Na głodówkę najlepsze są kiwi i woda ,1.5kg owoców przez cały dzień,a na następny dzień tak Cię wyczyści ,ze będziesz jak nowonarodzona!
Wersja do druku
Na głodówkę najlepsze są kiwi i woda ,1.5kg owoców przez cały dzień,a na następny dzień tak Cię wyczyści ,ze będziesz jak nowonarodzona!
Tylko to oczyszczanie ma być przez jeden dzień.
a to od tego tak mnie pędziło :)))) a ja zastanawiałam się co jest grane :)))
Bardzo proszę o te papryczki,aż mi ślinka leci !Wiem ,że mam limit kalorii ,ale to aż 1200 kcal ,więc jedną paprykę w tym zmieszczę!
Zuza ,wlaśnie te owoce i woda powodują ,że Twoje jelitka są czyściutkie ,bez żadnych złogów ,no i oczywiście pozbywasz się toksyn.
ojajego...Kaczorynka..ja nie lubie kiwi.... :(
aha!!!!! i oczyszczanie tylko jeden dzień..obiecuje!!!
po tym kiwi to będziesz miała dość oczyszczania... uwierz mi :)))
Wiecie co dziewczyny?? Własnie spojrzałam w kalendarz i dotarło do mnie że został mi tylko tydzień na zrzucenie 4 kilogramów!!!!!!! o rany... az mi się humor popsuł...... 15 września już za tydzień....boje się że nie dam rady........ehh te moje małe postanowienia...a wszystko przez ten weekend i sters bo w piątek rano było 62 na wadze a dziś 64.... :cry: :cry:
znaczie dobry sposób na 4 kilo w tydzień??
nic się nie stresuj....
bo jak skupisz się tylko na tych kilogramach, to nie będą chciały zniknąć... ćwicz i kontynułuj rozsądną dietę :)))
To przecież nie wyścig :)))