A to po wypadku z kawa![]()
![]()
Gdybym nie wiedziała,ze to chłopiec powiedziałabym"o jaka sliczna dziewczynka" :P :P Oj Monis za pare lat nie odgonisz sie od przyszłych synowych.![]()
![]()
![]()
A tatus wyglada tak męsko![]()
Przystojny :P
to ja monika
![]()
Witam Mikamaly wiem że szukaaś mojego wątku nie posiadam takiego, wpisuję się tam gdzie mi się spodobawięc jestem. Przyznaję że nie czytałam twojego całego pamiętniczka, ale będę już regulanie zagladać i na bieżąco śledzić wasze poczynania jedzeniowe, (mialam wpisać dietkowe ale przecież ty już zakończyłas odchudzanko
)
Śliczne kwiaty od mężusia za uwieliam dostawać ostatnio dostałam od moich mężczyzn goździki uwielbiam ich zapach, a jak długo się trzymają ok. 2 tygodni![]()
Monis widac,ze jestes mamą-ach te zabawki :P Nosisz okularki-ja tez ale do czytania i komputera by nie meczyc wzroku :P
Cytrynko witaj na moim drugim temacie :P
A co do dietki to jeszcze jestem na niej bo nie osiagnęłam swojej wagi 58kg :P
Mikamaly pomocy jak mam zainstalowac avatarek pod swoim nikiem napisz mi krok po kroku bo ja zielona w tych tematach a chciałabym miec taki fajniutki jak wy macie![]()
A ja dzisiaj dowaliłam obiadu troszkę za dużo, nie powinnam lepiej cześciej a mniejno cóż za tydzień mam mieć @ więc się zaczyna huśtawka smaków
![]()
mikamaly - napisalas cos na moim watku, to i ja przylazlam na Twoj i bede Cie wspierac w dietkowaniu![]()
Zakładki