Dziendoberek!!!!
Mi niestety Twoje wymiary nie chca sie "otworzyc" :shock: :shock: :shock: ,probowalam na wszystkie sposoby i nic :cry: :cry: http://img210.imageshack.us/img210/5945/646dk.gif
Wersja do druku
Dziendoberek!!!!
Mi niestety Twoje wymiary nie chca sie "otworzyc" :shock: :shock: :shock: ,probowalam na wszystkie sposoby i nic :cry: :cry: http://img210.imageshack.us/img210/5945/646dk.gif
Czesc Kochane:)
Waga powoli w dół leci:) No dziś miałam 78,5, ale no jak zleci do 77, to zmienie :lol: Jak waga spada, to mam humor lepszy:) i WIEKSZA MOBILIZACJE :D
jeni16 :arrow: No ale za to pewnie w udach masz ładniejsze wymiary :wink: Moje uda, sa gigantyczne, i strasznie wolno lecą, no, ale taka już ma natura :roll: Nie no narzeka musze, bo chce już miec ładniejsze wymiary w udach :P Ale to mam jeszcze czas, bo teraz jak waga troszke spada, to mam nadzieje, ze 6 zobacze tak pod koniec sierpnia:) A jakby wcześniej to będzie super :D No KCIUKI TRZYMAC BEDE :D
No jak mówie, w biodrach możesz mie inaczej, ale za to uda masz ładniejsze :D Ale wymiary też poleca w dół zobaczysz :wink:
Sissi76 :arrow: Niewiem czemu niechcą Ci się otworzyc :roll: Są na tej samej zasadzie co fotki więc powinny :roll: No, ale może jak jeszcze raz zajrzysz to się otworza, a jak nie, to ja coś pokombinuje :wink: I Ciesze się, ze juz wróciłaś :) Czytałam u Ciebie relacje, no na szczescie choroba poszla precz :) No to teraz grzecznie dietkuj:) A waga zaś tak w góre napewno nieposzla, zobaczysz :wink:
POZDROWIENIA I BUZIAKI :wink:
Agness widzę że lecisz z tym spadkiem wagi jak burza :D bardzo się z tego cieszę :D
przypomnij mi czy ty masz jakąś konkretną diete czy to samo co ja ?? MŻ ?
Nie no Kitolka nie lece aż tak szybko ostatnio stałam w miejscu, a teraz troche ruszyla waga :D No ale Ciesze się z tego :) No a wsumie moj plan to tysiak, a jak w rzeczywistości jesttak, ze niby lukam co jem ale z kaloriami jest roznie, wsumie to tak jak Ty mowisz MŻ :D
BUZIAKI :wink: Bede wieczorkiem, jak zwykle :)
:mrgreen:
to do zobaczenia wieczorkiem :D
Fajnie, że spada :DCytat:
Zamieszczone przez Agness85
Musi spadać i będzie :) Tak trzymaj :D
Biorę parówka za parę minut na spacer, połazimy sobie :D
Ciemno już wprawdzie, z lasu nici, ale koło bloku można pochodzić :)
U mnie dietka szwankuje, ale mam silną motywację od jutra to naprawić :D
Uściski ;*
W udach było 65,5 :) Licytujemy się dalej? :P Ehh, jak bym miała taką talię jak teraz uda to bym nie narzekała ;) No ale mam nadzieję, że jakoś leci. Ehh, jakoś musi ;)
Ja już po egzaminie. Dzisiaj luźniejszy wieczorem :) A jakie ja zaległości mam na forum ;)
Mówisz, że 6 do końca sierpnia? Oki. To dajmy sobie, że to NAJPÓŹNIEJSZY termin, a niech naszym celem będzie JAK NAJSZYBCIEJ :)
Buziaki!
witam :D
Jeni nie jak najszybciej ale jak najtrwalej i najzdrowiej powinno być, rozumiem że masz już dość nadwagi i chciałabyś ją jak najszybciej zrzucić, ja też tak chciałam i zrobiłam, wprawdzie nie wyrządziłam sobie jakiś poważnych szkód, ale np. włosy okropnie mi wypadają, biorę witaminy (Silica) ale guzik pomagają, i dopóki nie zacznę normalnie (czyt. rozsądnie) jeść to całkiem wylysieję.
Czyli lepiej wolniej niz za szybko :D
Pozdrawiam Ania :D
Czesc Dziewczyny:)
Himeko :arrow: No racja, fajnie, ze spada:) No musi, bo już się niemoge doczeka 6 na przodzie :) No to dobrze, ze z pieskiem na spader chodzisz, jak nie do lasu to chociaż koło domu, ale to zawsze coś:) No,mówisz, ze dietka Ci szwankuje, a do celu już prawie dochodzisz :D No a tanczeie na macie pewnie i tak pochłania dużo kalorii:) No to dobrze, ze masz silna motywacje na naprawienie tego, i TAK TRZYMAC, a szybciutko do celu dojdziesz :)
jeni16 Nie no nielicytujmy się, a poprostu zmierz się teraz i podaj swoje wymiary:) No a ja jakbym miala taka talie co uda, to dopiero:D No, ale u mnie wsumie najgorzej z partią biodra, pupa, uda, chicalabym to ladnie wyszczuplac, narazie cwicze tylko A6W, ale myśle też o czymś na te partie :twisted: No ciesze się, ze egzamin dobrze poszedł :) już masz wszystko z głowy??
No tak, ja chce do konca sierpnia 6 na przodzie zobaczyc :D I to mi starczy:) No wsumie ja, aż tak szybko niechce , bo niechce później efektu jojo, a chce zdrowo sobje chudnąc :D No, ale jak się uda troszke szybciej to też niebede smutna, ale wsumie to niechce, zeby zdrowie mi szwankowało :wink:
Kitola :arrow: No masz racje Kitolko, później mogą by niezaciekawe efekty chudnięcia, lepiej chudnąc jak najzdrowiej :)
POZDRAWIAM I BUZIAKI :wink:
Z tym tańczeniem to możesz mieć rację :D
Pozdrawiam cieplutko, u mnie dzisiaj wzorowo - dużo
ćwiczonek, mało papu 8)
Uściski i trzymam kciuki za Ciebie ;*