POZDRAWIAM CIEPLUTKO W TEN DZIEN ZADUMY I REFLEKSJI.
http://www.e-foto.pl/users/k20051004...941/midd_2.jpg
Wersja do druku
POZDRAWIAM CIEPLUTKO W TEN DZIEN ZADUMY I REFLEKSJI.
http://www.e-foto.pl/users/k20051004...941/midd_2.jpg
Gayguś, do mnie też dotarły zdjęcia i dołączam się do chóru zachwytów. Też uważam, że aż trudno poznać, że na obu jest ta sama osoba. Gratulacje, Twoja praca nad sobą procentuje w przepiękny sposób :)
Mam nadzieję, że wypoczęłaś, ściskam Cię i zostawiam taki tutejszy jesienny widoczek:
http://i29.photobucket.com/albums/c2...utumn/5c1f.jpg
Witam Grazynko :D :D :D
Kochana, Ty to jestes wierna, milo Cie zobaczyc na watku z u mnie z foteczkami :) :)
Ja cholera przybywam w kilogramkach, tzn na razie w centymetrach bo nie mam zamiaru stresowac sie codziennym wazeniem, które jst moim nałogiem :D Moje spodenki daja o sobie znac wiec dzis znowu lighty :D
Kochana słonecznego dnia , i odpoczywaj :) :) :) Całuje.
Gotka
Grażynko - czy ja też mogę prosić o zdjęcia?
ulkak@op.pl
Miłego dnia
Ula
jestem :D
i zabieram sie do odrabiania zaległości :roll:
Całuski
***
Grażyna
p.s. Usiak wysłałam...
Nie wiem czy zdążyłam być wszędzie jutro się poprawię :oops:
Weekend upłynął leniwie, na spacerach, buszowaniu po lesie i ognisku - były ziemniaczki z masełkiem czosnkowym - piwa nie było za to był makowiec, ale w ilościach rozsądnych i spalonych w ruchu 8)
Dzisiaj mam 20/21/28
i zaczynam sie zastanawiać czy nie przedłużyć sobie o tydzień fazy oczyszczania :roll:
Jedzeniowo odkąd nie jestem na diecie wręcz cudnie :wink:
8ma bułka sojowa z serkiem wiejskim ze szczypiorkiem
11ta jajecznica z grzybami+2 pomidorki
13ta garstka orzeszków+cola light / coś boli mnie żołądek - myślałam,że to od jedzenia,ąle chyba mnie coś bierze, bo do objawów dołaczył ból gardla i mięśni :cry: /
17ta indyk duszony z kapustą z grzybami
i tyle.... na wypadek jakbym była głodna po powrocie z pracy mam w lodówce chudy twaróg którym sie zapcham - mam tą kostke od tygodnia, więc pewnie jej nie zjem ,bo totalnie nie mam ochoty ostatnio na twaróg / wiem Triskell,że obiecałam przepisy na domowy twaróg - pamiętam tylko muszę odkopać :roll: /
Ruszankowo - zakupy otworzyli u nas tesco w odległości 2 przystanków -- chodzę tam pieszo :roll: + godzinny spacer w zróżnicowanym tempie :wink: Do dywanowców coś nie moge sie zmusić, a dobrze byłoby popracować nad wyglądem chociażby brzuszka czy ramion - obiecuję poprawę :roll:
Będę wpadać w kratkę, bo mam teraz wolne w piątek, w niedziele i poniedziałek, a potem 11-13 i obawiam się,że dlatego pojawiły sie objawy przeziębienia :evil: zawsze tak mam,że zamiast odpoczywać - odchorowywuję - będę sie dzisiaj ratować grzanym winem i aspiryną :roll:
dziękuję za wszystkie komplementy i wizytki :D
Jeżeli nie będzie mnie jutro - zanczy że wino nie pomogło :roll:
całuski
***
Grażyna
http://www.e-foto.pl/galeria/fotki/big_409852.jpg
Pozdrowienia!
POZDRAWIAM CIEPLUTKO I DBAJ O SIEBIE :!:
http://milosc.ovh.org/albums/milosne/4175.jpg
Hej Grazynko :)
życzę Ci duuuużo zdrówka, choróbsko na wolnym to okropieństwo!!
pozdrawiam Cię gorąco i życzę miłego dnia!! :)
a jak już pisałam w mailu naprawdę wygladasz rewelacyjnie :) a ja ciągle jestem pod wrazeniem :D
buziaczki :D
Hejka :P Nadrobilam jakies 2 strony u Ciebie...
Historia marti daje do myslenia - bardzo madra podjela decyzje. Nieplatne nadgodziny to cos, na co moze sobie pozwolic tylko szef - bo pracuje sam dla swojego interesu.
Ciekawie wyglada to Twoje niedietkowanie... tracisz dalej na wadze?
Ja osobiscie nie zauwazylam objawow brutalnego jojo po glyxowaniu - powrot 1,5kg w przeciagu okolo 6 miesiecy mniejszych lub wiekszych odstepstw to chyba nie tak zle. Fakt: nie jadlam w tym czasie bialego pieczywa, bialego ryzu i bialego makaronu, kartofle baardzo rzadko, bananow i gotowanych marchewek wcale. Ale na slodycze sie nierzadko rzucilam... i moje pelnoziarniste bulki obkladalam niekoniecznie glyxowymi rzeczami. :roll:
Chce to teraz zmienic... Tak Cie wszyscy super zachwalaja - zatem jest to mozliwe.
Trzymaj sie cieplo i zdrowo :!: