a ten piasek i morze tak działa na zmysły, że ... ufff... pędzę się napić mineralnej :wink: :wink:
Wersja do druku
a ten piasek i morze tak działa na zmysły, że ... ufff... pędzę się napić mineralnej :wink: :wink:
Tak jest, tak jest!
Piateczek, piateczek!
Euforie! Euforie!
Nawet jedza mnie nie zdola wyprowadzic z rownowagi, choc podjela juz kilka prob. Zrobilam sie juz czerwona ze zlosci, ale potem pomyslalam, ze to przeciez piatunio nasz kochany nadszedl!
Beaciu! ale fajowo!
http://www.gifs.ch/affen/images/apes96.gif
Ja jutro pracuje wieczorkiem wiec jeszcze jestem spokojna z tym weekendem :wink:
http://dingo.care2.com/pictures/c2c/.../6/3608349.jpg
MIŁEGO WEEKENDU :D :D :D :!:
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/6.gif
I ja też pozdrawiam, życzę miłego dnia z tatusiem.
http://www.e-foto.pl/users/k20050315...midd_roza2.jpg
Witaj Beatko!!! :D
Czytalam, ze tatus do Ciebie przyjezdza, ale Ci dobrze. :D
Mnie cos przeziebienie dopadlo wiec siedze w domku i popijam cieple kakao i tez marze o lecie, szczuplym lecie. :wink:
Pozdrowionka!!! :D
czesc sloneczko ... dziekuje za pamiec ... :) jestes kochana :) :) :) pozdrawiam cie serdecznie i sle moc buziakow :!:
Milego weekendu :!: :lol:
http://imagecache2.allposters.com/images/BEN/AB2414.jpg
no i jestem jeszcze na chwilkę przy kompie, bo mój synek wybrał się na imprę :wink:
Kathi:)... dawno Cię tu moje piękne oczy nie widziały :wink: ... co do moich planów obżarstwa, to owszem, skusiłam się na dwa kawałeczki ciasta, ale na czekoladę jakoś przeszła mi ochota:)... a Ty pierniczyłaś dziś :?: :lol: ... i jak poszło??:)...buziaki:)
Agatko:)... no to super, widzę że jest nas już sporo w tym naszym Klubie :D ... ja sobie tańczę i zrobiłam przerwę na popisanie na dietce:)... jednak nie ma jak dobre pobrykanie przy energetycznej muzyczce :D ... całuję:)... ps też uwielbiam gorący piasek na plaży :wink:
Psotulciu:)... aż mi się oczy szeroko otworzyły, jak przeczytałam ile Ty dziś miałaś kalorii, kochanie to chyba za mało :shock: :roll: :wink: ... wzięłaś się za dietkowanie, aż wióry lecą;)... pozdrawiam cieplutko:)
Sekretareczko:)... witam Cię po raz pierwszy na moim wąteczku i zapraszam częściej:)... oczywiście już jesteś wpisana na tajną listę Klubowiczów:)... a skoro uwielbiasz piąteczek, to jesteś tym samym pełnoprawnym członkiem tego elitarnego Klubu:)... pozdrawiam:)
Magdalenko:)... oj, biedny Elmo :lol: :lol: :wink: ... wylezie z kątka dopiero w niedzielę wieczorem ( u mnie w każdym razie :wink: )... ale narazie niech tam sobie siedzi;)... bo... dzięki Bogu już piątek :D :!: ... ja sobie urządziłam niezłe disco teraz, żeby uczcić ten cudowny fakt :D :!: ... całuski przesyłam:)
Katsonku:)... ale i tak możesz się zapisać do Klubu, ilość członków nie jest jakoś ograniczona, wystarczy odczuwać euforię na samą myśl o piątku :lol: ... pozdrawiam gorąco z zimnej Wawki:)
Joluś:)... dzięki, Tobie też życzę super weekendu:)... choć czytałam, że cosik rodzinka nie bardzo Ci daje pobuszować po forum;)... a bez tego przecież nie można mówić o fajowym weekendzie;)... a tak poważnie, to całuję i czekam na Ciebie w poniedziałek:)
