozdrawiam :)