Jak bym sobie zjadła te wafle ryżowe z czekoladą...:D
Kciuki tzmyać bedę :lol:
Wersja do druku
Jak bym sobie zjadła te wafle ryżowe z czekoladą...:D
Kciuki tzmyać bedę :lol:
Jadłospis całkiem, całkiem. Tylko ta czekolada na waflach .... nie dało się jej zeskrobać :?: :lol:.
Kciuki już trzymam w pogotowiu ;)
nie no wszystko dla ludzi ;)
na szczescie dzien w dzien nie zjadasz czegos slodkiego, a to jest wazne :) ;)
bede trzymac mocno za Ciebie kciuki koczkodanku :)
Witam :)
Co słychać dziś w ten deszczowy piątek?
Dziś chyba bez słodkości menu będzie :)
Buzka
będę trzymać za Ciebie kciuki :)
miłego dnia ;*
Nie daję rady z żarciem, od 4.dzień obżarstwa :(
uff dobrnęłam do końca. Bardzo rozbudowany ten twój wątek Koczkodanie. Ale udało mi sie wszystko nadrobić.
Widze że jedeniowo mamy pdoobnie, nie żadna tam ścisła dieta, tylko tak a w graniczach rozsądku i limitu kalorii. Samam wczoraj na obiad zjadłam ziemniaki z gotowana marchewką "mini" polane wszystko bułka tarną na masełku bo poprostu tak lubię, a nie bede sie katować marchewką na sucho skoro mi nie smakuje. :)
Wracając do tematu wizyt na królewskim tronie to powiem wam ze dizś na śniadanie zjadłam może z poł kilo czereśni i juz mnie pogoniło, i czuję że to nie był jedyny raz dzisiaj :D
Pozdrawaim cieplutko
hej laski :) dzieki za trzymanie kcukow, sama nie wiem jak mi poszlo, ale mysle ze raczej ok.. zobaczymy jak beda wyniki ;)
no i tak - wegeterianka nie jestem, bron boze :D wlasnie sobie kurczaczka wcinam ;)
a co do tych slodkosci to hmm...przeciez dzis mialam egzama - a wiec obowiazkowy snickers musial byc :D
ale chyba zrezygnuje z tego snickersowego talizmanu na rzecz np. 2 kostek ciemnej czekolady, moze tez bedzie dzialac a troche kcal mniej ;) bo ten snickers to mi w ogole nie smakuje jakos...nie wiem co mi jest :D
kupilam sobie dzis herbatke slim figura, wiec moze te moje jelita zaczna dzialac jak nalezy :/
p.s.
courtney juz do ciebie lece bo widac pomoc potrzebna i torche ochrzanu..
anise, brzydulaona, tamarek, marg, kluseczka, agapinko, unhappy, gryjta do was tez lece ale mam nadzieje ze was nie bede musiala ochrzaniac :D
No to teraz trzymamy kciuki,żeby wyniki były jak najlepsze!!!!!:D
Na pewno wyniki beda bardzo dobre. W sumie moja dieta taka sama, jem wszystko w wersi minii z uwględnieniem liczby kalori :)
Trzymam kciuki. I chyba podobną dietę mamy, bo ja tez sobie niczego nie odmawiam-wszystko w granicach rozsądku ;]
Hej!
I jak tam egzamin? Mam nadzieje, że dobrze, bo trzymałam kciuki, że aż ich teraz nie mogę wyprostować :wink:
Pozdrawiam
K.
dzieki za te kciuki, dzieki :D:D
a co dietki to mysle ze wlasnie taka jest najlpesza - jesc w miare wszystko, ale w mniejszych ilosciach - jak to mowia dieta ŻP - żryj polowe ;) :D
Tak moja pani od angielskiego baaaaaaaaaaaaaardzo dużo schudła :lol: Oby i Tobie się udało :lol:
Hejka Koczkodan!
Dawno mnie nie było i widze, ze duzo sie działo: wątek kupny, wątek nickowy, wątek egzaminowo słodyczowy ;-)
Chciałam Cie ostrzec przed spożywaniem takich herbatek przeczyszczajacych, one oczywiscie pomagają, ale rozleniwijaja pracę jelit, tzn oczywiście od czasu do czasu można, ale im częściej tym większe problemy będziesz miała z tym co masz, one się nie rozwiążą tylko w dalekiej perspektywie powiększą. Wiem co mówię przerabiałam to, Fakt, ze u mnie to przerdziło sie w chorobę i spory problem, ale moze gdybym nie zaczęła to by mnie teraz nie było na tym forum (bo bym tak nie przytyła strasznie). Okej, wiec podsumowując: proszę zastanów się 15 razy zanim "użyjesz" i nie stosuj tego częściej niż raz na 2 tygodnie :wink: a i ruszaj sie, ruszaj, ruszaj, mówię o takim ruchu po godzince :!:
A teraz pozadrwienia przesyłam!
jasne ze sie uda :) mnie i nam wszystkim :) bo ja kolejnego jojo albo niedoprowadzenia diety do konca chyba juz bym nie wytrzymala...:(
hehe a sa takie pianki jojo do jedzenia :D
ehh chcialabym sie zwazyc...ciekawe czy cos schudlam..a jeszccze jakis tydzien nie bede miec wagi..mam nadzieje ze jak na nia wejde to sie milo zaskocze ;)
dziewczyny nie wiecie ile gramow ma taki koszyczek malin jak na targu sprzedawaja, taki z tektury czy czegos :D nie wiem ile am sie miesci tych malin, wiec nie wiem jak policzyc kcal. a zjadalam pol tego koszyczka..
a nie myslalas zeby sobie takiej wagi malutkiej do 2kg nie kupic? ja kupilam i jestem z tego bardzo zadowolona, moge sobie wszystko zwazyc ;) - a w koszyczku nie wiem ile moze byc gramow ;)
oo o taki koszyczek mi chodzi:
(ucze sie wklejac zdjecia :P )
[img=http://img126.imageshack.us/img126/1755/maabe0.jpg]
no a waga by sie przydala :)
nie udalo sie :D no to ja nie wiem jak sie te foty wkleja :D
ja też rzucam liczenie kalorii i zaczynam ŻP :D
zdjecia wstawisz za pomocą stronki http://imageshack.us/
tam wybierz przeglądaj, potem host it, a potem wklej link który będzie obok Hotlink for forums (1)
mam nadzieję że ci się uda :D
Taki koszyczek plastikowy czy takie zrbiony z hmm..takiego jakby szarego papieru do...tyłka?:D Takie tekturkowy:P Ja myslę,ze ten tekturkowy ma 250 g..a plastikowy taki jak od nektarynek 500 g. Ale tak tylko myslę;p Jak kupię koszyczek malin to Ci powiem:P
hahaha maliny w opakowaniu ze srajtaśmy..:D:D tamarek jak ty juz cos wymyslisz...:D:D no ale - TAK- O TEN WLASNIE MI CHODZI :D:D
inezza no ale tak zrobilam tylko wkleilam to dla forum 2 wiec moze teraz wyjdzie :
http://img146.imageshack.us/img146/2563/maalh7.jpg
mysle ze jednak 500 gram ma ten koszyk..tak na oko..
dzisiaj 1450 kcal - te nadprogramowe 50 to przez te maliny bo policzylam jako 100 a chyba to jakies 150 :D jak nie wiecej :roll:
maliny, ale mi narobiłas ochoty ;]
:lol: :lol: :lol: No..chyba faktycznie 0,5 kg...Ale to tylko maliny!!:)
Miłego dnia Koczkodanku:):)
oj, oj narobiłas mi apetytu na malinki :) ja właśnie gotuje obiadek dla wszystkich ziemniaki z tluszczykiem a dla mnie kapustka. tak wogole to chyba sie przezuce na inna diete...
Ehh..poszłam kupić maliny a wróciłam z czereśniami:P Nie było malin:( A smaka mi też narobiłaś:P
hehe przepraszam no..wy mi tez czesto robicie smaka na rozne rzeczy :D
to dla narobienia wam jescze wiekszego smaczka - dzis na sniadanie mialam kasze manne na mleku z...malinami :D:D:D :P
milego dnia wam rowniez :*
Ufff..dobrze,że nie lubię kaszy manny:P Mleka też nie :lol:
Witam ;)
Koczkodanie Ty jeden hehe jak leci ? Opowiadaj :)
Mignely mi tu malinki gdzies i mialam niekontrolowany wyciek sliny :P Pyszotka :D
http://straznik.dieta.pl/show.php/kr...g_90_74_60.png
Na diecie od 05.03.2007r
Dieta - 1000 Kcal
24 lata
170cm
Jest 74kg
Bedzie 60kg !!! :D
GG : 1971209 ;) jak ktos chce pogadac :)
A oto moje pyszczysko ;)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...aaa1481e9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...16d0dfc30.html
A tutaj moja bitwa z kg !
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=70068
czesc koko, widze ze swietnie sobie radzisz Kochana : ) Brawo!! Silna wola Cie nie opuszcza :D
Widzialam tam gdzies wyzej , ze masz problemy z jelitami ? Jesli chodzi o wyproznianie sie to polecam herbatke z kopru wloskiego - mi pomogla.
Pozdrawiam cieplutko :D
no mi tez narobilas smaka na malinki, owocki wszystkie ;) mmm
jakos mam dzis lenia strasznego , nie umiem sie zupelnie skupic na uczeniu, niech ta pieprzona sesja sie juz konczy :/ :/...
w ogole to dziwnie sie czuje zoladkowo, czuje sie strasznie obzarta, a jadlam raczej lekkie rzeczy do tej pory, a do konca dnia mi zostalo jescze 300 kcal..
moze to przez ta herbatke slim figura? ona jakos zmniejsza apetyt czy co? :D
a na kibelku juz nie bylam ho ho albo jeszcze dluzej.. ;(
Może to herbatka, a może pogoda ? U mnie bardzo duszno i nie chce się jeść. Tzn komu jak komu, ale mi się zawsze chce. A kaszka manna-love it ;] Mam ochotę kupić sobie taką dla dzieci-bananową. Albo dzisiaj sobie zrobię-mam banany.... Mmmm, dzięki Koczkodanku :)
Hmm..A ja na kibelek coś latam za czesto:D Dziś już 2 razy byłam:P To pewnie przez te czereśnie(bo ja..jak głupek:P jadam je z pestkami :lol: )
A co do Slim Figury,to jak ją piłam to też nie byłam głodna :lol: Leże sobie ponad pół pudełka w domciu..Chyba zacznę pic od nowa :lol: Dzięki,że mi przypomniałas o niej :D
A kiedy masz koniec sesji?
a ja mam bebzun pelny i jestem przezarta, zalamalam sie dzisiaj :? i przejadlam sie eh glupia kretynka ze mnie - nie no mam nadzieje, ze bede miala sile jutro jesc malo :?
nikson - nie ma za co ;) tez uwielbiam kaszke :D smacznego :D
tamarek - eeeeeeee....jak to jesz czeresnie z pestkami? :D :D :D nie boisz sie ze ci w brzuchu drzewo wyrosnie? :D :D
kluseczka - juz sie balam ze zezarlas tak jak niektore z nas podczas kompulsow jakies
10 000 kcal ;> no ale przeczytalam u ciebie ze zjadlas 1500 albo i mniej - spoko ja tyle jadam na co dzien i chudne :D
znaczy 1400 jadam na codzien. dzisiaj tez ;)
eh chce sie zwazyc ! wagi ! :P ;)
A nie macie u siebie w aptekach takiej wagi? U nas w jednej aptece ejst taka waga extra co wszystko mierzy i waży(tzn. człowieka:P ) wylicza tłusz,wodę itd.Ale ja tam nie chodze bo siara :lol: A jak to gada? :D :lol: :lol: Np. wlezę na tą wagę a ona zacznie gadać: Twoja waga bla bla bla..:P Tak jak moja stara drukarka gadała:drukowanie rozpoczęte" :lol: :lol: :lol: :lol: Już niedługo się zważysz :D
Drzewko? Oooo matko,to ja już bym cały sad miała!!! :P :P :P
Ja jadam 1500, więcej od Ciebie. Fajnie się na takiej ilości chudnie, nie ? :D
a kiedy będziesz się ważyć? :>
tamarek ja też bym sie wstydziła w aptece wazyc... :oops: jeszcez by ktos zobaczyl ile waze i by było...;/
miłego weekendu Koczkodanku ;*
o maj gad na gadajaca wage w zyciu nie wejde :D:D chyba ze w dzwiekoszczelnym pokoju gdzie bede ja jedyna :D
no a wazyc sie bede prawdopodobnie juz w piatek :P ok ok wytrzymam :P
a na diecei 1400-1500 sie super chudnie!! :)