Portal tematyczny Dieta.pl jest czołowym polskim serwisem o tematyce dietetycznej i odchudzaniu. Jesteśmy dla Was od 1998 roku tworząc dla wszystkich ludzi z problemami portal wymiany wiedzy, wsparcia i platformę na której zawiązały się dziesiątki tysięcy przyjaźni.

Portal ma na celu zjednoczenie osób „na diecie” – zarówno tych odchudzających się jak i tych, których celem jest nabranie masy ciała.

Niemal od początku swojego istnienia Dieta.pl nawiązuje i podtrzymuje kontakty ze specjalistami różnych dziedzin związanych z naszą tematyką. Jesteśmy platformą wymiany informacji i porad między użytkownikami Dieta.pl, a specjalistami w dziedzinie odżywiania i żywności, psychologii a także fitnessu.

Na naszych stronach oddajemy do dyspozycji użytkowników wiele ciekawych aplikacji wspomagających procesy liczenia kalorii, wspomagających samo bycie na diecie od strony mentalnej i psychologicznej. Dzięki Grupom Wsparcia nasi użytkownicy mogą w każdej chwili dotrzeć do tysięcy innych osób,. które mają podobne problemy, są w podobnym wieku, mają bliskie sobie zainteresowania. Grupy wsparcia to miejsce nie tylko dla tematów o diecie. To także przestrzeń luźnych rozmów na każdy temat, wspólnych wyjazdów do SPA, spacerów, biegów, jazdy na rowerach. Tyle różnych pomysłów pada na Grupach Wsparcia, że trudno jest je tu wszystkie wymienić.

Jedną z ciekawszych funkcjonalności serwisu są dzienniki kalorii i dzienniki spalania. W ramach tych aplikacji nasi użytkownicy na bieżąco analizują swoje dzienne spalanie kalorii budując plany żywieniowe na kolejne dni.

Serwis podlega ciągłej modyfikacji, aby jego zawartość była zawsze pomocna dla naszych użytkowników. Naszym celem jest pomoc osobom, które źle czują się w swojej wadze. Jednym z elementów tej pomocy jest także baza ośrodków wspomagających odchudzanie, siłowni, salonów kosmetycznych itp.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na stronach Dieta.pl, dzięki temu otrzymacie przepustkę do nowych funkcji i lepszej wagi.

Z pozdrowieniami

Zespół Dieta.pl