Doriss_J

Krok pierwszy, ograniczyć posiłki

Oceń ten wpis
przez w dniu 17-12-2015 o godzinie 13:23 (1771 Odsłon)
Blog, myślę, że to pomoże mi się zdyscyplinować. Trzeba być tylko regularnym. No cóż, zacznę od tego, że wczoraj waga pokazała 119 kg. Dramat prawda? Cały wieczór przepłakałam, wyrzucając sobie swoją bezradność. Dziś jest lepiej, podjęłam pewnie postanowienia, które zamierzam wprowadzić w życie.

Krok pierwszy, ograniczyć posiłki. Nawet nie chce ich liczyć, bo na pięciu na pewno się nie skończy. Dziś było śniadanie (2 kromeczki pieczywa z białym serem i pomidorem) i drugie śniadanie, banan i jogurt. Myślę, że do obiadu wytrzymam. Zaplanowałam pierś kurczaka na parze z ziemniakami i brokułami, również na parze.

Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to Digg Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to del.icio.us Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to StumbleUpon Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to Google Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to Facebook Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to Reddit Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to Wykop Submit "Krok pierwszy, ograniczyć posiłki" to Gwar

Kategorie
Nie przypisana

Komentarze