Dieta:
Dopadł mnie syndrom 4. dnia....kto był na starym wie, że ładnie dieta mi wycodzi max. 3 dni a później szkoda słów. Niestety tak było i tym razem i nawet nie mam nic mądrego na usprawiedliwienie...więc prosze nakopać mi w zadek, ja później wklepie w niego jakis balsam ujędrniający na złagodzenie bólui dziś będę ładnie trzymać się diety!

Rozpiski:
Czego wy od nich chcecie? PRzeciez nie ja jedna je wklejam i nie ja jedna liczę kcal...a że robię to za pomocą dzienniczka z dieta.pl to sobie później moge z łatwościa kopiuj+wklej i nie widze w tym nic nadzwyczajnego


Cycki:

dolinolotosu, a jak kochanie mają Ci się ramiączka nie wrzynac skoro one musza dźwigać cały ciężar piersi? Masz tak szerokie obwody, że one nic a nic nie trzymają (zapewne wędrują w stronę karku po jakimś czasie, prawda?). Kiedy weźmiesz dobry stanik to odciążysz w dużej części ramiączka...ooo, nawet znalazłam tekt z lobby na ten temat

4) To samo tyczy sie sytuacji, kiedy RAMIACZKA WPIJAJA CI SIE W CIALO,
zostawiajac czerwone slady. Oczywiscie, mozesz sprobowac je poluzowac - ale
jesli to nie jest rozwiazaniem, poszukaj stanika o wezszym obwodzie. To pas
biegnacy wokol ciala jest podstawa podtrzymania Twoich piersi - ramiaczka
pelnia tylko funkcje pomocnicza.
Jesli wiec czujesz, ze ciezar spoczywa tylko
na nich - to znak, ze stanik jest zle dobrany w obwodzie.
całość tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...489571&v=2&s=0

Polecam zajrzec jeszcze tutaj ( z obrazkami więc mocniejszy przekaz:P ): [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Gdzie kupić?
Tu zaczyna się problem...w Polsce na palcach u jednej ręki można policzyć takie sklepy, zresztą mają one w ofercie raczej to samo co można kupić przez sieć. Trzeba tez przygotowac się na szok cenowy, więc jeśli do tej pry nie wydawałas 200zł na stanik to...jest tez jakiś sklep z polskimi wieklkomiseczkowcami (tani), ale należy pamiętac, że rozmiarówka bryt. i polska to dwie różne sprawy...a na lobby raczej odnosi sie zazwyczaj do brytyjskiej.

Nie chcę Was zarzucac linkami. Wzytsko jest na lobby, na stronie głównej. Adresy sklepów internetowych i stacjonarnych są tuż pod logo lobby

Polceam też Allegro, można dostać duuuuuuuuuuuużotaniej staniki. niestety trzeba polowac na swój rozmiar o ile się pojawi. Polecam tez przed zakupem poczytac o daje firmie na lobby a nawet modelu (różne rozstawienie miseczek, rozna rozciagliwoscpod biustem).

No i zostaja lumpeksy. Idzie tam kupic nowe staniki, z uzywanymi jest ten problem, że mogą mieć rozciągnięty już obwód pod biustem, ale nie muszą więc jesli komuś to nie rpzeszkadza (tzn miejsce zakupu) to polecam. Dziewczynom z Katowic polecam zaglądnć do tego lumpka obok defektu (schodami do góry) i "Szwajcara" na Gliwickiej, tam najczęściej widuję duże staniki. Ososbiście staniki traktuje jak bluzki, więc z chęcia bym zakupiła (co innego majtki, to ble ). O tym jakim towarem deficytowym sa duże staniki świadczy fakt, że na początku mojejprzygody kupiłam wlumpie x staników dla próby, niestety wsyztskie okazały sie złe, wiec wystawiłam na Allegro...niektóre sprzedałam za 100zł

Jeśli macie jakies pytania konkretne (ja żadnym guru nie ejstem, naprawdę) to szybką odpowiedź uzykacie tu (to dla tych, które gubią się na lobby):
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tu urzęduję guru best_bra