Dorfuś:)... ależ piękna ta róża, aż prawie czuję jej cudny, słodki zapach:)... i przypomniała mi lato :D ... ach, kiedy wreszcie się ociepli :?: ... pozdrawiam serdecznie:)
Kasieńko:)... Tatuś był i pojechał, bo jak to zwykle on, nie mógł wysiedzieć, już go gnało do domeczku swojego;)... ale już się zdążyłam przyzwyczaić, że jedynie w czasie świąt można go zmusić do nocowania u nas, a tak to zawsze zmyka... ale go troszkę rozumiem... pozdrawiam Cię ciepluteńko:)
AguśMotylisku:)... pamiętam o Tobie, pewnie że pamiętam:)... wyczytałam, że u Ciebie teraz będzie spokojniejszy okres, więc mam nadzieję że będziesz teraz częstym gościem na forumku??:)... całuję mocno:)
Misiala:)... dzięki, Tobie też życzę żebyś spędziła ten weekendzik w przemiły sposób, no i oczywiście dietkowo:)... pozdrawiam ciepło:)
no , no bike zdolna dziewczynka ;) i jakie ciasto Tatus przywiozl ;> podzie sie ;) chetnie sprobuje ;)
A ile syn ma lat ze imprezuje o tej h ;>
Beatko..całuski kochanie:*
życzę Ci miłej i dietetycznej (bez chleba) sobotki
:D :P :D :P :D :P :D
http://imagecache2.allposters.com/im.../10060251A.jpg
Witajcie dziewuszki:)
dziś jest wreszcie w Wawce ładnie, bo świeci słonko i napadało troszeńkę czystego śniegu, od razu inaczej :D
ja dietkuję dość grzecznie, tzn nadal trzymam się z dala od chleba i nadal trzymam się mojej ukochanej dietki MŻ :D
wczorajszy wieczór był przetańczony, w końcu ruszyłam troszkę to grube dupsko :wink:
teraz też troszkę sobie brykam, a w przerwach podczytuję co tam na forum w trawie piszczy :wink:
Hiphopuś:)... wczoraj zjadłam po kawałeczku pleśniaka i sernika:)... ale myślę że wieczorem wytańczyłam to z nawiązką;)... a mój starszy młody ma prawie 18latek i dlatego buja po świecie nocami :lol: ... buźka:)
EwuśMTMWP:)... ja Tobie też życzę udanego weekendu:)... cieszę się, że spotkasz się z Agunią, pozdrów ją koniecznie ode mnie, dobrze??:)... całuję mocno w czółko i nosek:)
Plan dnia:
kawa z mlekiem, plasterek żółtego sera, plasterek szynki drobiowej
plaster pasztetu z indyka, ogórek kiszony
jabłko
kotlet mielony, 2 ogórki kiszone, łyżka ziemniaków
4 kostki czekolady gorzkiej
jabłko
dużo herbatek owocowych i pu-erh
ruch:
marsz
sporo sprzątania, nieźle się przy tym napociłam, więc kcal spalone jak nic :wink:
taniec
wieczorne ćwiczonka i tańce
życzę Wam miłej sobotki :D
aaaa to chyba tak skoro ma prawie 18 lat to moze sobie chodzic :) hihihi i kto to mowi :D Osoba ktora baluje nocami sobie :D
ja dzisiaij ide na imprezke rodzinna ... i jestem ciekawa co bedzie dobrego do jedzenia :D
pozdrawiam ;)
http://www.gify.nou.cz/obr11_ovoce_soubory/ovo.gif
Hiphopuś:)... trzymaj się tam dzielnie na imprezce, nie daj się :!: :D
a mój młody imprezkuje już od dość dawna, trzeba pozwolić wyfruwać pisklakom z gniazdka, no nie :?: :wink: ... pozdrowionka :D
:D WITAJ KOCHANIE :D JUZ CHYBA NAKARMILAS SWOJE PTASZYNY I MASZ TROSZKE CZASU DLA SIEBIE :D JA POWINNAM DOSTAC KLAPSA :( NIE WIEM JAK SIE TO STALO ALE ZNALAZLAM W SZAFIE CHALWE I TO W CZEKOLADZIE I POZARLAM CALA :( NA DODATEK ZNOWU DOPADL MNIE LENIWIEC :!: MOZE WIECZORKIEM MNIE OPUSCI :!: POZDRAWIAM SOBOTNIO :D
http://www.gify.nou.cz/deti5_soubory/240.gif
Witaj
Pozdrawiam Cię Bike a także Twój bike .
