Ja jestem TYRAGICZNA doslownie jestyem obrzydliwa i slaba(( Dzis poraz 50 zaczelam diete i znowu ja zaprzepascilam wlasnie teraz obrzeram sie
((NIE CHCE MI SIE ZYC>>>A zreszta co to za zycie tego nie jedz wieczorem sie opychaj
(bozre jestem potworna
((



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki