-
aaggii ja też się nie mogę coś do nauki zebrać .. już nawet sobie artykuł z niemca wydrukowałam którego się mam uczyć na jutro ale sie nie mogę za to zabrać :P :P patrze co chwilę na forum czy zadna z was czegoś ciekawego nie napisała :P :P
a ja sobie zawsze włączam opcje aby mi włączało "moje" posty :P :P
dzięki za pocieszenie z tymi facetami.. stwierdziłam że maciek może być tylko moim kumplem i tak już pewnie zostanie tylko ciężko mi z nim na tańcach jak on jest tak blisko..
agassi nie poddawaj się to tylko pewnie chwilowe wahania wagi :) :)
-
hmm życie nabiera kolorów.. dziś się widziałam z Arturem.. ale było fajnie.. już za nim tęsknie.. nio i coś między nami zaiskrzyło :))
a moja waga wariuje..tzn. pokazuje coś za mało .. ;) ale dziś chyba przesadziłam z żarciem i jutro będzie tyle samo ;)
wczoraj na basenie poprawa - tydzien temu 30 wczoraj 35 basenów.. fajnie nie? :)
ehh jutro mam kolos wiec idę do książek.. :) niestety.. hehe dziś nie poszłam na wykład bo.. ehh było mi tak fajnie z arturem że jeden można opuścić.. ;))
-
ehhh.. dziewczyny piszmy coś.. ożywmy ten wątek.. :)
wiecie.. we wtorek chodzilam wesoła jak skowronek.. nie widzialam się z Arturem bo miałam w sumie cały dzień zajęty, ale pisaliśmy potem na gg i mi powiedział że go chyba w ten poniedziałek poniosło że on nie jest pewny czy coś do mnie czuje, że jestem spoko i fajniutka ale jako przyjaciółka od serca.. i że najfajniej byłoby jakby między nami została przyjaźń.. mama mnie pociesza że spokojnie spokojnie może on nie jest taki szybki bill a że coś iskrzyło tzn. że nie jestem mu obojętna i najprawdopdobniej wszystko się ułoży..
a wczoraj zawaliłam kolo z matmy.. nio ale choć tyle że już wróciłam do domu na święta..
-
allunia: ja zawaliłam to moje koło z krajoznawstwa. i super święta mi się szykują przez to. wczoraj cały wieczór przepłakałam, dzisiaj też mam doła.
po prostu się tego nie spodziewałam. jak wiem, że coś zawaliłam, to podchodze do tego na luzie, ale jeżeli się nastawiam, że będzie dobrze, to cieżko mi ;(
wkurwiłam się i tyle. nie będę tego ubierać w ładniejsze słowa
jeszcze Paweł jst coś podirytowany i to na mnie źle wpływa
i okres dostałam
zmęczona jestem
zjadłam dużo za dużo
dzień do dupy. pierwszy dzień wolnego. bosssko
mam nadzieję, że całe święta nie będą takie!
dziś już nie powinnam nic jeść, ochh, dawno już powinnam przestać. ale nie będę się katowała. o 2o zjem sałatkę jarzynową, bo dzisiaj robiliśmy :) i bułeczkę jakąś
trudno. nawet jak jutro będzie kilo więcej. trudno.
jak już u siebie pisałam, jutro i pojutrze będzie lekko. a potem hulaj duszo, piekła nie ma ;)
od soboty do piątku zwiększę ilość kalorii do 2ooo. na tym nie powinnam za dużo przytyć.
mam nadzieję tylko, że uda mi się w tym limicie wytrwać!
i codziennie będę biagała :)
współczuję z Arturem... rzeczywiście nie masz coś szczęścia ostatnio. może mama ma rację, może on potrzebuje czasu teraz nie będziecie się widzieli przez kilka dni, będzie miał czas, żeby zatęsknić :)
trzymajcie się :*
-
nio Aguś czytałam o tym zawalonym kole na Twoim wątku pisze pisze a tu mi potem nie chciało wysłać i wszystko się skasowało.. ja też bym była wkurzona.. choć prawdopodobnie wczoraj zawaliłam kolosa z matmy.. moze jednak to pomyłka skoro nastawiałaś się na lepszy wynik? <przytul> jeżeli jutro nie jest miło to jutro bedzie lepiej a jeśli dostałaś okres to można chyba zjeść trochę wiecej bo przemiana materii jest szybsza ;)
-
czesc :)
to jak juz tak o tym zawalaniu mowicie to ja wam powiem ze raczej napewno zawalilam wazny sprawdizan z informatkyi :(
ucyzlam sie , probowalam zakapowac i nic , cos tam zrobilam ale niewiem nawet cyz polowe , nei nawidze informatyki , i wogle jakas taka zawsze zmecozna wychodze z slai informatycznej , bardziej niz po w-fie 8)
w dodatku mam sie rzez swieta naucyzc calego roku z histori , nie wiem jak tego dokonam w ogole no ale coz :/
a dietka u mnie dzis 1400 wiec akurat ;)
ponadto bylam na solarium bo wszyscy mi jzu mowili ze jestem strasnzie blad ai cyz si edobrze czuje no i chyba troszeczke przesadzilam hehe
tzn ogolnie jest dobrze , twarz rece i dekolt sa w porzasiu ale brzuch i uda takie czerwone ze sozk i pieka jak diabli , musze jakso zisiejsza nco przezyc a potme juz bedzi eodbrze
le do solarium ju zni epojde 8)
-
ojj aaggii powinno być ok.. zobaczysz ;) Ty często mówisz że coś idzie nie tak a potem się okazuje że jest super ;) :)
na studiach to się przekonasz jakie jest uczucie kiedy się naprawdę totalnie coś zawaliło ;) :) a co do tego lekkiego oparzenia to moze jakimś balsamem łagodzącym się smaruj (ja pamiętam smarowałam się kilka razy dziennie) taki najlepiej żeby dobrze nawilżał to trochę koi ;)
ja sobie dałam wycisk na basenie.. poszłam bo stwierdziłam ze to mi poprawia humor i nie moge cały czas siedziec na tyłku.. a teraz już ziewam spac mi ise coś bardzo chce..
aha.. tak w ogóle to zerknęłam sobie na pierwszą stronę tego wątku i zaczął się 12 kwietnia ubiegłego roku czyli wczoraj minął rok odkąd istnieje ;) hehe :) fajnie że dalej piszemy w tym składzie tylko brakuje nicol i frytexa :( ehh..
-
tak w ogóle to juz dzisiaj chciałam złożyć wam życzenia Wesołych Świąt - dzis mam jeszcze czas ale podejrzewam że jutro mnie pogonią do roboty.. ;) i nie będe miała chwili zeby zaglądnąć na forum i przesłać wam te życzonka..
Zatem Zdrowych i Wesołych, smacznego jajka, mokrego dyngusa, pysznych smakołyków (można się trochę podelektować żeby tylko nie przesadzić za bardzo :P ) i zebyście dalej z motywacją wracały do dietki :)
http://kartki.onet.pl/_i/d/koszyk_d.jpg
-
hej, hej :)
allunia: wiem, że minął rok. sama o tym pamiętałam :) ale potem to fotum zaczeło nawalać, święta przyszły ;)
ja dziś byłam na drodze krzyżowej o 4 rano :shock:
cały czas lało
i jestem teraz taka rozbita
oczywiście spałam później, długo nawet
ale same pewnie wiecie jak to jest :)
aaggii: ja nigdy nie byłam na solarium ;) jak jesteś blada, to polecam takie kremy brazujące. naprawdę coś tam widać, ale wygląda to naturalnie :)
ja tez nie wiem, jak to z czasem będzie więc
Wszystkiego dobrego moje Rybki
pysznych mazurków, babek
pięknej pogody
i żeby te święta były naprawdę w gronie najbliższych i osób, które kochacie :)
http://kartki.onet.pl/_i/d/kurczaki_d.jpg
Wesołych Świąt!!!
-
kochane ja wyjezdzam jutro rnao w gory na siweta wiec juz wam zycze WESOLYCH SWIAT bo juz pewnie nie wpadne tu , dopiero we wtorek :/
a nie chce mi si ejechac oj nei chce ale jak trzeba to trezba :(
no z dietka dobrze , a to solarium to jak troszke si echodzi to wyglada naturalnie , bo ja nie mam zmaiaru sie spiec i hcodzic jak te platynowe dziewuszki :D
no dobra ja lece ob jade jeszcze na zkaupki a potem msuze cos dokonczyc psiac is ie spakowac , umyc glow ei takie tam :)
buziaki i jeszcze raz wesolych swiat :D