Kaczuszka na wojennej ścieżce z kilogramami!

Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną

Oceń ten wpis
przez w dniu 11-04-2018 o godzinie 00:49 (0 Odsłon)
Tak, tak... kolejny raz biorę się za odchudzanie.
Tym razem spróbuję zrobić to za pomocą diety ketogennej czy ketogenicznej, a mówiąc prościej - niskowęglowodanowej.
Kocham wszelkie pieczywa, makarony i ryże, ale dla swojego własnego dobra - muszę spróbować i przestawić się na dietę bez węgli.

Zaczęłam od zrobienia badań i wychodzi, że mam niedobory witamin. Postanowiłam skorzystać z pomocy w uzupełnieniu niedoborów witamin, przede wszystkim niedoborowa jest u mnie witamina D i witamina B. Nie chcę się narażać na zwiększenie niedoboru i na kolejne problemy zdrowotne.

Rozpoczynam dietę od poniedziałku. Rosołek na rozpoczęcie dnia lub kawa z łyżką oleju kokosowego. 2 dania główne, a do tego drobne przekąski, jak plasterki sera czy wędliny.

Zakładam, że do końca czerwca uda mi się zrzucić 10 kg. Do końca wakacji chciałabym zrzucić 20 kg.

Czy mi się uda?

Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to Digg Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to del.icio.us Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to StumbleUpon Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to Google Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to Facebook Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to Reddit Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to Wykop Submit "Moje odchudzanie z dietą ketogeniczną" to Gwar

Kategorie
Nie przypisana

Komentarze