Dodano: 2016-03-10

Fitlabs Trizer - spalacz tłuszczu, który naprawdę odchudza! Ocena: 4.5/5 Ilość głosów: 2

Marzysz o wysportowanej i smukłej sylwetce? Poświęcasz długie godziny na wyczerpujące ćwiczenia oraz planowanie kolejnej rygorystycznej diety, a mimo to nie osiągasz zadowalających cię efektów? 

Trizer jako zestaw z dietą posiada rewolucyjną listę składników i możliwości, która przyczynia się do poprawy sylwetki aż na 5 różnych sposobów:

– Ograniczenie głodu,

– Mobilizacja tłuszczu,

– Spalanie tłuszczu,

– Przyśpieszenie metabolizmu,

– Usuwanie wody podskórnej (diureza).

 Jednocześnie jest to zestaw bezpieczny, który zawiera kompozycję niezbędnych mikroelementów oraz fachowo przygotowany, dzięki czemu przyczynia się do poprawy funkcjonowania organizmu.Przede wszystkim jego działanie potwierdza bardzo dużo klientów, którzy go stosowali.
Ich liczne metamorfozy można znaleźć na wielu forach w Internecie.


Karolina: 1 miesiąc Trizer + Dieta – 5 kg


30 lat: 6 tygodni Trizer + Dieta – 4 kg


JQ: 8 tygodni Trizer + Dieta – 14 kg

Zawarty w suplemencie chrom jest ważnym składnikiem regulującym gospodarkę glukozowo-insulinową. Wyniki wielu badań wskazują na to że wyższe spożycie tego mikroelementu pomaga w stabilizacji poziomu cukru we krwi, ograniczając apetyt i chroniąc przed nagłymi atakami głodu.
Drugi składnik, czyli l-tyrozyna należy do rodziny aminokwasów, co oznacza że dostarcza do organizmu cennego azotu. Tyrozyna posiada jednak charakterystyczną cechę odróżniającą ją od innych aminokwasów. W mózgu ulega konwersji do dopaminy, czyli neuroprzekaźnika związanego z poprawą samopoczucia. Jest to cenna broń w walce ze stresem, który często jest głównym powodem podjadania.


                                                           

                                                                Trizer.pl

Kofeina jest powszechnie znana z obecności w kawie, jednak kofeina jest także immanentnym składnikiem każdego dobrego spalacza tłuszczu. Ma ona wpływ na ośrodkowy układ nerwowy i nadnercza, prowadząc do wzrostu stężenia adrenaliny i noradrenaliny w naszym systemie. Są to dwa hormony, które uwalniamy także podczas aktywności fizycznej. To dzięki nim czujemy pobudzenie i zwiększoną czujność.

Adrenalina i noradrenalina mają właściwości mobilizacji tłuszczu z zamkniętych komórek. Reagują z receptorami adrenergicznymi typu beta-2 na komórkach tłuszczowych, co prowadzi do aktywacji enzymu lipazy hormonozależnej. Ten proces, zwany lipolizą, kończy się rozbiciem trójglicerydów zgromadzonych w komórkach tłuszczowych.
Kofeinę znajdziemy także w kawie, jednak w produkcie Trizer jej skuteczność jest spotęgowana przez obecność synefryny, która jest pozyskiwana z ekstraktu z gorzkiej pomarańczy. Świetnie uzupełnia ona działanie adrenaliny i noradrenaliny, ponieważ oddziałuje na receptory beta-3 na komórkach tłuszczowych, dając efekt synergistyczny.