Wizja Pomianowskiego oddala się :idea:
http://imagecache2.allposters.com/images/SPE/609B.jpg
Psotulciu:)... no owszem, mam troszkę czasu dla siebie, a nawet bym powiedziała że cały czas mam dla siebie;)... a Ty chyba też masz sporo czasu, skoro nawet udało Ci się wyszperać zachomikowaną chałwę :wink: :lol: ... ciekawe skąd ona się tam wzięła, co :?: :wink: ... nie masz teraz wyjścia, musisz koniecznie ją spalić jakoś i już:)... buziaki:)
Dagmarko:)... pozdrawiam gorąco, mój roweruś też macha do Ciebie radośnie pedałkiem :lol: ... ale, ale... czy mam rozumieć, że nie zamierzasz odwiedzić w najbliższym czasie grodu z syrenką w herbie :?: :( ... całuję:)
Bike widzisz pora bym porozmawiała ze sobą poważnie bo to jednak najlepiej na mnie wpływa - wtedy się uda zgodnie z planem , tzn. w nagrodę za wyniki wagowe możemy zrobić najście na Pomianowskich . Na razie zeszłam ze szlaku , na wagę nie wchodziłam , bo jej nie mam w pobliżu , ale np. spodnie mi się przecierają na udach .
Myślę nad Klubem Fanów Rowerka :D :D
http://imagecache2.allposters.com/im...-bike-25vm.jpg
Dagmarko, pisałam już o tym u Uleńki i w Przytulni, ale napiszę jeszcze raz tu:)
Klub Bikemaniaków został już założony jakiś czas temu, wprawdzie statut nie powstał, ale kilka osób na tym forum jest już pełnoprawnymi członkami :D
każdy, kto uwielbia ten wiatr wolności we włosach kiedy jedzie na swoim dwukołowym rumaku, ten automatycznie jest członkiem bez żadnego ale :D
trzymam kciuki za tego Pomianowskiego:)... i syna rzecz jasna :wink:
buziaki :D
Hura wobec tego gdy będę już zadowolona z siebie poproszę o uroczyste nadanie drugiego imienia Szprycha .
http://imagecache2.allposters.com/im...PG/F102122.jpg
Dagmarko, to imię już jest zaklepane specjalnie dla Ciebie :D
Co myślisz o rowerkowym rajdziku ?
Ja tak dawno nie byłam na żadnym urlopie że bym się na parę dni wyrwała jakoś - bez względu na wszystko . Choćby dwa dni . W ostateczności może być jeden - np. nocny rajdzik jak na tym pięknym zdjęciu albo dzienny albo wszystko jedno jaki .
Nawet może być jednodniowy bo nie mam przemyślanego tematu ładowania bagażu na rower .
http://imagecache2.allposters.com/images/NYG/6116.jpg
możnaby pomyśleć:)
ja wprawdzie w dalszych wyprawach nie jestem wprawiona, a i sprzęcior stary i móglby nie wytrzymać, ale kto wie??:)
propozycja kusząca:)
pozdrawiam :)
Hej Beatko!! :D
Jak tam weekendzik mija?? U nas spokojnie. Troche sprzatania, troche zabawy i troche leniuchowania. Czemu weekend trwa tak krotko??
A w bastepny weekend wyjezdzamy do domku letniskowego z basenem!!! :shock: Bedzie super. :D Juz sie ciesze na ten wyjazd.
