-
Witajcie
Po pierwsze to musze wyjasnic, z ejade na urlop do 27 marca. Potem wracam z powrotem i w połowie sierpnia planujemy powrot juz na stale. Jedyne co wiem to to, ze do 6 kwietnia nie moge pracowac bo tutaj kwota wolna od podatku to 5,220F a ja do tej pory zarobilam jakies 4900+ wyplata za dwa tygodnie wiec jak podejme prace po powrocie to nie bede miala szansy na zwrot 480F...dlatego do 6.04 bede bezrobotna.
Ostatnio sie telefony rozdzwonily w sprawie korepetycji, ze az ztastanawialam sie czy nie pojsc na pol etatu po powrocie. Niestety korepetycje nie sa stala forma dochodu dlatego nie moge sie na to zdecydowac a szkoda, bo uwielbiam indywidualne nauczanie :)
Wczoraj przyszla polka na dzien probny- juz nie wrocila, dzisiaj bulgarka- to samo :) Chyba tylko ja bylam taka wytrzymala ale jeszcze 5 shiftow i odejde z tego okropnego miejsca :D
Wiem, ze mialam sie nie wazyc ale potwor ze mnie. Na wadze 65.5. Mam cicha nadzieje, ze w srode rano bedzie 65kg a tesciowa juz mowi, co przygotuje na nasz przyjazd :evil: :evil:
Dzisiaj dzien kobiet ale tu sie go nie swietuje. Nie mniej jednak uwazam, ze A powinien pamietac...:roll: Jak zlozy mi zyczenia wieczorem, to bedzie znaczyc, ze jego brat mu przypomnial a wtedy bede bardzo zla :twisted: 8)
-
wielkie gratulacje z powodu wagi naprawdę, humorek pewnie lepszy jak widzisz efekty swojej pracy co :?:
mnie jakoś Dzień Kobiet nie podnieca, chociaż dostała kwiatki od moich panów, a nawet i szwagier się przyplątał z różyczką :roll:
pozdrawiam gorąco :lol:
a spakowana już jesteś :?:
-
wiesz jacy są faceci ;D
gratuluje że waga spada w dół :) i co najważniejsze że nie będziesz już sie meczyć w tej pracy
miłego wieczorku życze
-
Fajnie, za waga spada w doł :)
A nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, gdzie chcesz zostać na stałe, w anglii? Czy w Polsce?
-
Na facetów czasem nie mozna liczyc w takie dni jak dzień kobiet... Ja sie ze swoim pokłóciłam:) Fajnie nie? No, to miałam zajebisty dzien..
Miłej niedzielki kochanie, trzymaj ładnie dietkę!:)
http://www.luckyoliver.com/photos/de...offe-70193.jpg
-
Ech, tak to już jest z tymi facetami...
Naprawdę bardzo Cię podziwiam, ze tyle wytrzymalas w takim miejscu pracy.
Miłego dnia!
-
hej i co dostałaś życzenia? :)
my byliśmy w kinie na - polak potrzebny od zaraz ;) myślałam że bardziej pogodny będzie ten film ale to raczej melodramat.. nie byłam na wyspach ale wydaje mi się że dobrze pokazuje rzeczywistość ;)
a ponadto dostalam cały pęk tulipanów ;D D za to z dietą gorzej.. zjadłam kilka chipsów i orzeszków w skorupce słodkiej :oops: :oops: :oops: wstyd..
no ale koniec weekendu to koniec dyspenzy juz dzis powinno byc lepiej..
jeszcze wieczorem sie poczulam przeziebiona.. ;/ zaczelam miec katar i ciarki mnie zaczely przechodzic.. dzis nie wychodze z domu nawet do kosciola.. musze sie podleczyc..
-
-
Masz rację, A jest Polakiem więc pamiętać powinien. Pamiętał?
Jak Ci idzie dieta?
-
hehe, dokładnie :D pod tym względem na facetów nie można liczyć...;/:D nie mniej jednak mam nadzieję,że Twój złożył Ci życzenia ;>
gratuluję spadku wagi :) ;*
miłego dnia ;*
http://www.abcgospodyni.pl/herbata.jpg