Zielona herbata słynie ze swoich właściwości odchudzających, które zawdzięcza w dużej mierze obecności rzadkich katechin. W każdej pigułce Trizera znajduje się ekstrakt z zielonej herbaty o wysokiej zawartości galusanu epigallokatechin (EGCG). Jest to substancja aktywna posiadająca zdolności zahamowania enzymu katecholo-O-metylotransferazy (COMT), odpowiedzialnego za rozkładanie noradrenaliny.
Skuteczność EGCG w połączeniu ze stymulacją centralnego układu nerwowego przez kofeinę ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie mitochondriów znajdujących się w mięśniach. Mitochondria można nazwać wewnętrznymi piecami, ponieważ odpowiadają one za przekształcanie składników odżywczych w energię. Dzięki składnikom Trizera mitochondria zaczynają pobierać więcej tłuszczów, prowadząc do ich spalenia.Kapsaicyna jest substancją aktywną obecną w pieprzu kajeńskim, która przyczynia się do jego pikantności. Jej działanie jest szczególnie nasilone w obecności guarany, wywodzącej się z regionów Amazonii i będącej świetnym źródłem kofeiny oraz teobrominy.
Dzięki tym dwóm składnikom możliwa jest ponowna regulacja pracy mitochondriów, tym razem jednak w inny sposób. Aktywowane zostaje białko zwane termogeniną, które zwiększa ilość absorbowanych składników odżywczych i przyśpieszenia metabolizmu. Kalorie wykorzystane przez termogeninę nie są jednak wykorzystywane do tworzenia energii ale produkcji ciepła. Dlatego możliwy jest wzrost ciepłoty ciała po przyjęciu Trizera.


Berrator - opinie klientów i analizy ekspertów. SPRAWDŹ!


Mniszek lekarski i pokrzywa to rośliny, które posiadają długą historię wykorzystania. W starożytnej medycynie chińskiej i indyjskiej pomagały w zwalczaniu schorzeń wątroby i nerek. Jak pokazują obecne badania naukowe, takie działanie było i jest możliwe dzięki ich właściwościom usuwania nadmiaru płynów z organizmu, nie prowadząc jednocześnie do odwodnienia.
Spożycie ekstraktów tych roślin pomaga w zwalczaniu problemu wody podskórnej, która po nagromadzeniu imituje wyglądem tkankę tłuszczową, przykrywając efekty ciężkiej pracy.

Zastosowanie naturalnych i sprawdzonych składników oraz liczne badania i testy kliniczne potwierdzają – Trizer to produkt skuteczny, bezpieczny i uniwersalny, co sprawia, że z powodzeniem może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, oczekujących konkretnych efektów.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, do każdego Trizera producent dołącza za darmo dietę i kontakt z dietetykami, którzy układają indywidualny jadłospis na 30 dni.

  
                        Więcej informacji znajdziecie na Stronie Producenta >


Michał Andrzejczak

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

miesiąc temu zaryzykowałam i kupiłam suplement. W sumie przekonała mnie do niego dołączona do pakietu dieta. Nie miałam super dużo do zrzucenia, ale wyglądałam podobnie jak osoba na pierwszych zdjęciach. Jestem dośc niska. Po miesiącu prawie 6 kilogramów mniej. Bez wysiłku, ze smacznymi posiłkami. polecam