Pozdrowionka Beatko i zycze milego wieczorku!!! :D
http://shop.swarovski.com/intershopr...296598W240.jpg
Kasieńko:)... ale super Wam, ja też bardzo lubię pływać, ale nie mam zbyt wiele okazji ostantio ( kasa :evil: :roll: )... u mnie sobotka minęła dość fajnie, rano tańcowałam sobie, po południu wybrałam się na spacer na mrozik, żeby przewietrzyć gorącą głowę ( Misiek mnie z lekka wyprowadził z równowagi i musiałam przemyśleć kilka spraw :wink: )
dobranocka :D
ano trzeba , trzeba ;)
co do imprezy to dalam sie i to na maksa :!: na poczatku bylo pozytywnie , szlo wsyztsko wg planu ,ale pozniej co ja zglodnialam i to jeszcze kolo 24 :twisted: sie napchalam slodkiego tyle (nie pamietam ile nawet :roll: ) ze az pchalam na sile i prawie wymiotwaalam to jest chore ..;/ powinnam sie leczyc :D ale hm co jest w tym najelpszego? ze nie mam wyrzutow sumienia :shock:
ide porobic brzuszki zeby to slodkie sie jakos tam poukladalo ;D
UDANEGO DIETETYCZNEGO DNIA :D
http://www.gify.nou.cz/r_ovoce_soubory/ov1.gif
Bikuniu kochana, dziękuję Ci że byłaś ze mną
a do rowerkowania coraz bliżej, spacerki tez są fajne, ale to nie to
Beatko tak jak obiecałam wpadam do Ciebie z worem pieszczot i przytulańców. Ja najchętniej widywałabym się z wami co tydzień - co niestety nie jest możliwe. Ale wiedz, że zawsze o Tobie pamiętam :)
buziaki :)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...661/weight.png
http://www.e-kartki.net/kartki/big/112005083620.jpg
Witajcie dziewuszki:)
dziś wpadłam na Dietkę z lekką zadyszką, bo pomiędzy smażeniem naleśników a moimi tańcami;)
dietkowo nie jest źle, ale dziś przyszło mi na myśl pewne porównanie... ja bym swoje zimowe zmagania z wagą porównała do poczynań kiepskiego pływaka na środku morza :lol: :lol: :wink:
niby utrzymuję się na powierzchni, niby nie utonęłam, niby ciągle walczę :wink:
ale jeśli to potrwa zbyt długo ( zimę mam na myśli :twisted: ) to pójdę na dno jak kamień :lol:
póki co, nadal walczę, macham rozpaczliwie rękami i walę nimi jak cepem :lol:
i utrzymuję się na zimnej fali, potrzebuję sporo motywacji od Was moje drogie, żeby nie zrobić: "bul, bul, bul" :wink:
nadal trzymam się bez chlebka:)
Hiphopuś:)... czytam, że wczoraj jednak dałaś troszkę ciała na imprezce u brata;)... no ale nie ma co załamywać rąk i płakać... bierz się kochana do roboty, bo jedna wpadka to jeszcze nie tragedia:)... trzymam za Ciebie mocno kciuki:)... najważniejsze to nie mieć wyrzutów, ale właśnie porobić brzuszki :D ... pozdrowionka:)
Psotulciu:)... hihihi, to chyba ja, w przebraniu ogórka :lol: :lol: :wink: ... nie dawaj się dziś już żadnym bombom kalorycznym w typie chałwy, trzymaj się dzielnie, dobrze :?: :) ... pozdrawiam bardzo cieplutko:)
Agniesiu:)... jasne że spacerki to nie to samo co rowerkowe wycieczki:)... dla mnie nie ma nic piękniejszego od gnania na rowerku aż do siódmych potów, z wiatrem we włosach:)... no, może tylko pływanie jest w stanie konkurować z rowerkowaniem u mnie:)... buziaki wysyłam:)
Sylwuś:)... ja bym się mogła i codziennie spotykać z Wami, tyle że czasu brak... wiem coś o tym, mimo że nadal zawodowo nie pracuję... za to szukanie zajęcia zajmuje mi chyba więcej czasu niż gdybym już pracę miała;)... dzięki za dopieszczenie wirtualne i czekam na realne:)... całuję mocno:)
Plan dnia:
kawa z mlekiem, 2 plasterki szynki drobiowej, plaster pasztetu z indyka, 2 ogórki kiszone
naleśnik z serem
1 naleśnik z serem, 2 naleśniki z dżemem truskawkowym
jabłko
otręby jabłkowe z jogurtem naturalnym
duuużo herbatek
ruch:
tańce
spacer
wieczorne ćwiczonka i tańce
życzę Wam miłej niedzielki :D
no iw łasnie tak zrobilam ;) nie załamałam sie .. ;) i wogole jest ok .. ;) dzisiaij ide na impreze , wiec sobie troche spale tych nadprogramowych wczorajszo-dzisiejszo kcal ;)
jak przepisze zeszyty to pocwicze sobie w domku na hulahopie , skaknce i rowerku , czyli moj dzienny plan cwiczen hihi ]:->
mmm masz nalesniki ,ale Ci zazdroszcze ... :roll:
u mnie na waciku sa fotki ze wczoraj ;)
pozdrawiam :)
Cytat:
Zamieszczone przez bike
Beatko.......nie zrobisz bul bul.....O NIE :!:
wiem o tym .......
wiem, że ejst dla Ciebie irytujące machasz łapkami w miejscu a efektów nie widac od dłuższego czasu....
ale pomyśl sobie że to jest taki przystanek....na którym musisz odsapnąć :wink: a potem od niego znów popłyniesz :lol: :D :wink: i co najwazniejsze- nie dopadnie Cię jojo :twisted: ...bo ten długi czas spedzony na przystanku bedzie dla twojego organzomu odnośnikiem....i zapomni o wadze jaka była przed przystankiem :lol:
Życze Ci duzo radosci w tancu :!: i miłej niedizleki :lol:
Bikusiu ja juz wiele razy myslalam zeby sie poddac bo jest ciezko ale tak sobie pomyslalam a co bedziesz robic siedziec na swojej duzej pupie i ogladac tv a zycie bedzie kolo ciebie przechodzic.dlatego powiedzilam sobie o nie mozesz miec zly dzien ale to tylko jeden dzien :wink: zycze powodzenia i zmiany pogody :D
http://justflowers.com/img/p/JF/lg/7900.jpg
:D JESTESMY NA FORUM RAZEM/ PIERWSZY RAZ / A DALAM SIE JUZ POKUSOM -ZJADLAM 4 CIASTECZKA OWSIANE -LOJ -TO SILNIEJSZE JAK JA :( SZKODA ,ZE NIE MA NIEBIESKICH OGORKOW- OCZYWISCIE TO TY JAK TANCZYSZ-CHYBA SIE NIE GNIEWASZ :D PRZYZNAJ ,ZE LADNY :!: BUZIAKI I DO WIECZORKA. POD POZOREM SPACERU Z PIESKIEM IDE DO ZNAJOMYCH :D BEDE BARDZO GRZECZNA DIETETYCZNIE :!:
http://www.tapety-gify.net/albums/us...l_bajka_01.jpg
ALE SIE DZISIAJ U CIEBIE ROZPISALAM :D MUSZE CI ZAMELDOWAC , ZE NA KOLACJE ZJADLAM WRESZCIE POLECANE PRZEZ CIEBIE SIEMIE LNIANE - WRESZCIE DOSTALAM. SPOKOJNEJ NOCKI I BEZ PONIEDZIALKU . BRRRRRY U NAS NAJZIMNIEJ :!:
http://www.tapety-gify.net/albums/us...l_bajka_05.jpg
Beatko! Ratunku! Elmo sie wdziera na sile!! normalnie nic nie pomaga! Wymazuje go z mysli, zamykam drzwi, ale Elmo uparty jak osiol! I czego on tu chce??
http://kartki.onet.pl/_i/d/indianin.jpg
Ja w weekend zjadłam kanapeczki :oops: :oops: :oops:
Ale od dzisiaj znowu bezchlebkowo, no i chciałabym dodać jeszcze bezziemniakowo. Ale z tym może byc gorzej, chociaż ilości ziemniaków ostatnio przeze mnie zjadanych są już bardzo małe.
