Oj tam, od razu dzieciak :lol: :lol:
Mój wujek ma 63 lata i uwielbia kreskówki :lol: :lol: :lol:
Miłego dnia Klaro! :P
Wersja do druku
Oj tam, od razu dzieciak :lol: :lol:
Mój wujek ma 63 lata i uwielbia kreskówki :lol: :lol: :lol:
Miłego dnia Klaro! :P
Ufffff no nareszcie jestem :roll: :roll: :twisted:
Ale jestem zmęczona :? Załatwiłam dziś 2 lekarzy: gin. i okuliste :wink: Z tego wszystkiego to przez caly dzien zjadlam tylko 1 suchą kromke chleba :lol: Ale nie narzekam :lol: Mam nowe okularki, soczewki, dzinsy, 2 bluzeczki, 2 pary butów 8) 8) A jaaak, co se będę żalować 8) W końcu cos za ten stres mi sie nalezy nie?? :lol:
U ginekologa mialam miec robioną cytologie, ale okazalo sie ze "prawie juz dostalam okres" :lol: :lol: wiec nic z tego.A ile sie naczekałam w kolejce :? Heh proza życia :P
Przepraszam ze tak bez ładu i składu, ale dopiero co weszlam do domu, jakos dziwnie mnie kosci bolą :? Glowa tez. Ide teraz troche odpocząc i pozniej was kobietki poodwiedzam :D
Ja sobie dzisiaj też kupiłam dżinsy, w nieosiągalnym dla mnie do tej pory rozmiarze 28, więc jestem bardzo szczęśliwa!
Klara! widze, ze cos wykopalas na necie :) :) :) :) Poczytam dzisiaj jeszcze !!!! :D :D :D :D
buziaki!
Kasiuu to musi byc fantastyczne uczucie kupić coś w mniejszym rozmiarze 8) Chyba tak samo fantastyczne, gdy spodnie zjeżdzają z tylka :lol: 8)
Tagottka ano znalazłam 8) Przyznam sie ze jeszcze wszystkiego nie czytalam :oops: Ale z tego co widzialam to tam piszą to co my wiemy - dieta, ruch, jakieś masaże. Ale myśle ze mozemy miec nadzieje na to ze pozbedziemy sie tego, w koncu to tylko tluszcz :P
Acha Gosia, swego czasu czytalam u Ciebie ze masz jakąś piłke :D Pomogła Ci? Jak nią ćwiczysz? I na co ona jest? :D
Wybaczcie Dziewczyny ze nie pisze nic jeszcze o tym ile cwiczylam, co zjadlam, ale tak naprawde to zaczynam jak bede juz w Londynie :? Poki co oswajam sie z forum :lol: Mam nadzieje ze nie zanudzam was swoją pisaniną :lol: Obiecuje, poprawie sie ( ale jeszcze nie teraz 8) )
Milego dnia :D :D
Klaro, miłego czwartku życzę! :P
....
Jakie cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piękne i wesołe psiaczki, mniam! :lol:
..
Ale dlaczego znikasz??? :( :( :(
Przykro mi się zrobiło, co się stało .......