-
Słoneczko:)
Ja uważam,że dobrze sie stało!!! Nikt nie ma prawa upokarzac innych ludzi,a wszelkie docinnki sa próbą upokorzenia, zranienia. Nie jedna z nas nie raz usłyszałam przykre uwagi(ja nie dalej jak 2 miesiace temu), ale musimy być dzielna i nie dawac się!!!
Ci faceci to *#$@%^ nie będe mówic wprost,ale domyślasz sie co o nich mysle.
Nikt nie jest gorszy tylko dlatego,ze waży więcje bzdura, najważniejsza jest wartość cżłowieka.Ty jestes cudowną ciepła dziewczyną, a oni sa bezwartościowi i nie sa warci teog by nazywac ich mianem mężczyzn.
Może być tak,że teraz będzie Ci trudno, ale olej ich i rób swoje,a jak schudniesz to oni bedą bili sie po piersiach i bardzo żałowac swojego zachowania!!!
Musisz być dzielna w Tobie pokładamy nasza wiare:) I jestesmy z Ciebie dumne bo jest bardzo dzielna!!!
Jestes super dziewczyną!!!
Buziaczki!!!!
-
Witajcie misiaki:-*
no cóz wiem ze trudno bedzie :?
ale własciwie to juz nie chodzi o ta wage ale oni traktuja mnie jako kobiete juz jako kogos kto jest gorszy ...usłyszalam nawet ze nie jestem kobieta tylko kosmitka, na poczatku potraktowałam to jako zart ale ostatnio to sprawiało mi przykrosc.
Widocznie nie maja siwadomosci ze pracuja z kobieta no i ze nie znjac mojego srodka nie wiedza ze kazde przykre slowo mnie boli jkaoby to nie był zart :roll:
Ale konec tego juz, zobaczymy co bedzie jutro, jak sytuacja bedzie nie do wytrzymania to jednak zmienie linie.
jestem po 30 minutach steperku i dzis zazdzwonilam na ta silownie. karnet 70 zl -3 razy w tygodniu z obsluga instruktora:D Siuper!!!
Po pracy zjem obiadzik i mykam cwiczyc:D
i to jest specjalna siłownia dla Pan:D
Pozdrowka misiaki :D aaa i na kolacje zjadłam makaron razowy z jogurtem naturalnym:)
Dziewczyny kofusiam WAS:-*
-
Pięknie!!!!!!
Dawno u Ciebie nie byłam - i to co zobaczyłam na suwaczku nieźle mnie zdziwiło - dajesz rade kobietko !!!!!
A facetami sie nie przejmuj - Ja w poprzedniej pracy byłam jedyna w dziale - i było 9 chłopków. W tamtej firmir było sporo babeczek - ale w pokoju miałam samych chłopków i szkoliłam ich nieźle :twisted:
A teraz pracuję w firmie gdzie jest 13 chłopków i ja jedna :)))))) Ale daję rady. Trzeba ich trzymać krótko - niech wiedzą kto jest górą :)))) im to się zawsze nie podoba - ale to już ich problem. Zresztą oni nigdy nie są w 100 % facetami :))))) Nasze komórki składają się z dwóch chromosomów żeńskich a ICH z jednego męskiego i jednego żeńskiego :))) "Jaj" też tak naprawde nie mają :))))))
Gowa do góry i dietkuj pięknie nadal :))))))
-
Hej, hej :D
Victorko, nieźle Ci idzie, podziwiam :D
Zgadzam się z małą faceci to tylko nasze uzupełnienie, więc olej ich :D "shock: matko, jakie madre słowa... :shock:
-
tymi kolesiami nie ma co się przejmować... po prostu niektóre istotki nie mają takiego waloru jak dobrze rozwinięty móżdżek :) nie jesteś kapusiem - o swój nastrój trzeba walczyć... może faktycznie się wszystko zmieni...
męski humor jest diametralnie różny... i sami faceci nieświadomie są czasami zbyt szorstcy i chamscy...
miluchnego popołudnia... :)
-
hej .. wpadam tylko na chwile.. i zycze wiele powodzenia i optymizmu.. ahh i nie przejmujemy sie facetami.. nie.. i kropka.. ty przeciez im jeszcze wszystkim pokazesz.. ja w to wierze.. przeciez dasz rade.. i jeszcze beda cie po stopach calowac :)
milego wtorku .. i dzieki za odwiedziny u mnie.
-
Witajcie, no i stalo sie tak ze jest jeszcze gorzej :cry:
nie odzywaja sie do mnie rozgadali po zmianie jaka jestem dwulicowa itd., ale czy nadal miałam byc ponizana niby na zarty ale te zarty ciagna sie od 2 m-cy. i czuje sie taka wlasciwei sama nie wiem jaka, mam zal do lidera ze znajac mnie jaka jestem osoba pozwalał na to i na dodatek sam to wszystko prowokował mszczac sie za dawne dzieje ze mna:-/
czuje sie taka beznadziejna taka obca , wogole tak mi zle...placze piszac to ale...ide dzis pierwszy raz na siłownie wykaraskac te emocje
Dietka wrecz wysmienicie:
przed sniadaniem 1 jablko i pomarancza
sniadanie 1 było to bułka z pomidorem i jogurt light
sniadanie 2 to musli z mleekiem 0,5% i marchewka
a obiad fasolka bretonska:Pi kawałek sera
dzwne to wszystko...jak dobze idzie w diecie to gorzej w innych sprawach jak to jest?
-
Byłam na siłce i taka wywiczona jestem ze szok ze wiem ze to niezłe zakwasy beda :wink:
ale podoba mi sie jest w miare duza no i jest opieka instruktorki i to tylko siłownia dla pan:D
i jakos poprawił mi sie humor, ale ciekawe na jak długo.
W kazdym razie niie dam sie złamac i bede silna jak mi to piszecie misaiki moje kochane:-*
no i na kolacje zjadłam makaron razowy z mlekiem:)
-
nie daj sie nam VIKI :!: :!: :!:
dobrze zrobilas i nie daj sobie wmowic ze dwulicowa jestes to oni sa slepi bo nie widza ze maja doc zynienia z kobieta poczej przejdzie im niech przemysla to sobie i bedzie oki :wink: a silownia brzmi pieknie mowisz ze dla pan jest to ciekawe a gdzie ona jest ??bo w zabrzu nie ma takich chyba wiem moze pomysle
DOBREJ NOCKI
-
Viki.. witam w srode z samego rana - zapraszam na kawke do uspokojenia.. eeee tam od razu dwulicowa.. no nie przesadzaj... brnij dalej do celu.. i przeskakuj wszystkie plotki na drodze.. wyciagaj klody z oczow.. i smiej sie pod nosem.. oni jeszcze nie wiedza na jak wiele cie stac.. a takie zarty... to niech sobie w dupsko wcisna... co to za zarty kiedy oni maja ubaw a tobie sie przykro robi.. to lepiej niech sie obraza.. i sobie miedy soba zartuja.. a ty sie niczym nie przejmuj.. wiem wiem.. atmosfera w pracy pewnie troche duszna.... i tu mi przykro.. ale ulozy sie obiecuje.. uwiez w siebie.. i nie daj sie byle komu.. co tam.. masz takie same prawa i obowiazki jak oni.. uchole do gory..i nie mazgaj mi sie tam.. Cieply i wielki buziak na poprawe humoru... 3maj sie.. milej srody