-
no dobraaaa...to powiedz tylko, co mam jeszcze Ci wykrakać ...hehehe :wink:
Brawo i gratuluje...ech....ja w te Święta ani kawałka nadziewanego jajeczka czekoladowego nie zjadłam....buuu....a ja tak lubie takie rzeczy. 8)
Przeżywam ostatnio katusze, jak chodze po mieście, po sklepach i widze ludzi jedzących...jedzących ciacha, pijących mrożoną kawe z lodami, frytki, kurczaka z kfc... :cry:
chyba, żeby mi przeszedł głód na takie rzeczy, porzycze sobie "Super size me"...ponoć po tym filmie można już nie patrzeć na McDonalda latami :lol:
-
cieszę się, cieszę się:D:D razem z Tobą:D
pozdrawiam
-
Agato gratulacje:)
Życie po kopenhaskiej jest piękne. Baardzo piekne. Pełne jedzenia. Tzn sama moge sobie wybierać co zjem. Wreszcie:)
-
Hop,hop w góre z tym wątkiem !!!!!
Agatko, gdzie się podziewasz???????????????/
-
-
Tydzien 6 - czwartek
---------------------------------
Heh :P Nie myslalam, ze juz tyle czasu minelo...
Waga ciagle ta sama - pewnie zbyt nieskladnie jem... i dlatego potem dojadam wieczorem.
Dzis sprobuje wybrac znowu jakies przepisy z ksiazki i w koncu cos zdrowego ugotowac, bo wczoraj np. przezylam dzien na tostach pelnoziarnistych, pumperniklu i ryzu. A z warzyw zjadlam tylko pol ogorka :oops: Na szczescie pilam duzo - ale nie wody, bo mi sie skonczyla - pilam herbate.
Najwyzszy czas zrobic jakies zakupy :P Ale ja jestem len...
-
oj tak! zakupy to dobry pomysl!
:D
-
Agatko...ja w swoim wątku wpisałam przepis na sałatke z avokado. Nie wiem jak się jej składniki trzymają jeśli chodzi o IG , ale jeśli się okaże, że jest w miarę niski, to polecam, jest naprawde smaczna!!!
Ja jutro też ide na zakupy...hehehe :wink:
-
hej Agato
miłego weekendu
agata
-
puk, puk..where are you? :wink: