Malutka wracam do Ciebie z opuszczoną głową(jak syn marnotrawny). Mam nadzieję,że nie skopiesz mi tyłka :(
Trzymam kciuki za anatomię!!!Mądra, ambitna dziewczynka jesteś, to sobie poradzisz :D
Wersja do druku
Malutka wracam do Ciebie z opuszczoną głową(jak syn marnotrawny). Mam nadzieję,że nie skopiesz mi tyłka :(
Trzymam kciuki za anatomię!!!Mądra, ambitna dziewczynka jesteś, to sobie poradzisz :D
no to cukiereczki wróciłam i zaliczyłam nawet nie wiem jakim cudem na taki stopień :D pytania mi siadły jak to się mówi :)
do pt załatwiam końcówke uczelnianych spraw i dziekanka = wakcaje :)
co do diety to do pupy ale postanowiłam że powróce do Was w grudniu z nowym nickiem i wątkiem :)
pysiu nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wróciłaś :)
GARATULACJE :!: :!: :!:
I CZEKAMY NA WILEKI COME BACK :wink:
Malutka Strasznie się cieszę, że dobrze Ci poszło!!Teraz będziesz miała luzik i poświęcisz się nam i zrzucaniu sadełka :D
Czekamy Słoneczko :D :D
pysiu i gw1azka dziękuje Kochane :* w pt już wracam :)
pysiuu a Twoja wymarzona waga to te 55 kg czy to etap ? i ile Kochan a masz wzrostu bo mi sie już troszki pozapominało :D za dużo anatomii :PP ale pamietam że jesteś moją przyjaciółką dietkową :) to najważniejsze
Malutkaaa, wielkie gratulacje za zaliczony egzamin :!: :!: :!:
I wracaj do nas szybciutko :!:
Cześć Słoneczko
Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę,że już do nas wracasz :D :D :D :D
Te 55 kg. to moje odwieczne marzenie, a ja mam 171cm wzrostu. Może 60 kg to nie jest nadwaga, ale ja mam chyba lekkie kości bo wyglądam jak słoń! :oops:
Czekamy z utęsknieniem :D :D
No dobra, wystarczy tego obijania!Wracaj już!!! :D :D :D :D :D :D
Czekamy :D :D
halo pierwszego mialas wrocic a tu juz drugi i ani widu ani slychu co jest :?:
witajcie Kochane od jutra zaczynam pełną parą mój nowy nick to :arrow: sunnydaaay
od środy mnie rozłożyło gorączka itp dopiero dzisiaj lepiej się czuje zaraz zakładam nowy wątek i kasuje stare konto
dziękuje że jesteście