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Dla mnie niekwestionowany zwycięzca w rankingu jeżeli chodzi o spalacze. Przetestowałam całkiem sporo tego typu suplementów i zawsze coś było nie tak - zazwyczaj w składzie. A tutaj - sama natura. Czego chcieć więcej? Odchudzałam się z Trizerem przez 2 miesiące - zrzuciłam ponad 10 kilogramów. idealnie.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Suplement, suplementem, ale ta dieta - no rewelacja. Zabiegana jestem, nie mam czasu latać po dietetykach. A tutaj wszystko internetowo. Obszerna ankieta, wykluczenie produktów, które mi nie odpowiadają. Dokładne przeliczenia. No cudo! Zrobiłam listę, poszłam na zakupy, i po tygodniu miałam 1,5 kilograma mniej. Odchudzam się trzeci tydzień. na minusie 4 kilo i mam ochotę na więcej.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Niesamowity ze mnie słodyszek. Przed dietą spożywałam ogromne ilości cukru - nawet nie wiem ile konkretnie ale pewnie bym się przeraziła, gdybym przeliczyła wszystko dokładnie. Do Trizera podeszłam sceptycznie - w końcu to suplement. Niby naturalny, ale jednak dodatkowy "lek", a ja raczej ich unikam, ale przekonałam się i cieszę się ogromnie bo chęć na słodycze ustąpiła a zbilansowana dieta dopasowana przez dietetyków pozwala mi się najadać i zrzucać zbędne kilogramy. Odchudzam się półtora miesiąca. Mam 8 kilo na minusie. Nie ćwiczyłam do tej pory - teraz dorzucę fitness. Chcę schudnąc jeszcze 15 kilogramów.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Do odchudzania zmotywowaly mnie porządki w szafie. Okazało się, że chociaż pęka w szwach, to nie mam co na siebie włożyć, bo wszystko jest za ciasne. Poszperałam trochę w internecie i trafiłam na Trizer. Kupiłam. Pierwsze efekty zauważyłam już po tygodniu. Mam prawie 6 kilo na minusie, i mieszczę się w swoje stare ciuchy. Efekt osiągnięty.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Od dawna chciałam coś ze sobą zrobić, ale żadna dieta mi nie odpowiadała. Wykluczanie produktów, albo diety monotematyczne - tragedia. Nie wytrzymywałam dłużej niż tydzień i wracałam do dawnych przyzwyczajeń. Dieta Trizera jest inna - jem dużo, naprawdę duuużo, a kilogramy uciekają. Potrawy są proste w przygotowaniu a na liście zakupów mam tylko ogólnodostępne produkty. A do tego poprawiła się bardzo kondycja mojej skóry, włosów i paznokci. Przede mną jeszcze długa droga, ale na takiej diecie mogę być nawet do końca życia.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Nigdy nie byłam na żadnej diecie, a chciałam zrzucić kilka kilo przed ślubem. Nie potrzebowałam dużo - góra 5. Udało się w miesiąc, ze zbilansowaną dietą i Trizerem. Jedyną moją aktywnością fizyczną był codzienne spacery z dziećmi - ubrania są sporo luźniejsze, i w zasadzie musiałam wymienić większość garderoby. Jestem naprawdę zadowolona z tego spalacza.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Lek lekiem a i tak dietę czeba trzymać

Problem z przemianą materii nie pozwalał mi zrzucić zbędnych kilogramów. Chociaż może to była też wina tego, że obierałam zawsze złą drogę w ochudzaniu i szłam tak naprawdę na oślep. Teraz trzymałam się wyznaczonego planu żywieniowego i regularnie brałam suplement. odchudzam się 3 miesiące i zrzucilam 16 kilogramów. Jeszcze 4 i przechodzę na stabilizację.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Nigdy jeszcze tak łatwo nie zrzucałam zbędnych kilogramów. 1 tabletka przed głównymi posiłkami - popijam szklanką wody. Regularne posiłki i zero grzeszków. Normalny tryb życia, bez większych zmian - jedynie w przyzwyczajeniach żywieniowych. Chudnę. Kupuję mniejsze ciuchy, moje włosy lśnią a cera jest promienna. Trizer zmienił moje życie.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Żeby schudnąć, trzeba jeść. Nie wierzyłam w to nigdy i zawsze stosowałam drakońskie diety. Nie miałam siły normalnie funkcjonować, nie mówić nawet o ćwiczeniach. Kupiłam Trizer i dietę. Jem. Sama jestem zaskoczona tym, jakie ilości jedzenia mogę pochłaniac - a i tak chudnę. 3 tydzień na diecie a ja mam mnóstwo energii, nie mam wyrzutów sumienia jedząc obiad czy kolację a centymetry uciekają jak szalone. Musiałam zrobić dodatkową dziurkę w pasku. JEST MOC! :)

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi