A wiesz, chyba sobie radzimyZamieszczone przez seszele1
Nie można zamykać tematów tylko dlatego że ktoś ma inne wizje swojego odchudzania, w końcu na idiotów nie ma rady prawda? Z drugiej strony chyba każdy ma własny rozum i bierze odpowiedzialność za to co robi. Ja tam czytam że ktoś postawił sobie cel 40 kg, ok powodzenia, ja tam takich nastolatek nie akceptuję, nie muszę tego czytać, nie musze iść w głodówki jak ktoś tam sugeruje itp... Poza tym internet jest swojego rodzaju oazą naturyzmu moralnego.
Kluczowe jest zamykanie, blokowanie, banowanie jeśli ktoś obraża innych, jest nieprzyjemny, namawia do kupowania jakiegoś nielegalnego środka etc... Ale nie będziemy blokować ludzi za to że są dietetycznymi idiotami. Na forum są setki tematów dziewczyn które z diety poszły w bulimię... I jeśli ktoś nie wyciąga z tego wniosków to jego sprawa niestety. Nikt na siłę nikomu tego do głowy nie wbije.
Sorki Seszelku że Ciebie cytuję, ale rzucił mi się tekst że sobie nie radzimyPoza tym odpowiedz jest ogólna do całego tematu.



LinkBack URL
O LinkBack

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Dietetyk dopasuje dla Ciebie odpowiedni plan!
Odpowiedz z cytatem
Zakładki