tak tak chcemy fotki nowej fryzurki :D :D
Wersja do druku
tak tak chcemy fotki nowej fryzurki :D :D
Teniu mówiszi masz :-)
Heheh a to obiecane foteczki:-)
jakos kiepska ale sama robilam telefonem wiec same rozumiecie;-)
to już w óżku wiec troszkę romierzwiona hehehe
http://images20.fotosik.pl/323/e0f37915742378d7.jpg
tutaj pelne odbicie lustrzane hehehe
http://images21.fotosik.pl/269/1a30cb0d87468aba.jpg
A tutaj takie w miare dobrze widac fryzurke :-)
http://images20.fotosik.pl/319/5126c74098a7cb9e.jpg
Nooo, Dzi00bek, ja bym tak publicznie tych zdjęć nie pokazywała, szczególnie tego pierwszego, bo od adoratorów się nie opędzisz :lol: Sexy kobitka jesteś na tym "łóżkowym" :)
Super fryzurka! Jakoś tak bardziej widać teraz Twoje śliczne oczka. Pozdrawiam!
Co ja widzę :roll:
ZDJĘCIA :D :D :D
Rewelacja, chociaż może ciut za "odważne" he he
Ale tak poważnie, to ho ho ho :D :D :D
Dziobku długo mnie tu nie było widze że pieknie sobie radzisz masz już tylko 88 niebawem mnie dogonisz czego ci zyczę, fajne zdjęcia no i fryzurka
Rzeczywiście masz bardzo ładne oczy... :D
Dzieki dziewczyny :-)
A co do pierwszego zdjecia to nie przesadzajcie :-)
nic tam przeciez nie widac ;-) chodzi tylko o fryzurke hehehe :-)
u mnie dzisiaj Ok jeszcze jakby pogoda byla fajnista to byloby super ,a ta pogoda dzisiaj taka deszczow buuuu ;-(
Pozdrawiam;-)
:D :D :D :D Wpadam ze słonecznymi pozdrowieniami :D Trzymam kciuki :D
Wpadłam tylko na chwilke oznajmic ,że dzisiaj dzień bez dietki to znaczy tak nawyki zywieniowe ,które w sobie już wyrobiłam czyli duzo warzyw ,mięso gotowane tak ,jedynym odstepstwem od diety będzie kawałek torta z okazji urodzin mojego męża:-)
Wieczorem albo jutro "wyspowiadam sie" z tego co dzisiaj zjadlam mam nadzieje ze nie bedzie tak ,źle;-)
W przyszlym tygodniu zaliczymy 3x basenik i się wyrówna .
Nie popadajmy w paranoje to my rządzimy dzietą a nie dieta nami
Miłego weekendu zyczę:-)
Wpadłam tylko na chwilke oznajmic ,że dzisiaj dzień bez dietki to znaczy tak nawyki zywieniowe ,które w sobie już wyrobiłam czyli duzo warzyw ,mięso gotowane tak ,jedynym odstepstwem od diety będzie kawałek torta z okazji urodzin mojego męża:-)
Wieczorem albo jutro "wyspowiadam sie" z tego co dzisiaj zjadlam mam nadzieje ze nie bedzie tak ,źle;-)
W przyszlym tygodniu zaliczymy 3x basenik i się wyrówna .
Nie popadajmy w paranoje to my rządzimy dzietą a nie dieta nami
Miłego weekendu zyczę:-)
Urodzinki urodzinkami ale bez szaleństw kochaniutka :D Poprzestańmy na jednym kawałku tortu i na jednej lampce wina a przystole wybierajmy raczej sałatki niż wędlinki :wink:
a oprócz tego ............................ oczywiście miłej zabawy :D :D :D
i czekamy na fotki :wink: [/b]
Sluchaj jakby kazdy sobie pozwalal na takie ustepstwa jak jato świat bylby piękny heheheh
A co do zdjec to juz dawalam :P
Ja chciałam zdjęcia z urodzin męża :wink:
O, przeoczyłam zdjęcia. Nie powiem nic nowego - świetna różnica. Mam nadzieję, że pooglądam ją tego 25 maja. ;-) Miłej niedzieli Aniu!
:D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) Pozdrowienia :D :D :D :D :D :D
DziOObku - jak tam dietka?
Z dietka OK w sobote na urodzinach męza zjadlam jeden malusi kawalek torta :-) a tort byl dietetyczny wlasnorecznie robiony z arbuza:-)do tego wypilam dwie lampki szampana .
W niedziele wybralismy sie z mezem na spacer bagatela okolo 8-10 km w dwie strony i zgrzeszylam w polowie trasy :-)
wypilam piwko .
Poszlismy sobie na nozkach do parku oddalonego okolo 5 km od nas i tam wypilam to piwko potem wrocilismy ta sama trasa:-)
wiec mysle ze moge sobie wybaczyc to pivko :-)
Dzięki za fotki :D no no widać efekty dietki i fryzurka Cię odmodziła gratuluję i powodzenia,oczywiście pozdrawiam i miłej nocy :D
Dzięki za fotki :D no no widać efekty dietki i fryzurka Cię odmodziła gratuluję i powodzenia,oczywiście pozdrawiam i miłej nocy :D
Dzięki za fotki :D no no widać efekty dietki i fryzurka Cię odmodziła gratuluję i powodzenia,oczywiście pozdrawiam i miłej nocy :D
Dzioobku ale Ty schudłaś!! gratulacje.... :D długo mnie tu nie było bo poddałam sie, ale wróciłam a tu takie zmiany !! :D jeszcze raz gratuluje :D
Dzioobku - gdzie jesteś?
gratuluję utraconych kg :)
I życzę miłej niedzieli :)
Mam nadzieję że się nie poddałas :D
Co Ty, teniu, Ania się nie poddaje! ;-)
Nie poddałąm się kochane chociaz weekend nie byl zbyt dietkowy :-)
dwie uroczystosci rodzinne:-)
ale dzisiaj wszystko idzie zgodnie z planem.
chociaz moja pani doktor poleca mi teraz przerwanie diety na około miesiac zeby waga sie ustabilizowala.
Biore to pod uwage ,ale moje obawy sa takie ze po miesiacu ciezko bedziem i wrocic do normy .
Hmmm pomysle nad tym:-0 a narazie ladnie dietkuje i o poddaniu sie nie ma mowy ;-)
Dziobek wracaj do nas i napisz jak Twoje odchudzanie???
Ja nigdzie nie poszłam ,jestem tutaj cały czas ,dietka buczy i gra tylko czas braku na pisanie :-) pogoda piekna więc szkoda siedziec przed kompem:-)
Nawet sie uaktualnie :-) Zdjecie fatalne bo robione wieczorem w przedpokoju przed lustrm ale cos tam widac :-)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7593b6379.html
Witaj dzioobku nie przerywaj dietki chyba nie warto miesiąc to długo .....ja tak jak ty dietkuję dziś mam już 77 więc straciłam 34 kg od października ..no i ciagle mi mało :oops: wiem jedno już dziś że dietka mniejsza a czasem większa bedzie mi towarzyszyc do końca zycia bo inaczej będę tyć...nie jest to zbyt optymisyczna perspektywa jeśli sie kocha jedzenie nie wiem jak ty ale ja jestem wygłodniała :D buziaczki i trzymaj sie mocno
/Witaj Beti nie przerywam dietki suwaczek juz nieaktualny na liczniku mam 85 kg ;-) dzisiaj wazona rano wpadlam tylko na chwilke tutaj .
Ja tyez kocham jedzonko i czasami sobie pozwalam na jakis fajny smakolyk oczywiscie "odchudzam" go w mozliwy tylko sposob:-)
Witam dzioobku :) po małej przerwie wróciłam i ponownie zaczełam dietke :D widze że Ty świetnie sobie radzisz... :wink: gratulacje oczywiście :!: zazdroszczę Ci baaardzo no ale jestem dobrej myśli :roll:
Pozdrawiam :wink:
gratulacje spadku do 85
i podziwiam wytrwalosc!!!
Dziekuje bardzo i zycze rowniez wytrwalosci ;-)
Kurczysz nam się coraz bardziej :D :D ale to dobrze nie to bardzo dobrze,gratuluje i powodzenia :D
Ja również gratuluję :D
Dzieki za gratki ,ale nie przesadzajcie bo cosik ostatnio waga ani drgnie fakt ,ze jestem przed @ i co zwazuylam sie dzisiaj rano i na wadze 87 :-(
jest zle ale się nie poddaje ,twarda jestem:-) "Cza twardym byc a nie mintkim" jak to sie mowi.:-)
Pokaze wam sie w nowej sukience:-) tzn spodnica i bluzka to jest .
Mialam wene i sama uszylam :-)
to bokiem (sorki za jakosc ale robione telefonem:)
http://images21.fotosik.pl/347/a666a04eba4b355e.jpg
a to z przodu :-)
http://images20.fotosik.pl/402/0b517037f53c60ad.jpg
Nie ma pogody na wyjscia w bialej "kiecce" to chociaz wam sie pozwole jaka ze mnie "laska" hehehe nebeska:-)
mam niezly humor ide na basenik jak mnie zbytnio nie wymecza to jeszcze sie odezwe:-)
Przyznam sie wam ,że dziisja zjadlam ciacho w pracy i wypilam kielonek gorzkiej zoladkowej :-)
ale to bylo z premedytacja moja psiapsiolkam iala urodzinki i nie wypadalo odmowic przygotowywalam sie do tego ciacha hehehe na sniadanie zjadlam w zamian pol peczka rzodkiewek :-)
Potem to nieszczesne ciacho ,a na obiad makaron razowy dwie lyzki stolowe a do tego kilka truskawek zmiksowanych z jogurtem naturalnym mniam mmnniam .
Zawsze jadalam makaron z truskawkami i smietana ale teraz zamienilam na jogurt tez dobre:-)
Kolacji juz nie bedzie bo z basenu wracam o 20 wiec za pozno na jedzenie czasami przegryze jakas rzodkiewke albo kalarepke :-)
Pozdrawiam .
to napewno TY :?: :?: :?: gratuluję :D
Ja ,ja napewnpo ja Teniu :-)
Gratuluję :D :D :D Pięknie wyglądasz :D :D :D