:D WITAJ :!: WTORKOWO :!: UDANEGO DNIA :!: MILEGO DIETETKOWANIA :!: MARZE O KROMCE ZWYKLEGO CHLEBA I PLACKACH ZIEMNIACZANYCH :!:
http://www.gify.nou.cz/obr13_pes_kocka_soubory/679.gif
http://kartki.fazi.pl/images/pic_2004-05-21_232904.jpg
Wiatajcie dziewuszki:)
dziś w Wawce kolejny biały i mroźny dzień... znowu poniedziałek, zaczynamy nowy tydzień:)
u mnie dietkowo dość grzecznie, ruchowo jest coraz lepiej i nadal nie jem chlebka:)
Hiphopuś:)... no i jak tam było na imrezce, jak się bawiłaś??:)... mam nadzieję, że wytańczyłaś się nieźle;)... foteczki widziałam, jest ok 8) :D ... pozdrowionka:)
Ewuś:)... mam nadzieję, że nie zrobię bul, bul... bardzo bym tego nie chciała, bo nie chcę już nigdy dopuścić do takiego stanu jaki był w kwietniu 2004... kaleka normalnie :roll: ... buziaczki Ci wysyłam i trzymam kciukasy:)
Katsotnku:)... no ja tak samo sobie myślę, wyjmuję fotkę gdzie mam dupsko wielkości mega-dyni i od razu przestaję się mazgaić :wink: ... nie wrócę do dawnej postury, choćby nie wiem co:)... pozdrawiam ciepluśko:)
Psotulciu:)... ojej, nie dawaj się żadnym ciasteczkom, chociaż te owsiane to chyba są zdrowe, więc jak czasem zjesz to chyba nic nie będzie;)... za ogóreczka oczywiście się nie gniewam, nawet teraz tańczę sobie w przerwach między pisaniem a gotowaniem zupki i wyglądam dokładnie tak samo :lol: :wink: ... śliczny jest ten ogóreczek, tylko ja mam turkusową bluzkę na sobie i bordowe spodnie od dresu :wink: ... a Ty też sobie włącz jakąś super muzyczkę, od razu przestaniesz marzyć o ziemniakach i chlebie;)... i jak Ci smakowało siemię??:)... ja dodaję je do wielu potraw:)... buziaki wysyłam:)
Magdalenko:)... u mnie Elmo wyszedł już na środek pokoju, odpędzam go właśnie moimi szamańskimi tańcami;)... podobno Twoja zołza gdzieś do Ameryki poleciała, może łatwiej Ci będzie przetrwać do otwarcia naszego Klubu??:)... całuję mocno:)
Agniesiu:)... no cóż, ja też miewam pokusy, najbardziej wtedy jak moi panowie kanapki wsuwają z jakąś wędlinką na kolację... albo wczoraj... jedli sobie bigosik od mojego Tatusia i pogryzali chlebkiem :roll: ... i pachniało tak, że mi kiszki skręcało :lol: :twisted: ... nie dosyć, że nie mogę jeść bigosu (bo kamyki), to jeszcze chlebka nie jem bo się uparłam;)... super po prostu :!: :? ... a tu waga stoi w miejscu, małpa zielona jedna :evil: ... pozdrowionka wysyłam:)
Plan dnia:
kawa z mlekiem, otręby jabłkowe z siemieniem, crunchami owocowymi i jogurtem naturalnym ok 400
plaster pasztetu z indyka, ogórek kiszony ok 100
jabłko duże ok 100
talerz zupy pieczarkowej ok 200
4 kostki czekolady gorzkiej ok 110
kilka plasterków krakowskiej suchej ok 160
dużo herbatek owocowych i innych ( kupiłam sobie wreszcie la karnitę, bardzo mi zasmakowała)
ruch:
poranne marsze
taniec
wieczorne ćwiczenia i tańce
życzę Wam miłego, dietkowego dnia :D
Beatko moja waga też stała w miejscu mimo moich wysiłków przez dwa miesiące no i w końcu ruszyła, mam nadzieję że Towja ruszy z kopyta i to jak najszybciej :D