-
Szczęśliwego Nowego Roku!
Dużo zdrówka!
Spełnienia marzeń!
Postanowiliśmy z mężem ,że przez święta nie będziemy siedziec przy kompie i udało się ale teraz mam niezłe zaległości.
Moje podsumowanie roku nie jest takie super jak twoje ,ale mam nadzieje,że na koniec roku będe mogła się pochwalic swoimi dokonaniami. :) .
Pozdrawiam.
-
Cześć Kasieńko!
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
Pozdrawiam i też wracam do szarej rzeczywistości....
-
:P życzę Ci Kasiu :P szczęśliwego Nowego Roku :P :P :P
i wielu sukcesów na naszej dietetycznej ścieżce :P :P :P
hmmm w Twoim przypadku to scieżka jest tylko utrzymujaca :wink: tak pieknie uzyskane odchudzalnicze efekty :P :P :P
http://s3.amazonaws.com/luckyoliver/...ks-5722663.jpg
-
Nareszcie w domku :P
Straaaaasznie dużo miałam dzisiaj pracy, mnóstwo spraw do załatwienia i ani się obejrzałam a zrobiła się już godz. 14.00 i musiałam wyjść :wink:
WYNIKÓW JESZCZE NIE MA!!!! :twisted: :evil: :twisted:
"A czy po nowym roku, to znaczy, że od razu 2 stycznia?" ---> usłyszałam od pani po drugiej strony telefonu .... "cierpliwości, proszę dzwonić po 15 stycznia..." .... :twisted: :evil:
Wiecie co? Co ma być to będzie .... nie mogę się tym tak zadręczać ... Najgorsze, że nie mogę wciąż ćwiczyć, no ale trudno, wytrzymałam tyle, to wytrzymam jeszcze :roll:
Mało tego, poszłam dzisiaj ustalić styczniową datę rozpoczęcia rehabilitacji moich kolan i co się okazało?
.... że zaczynam dzisiaj o 16.20! tylko, że jakoś nikt mnie o tym nie poinformował, szok :shock:
Nie mogę teraz chodzić na te zabiegi, bo mają trwać 2,5 godziny! mam wiele innych spraw na głowie, więc .... zostałam przepisana na ... 17 marca :evil:
--------------------------------------------------------------------------------------------
W rozpuszczonych włosach czułam się bardzo dziwnie i nieswojo :lol: Wolę siebie w związanych :wink:
Kolor miał wyjść jasnobrązowy a wyszedł brunatny, ale się zmyje, bo to szampon :lol:
<<Zdjęcia usunięte>>
-
Wszystkiego naj na Nowy Rok i slusznie - nie zamartwiaj sie, dobre wiesci przyjda niebawem :)
-
Kaska Ty chudzielcu :wink: :P :P :P :P
alez masz fajnie z tą piękną wagą ...ja czasami myslę sobie, ze już chyba nigdy kurna nie schudnę :cry: ale na szczęście te mysli udaje mi się szybko przepedzić i ha :P to lato musi nareszcie być moje :P :P :P :P :P
Piszesz Kasiu , ze spędziłaś Sylwka w domku ...sama Jezeli akurat tak się ułożyło to trudno Czasami czas spędzony ze sobą sam na sam również bywa sympatyczny i ...chyba byłaś zadowolona z takiego stanu rzeczy :P
buziaki Kasiu :P
szkoda, że przełożyłas zabiegi na marzec ehhhhhh ale co się odwlecze to nie ucieknie przecież :wink:
-
przepraszam za spoznione zyczonka.....
ale pamiętam o Tobie zawsze:) ty nasza kochana chudzinko :)
http://www.gim1.rabawyzna.pl/us/Edit...y_rok_duza.jpg
oby TO lato było nasze :)
-
przeciez 2 stycznia to jest po nowym roku :lol: :lol:
-
Kasiu ślicznie wyglądasz w rozpuszczonych włoskach, ja bym je jeszcze idealnie gładko wprostowała i już w ogóle by bajka była :D A Ty piszesz tu,że masz 39 lat :shock: Ja myślałam,że tak ze 32 no max 35 ale to max to przez to,że masz prawie dorosłego syna, a tak to wyglądasz duuuużo młodziej niż twierdzisz, że jest 8) Poza tym wydawało mi się,że 40 latki prawie to stare marudzące gderające babska a Ty w ogóle taka nie jesteś :!: Więc oby tak dalej, brawoo noo i niewiele babeczek w Twoim wieku ma taaaaka fajną figurkę :D
-
:) POWOLI SIE PRZYZWYCZAJAM DO NASZEGO SZAREGO ZYCIA :( WYJAZD MOZE W MAJU-LIPCU :!: POZDRAWIAM CIEPLUTKO :)
http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/17.gif