Jutro mam dostac smska o 10 ze wlasnie wstalas bo masz jutro sie wyspac :!: :!: :lol: jak ja sie ciesze,ze Ty sie cieszysz Przyjaciolko:*
Wersja do druku
Jutro mam dostac smska o 10 ze wlasnie wstalas bo masz jutro sie wyspac :!: :!: :lol: jak ja sie ciesze,ze Ty sie cieszysz Przyjaciolko:*
Witaj Inezza :) Pięknie sobie radzisz i dobrze, że jutro będziesz mogła sięwyspać i odpocząć nóżki trochę - naprawdę Ci się należy! A na nogi lepiej zapobiegać chyba i zaopatrzyć się od razu w jakąś maść, żeby później nie było jeszcze gorzej. Życzę dużo odpoczynku i kolorowiutkich snów!!! :)
Hej Inezz
Totalniego leniuchowania Ci dzis życzę :)
Należy Ci się
http://www.germes-online.com/direct/...681/Grapes.jpg
dzięki dziewczyny
spałam tylko do 8, bo głośno w kuchni rozmawiali i się obudziłam :?
chciałam się zważyć ale gówniarze mojej siostry zepsuły mi wagę :evil: :evil: :evil: :evil:
miłej soboty :D
Witaj Inezza! Czyli jednak tak nie pospałaś za bardzo, ale mam nadzieję, że bedziesz leniuchować cały dzionek i jeszcze sobie porządnie odpoczniesz! Życzę jak bajbardziej udanego dnia! p.s. a co o wagi, to jak poczekasz dłużej, będzie większy efekt ;)
Hej :lol:
Ja bym chyba zabila za zniszczenie wagi :x :x :x
ale glowka do gory:*
zepsuli ci wagę- bezczelni :twisted: ja już bym zrobiła w domu coś w stylu wybuchu nukrealnego :!:
życzę ci **INEZZ** miłego weekendu i odpoczynku od pracy, pozdrawiam :P
Hej przyjaciolko :D
Jak mija niedzielny poranek :?:
Udanej niedzieli i zapraszam na kawke a kurier dowiezie ciateczka :lol: w sumie to sie podziele kawalkiem tortu bo z wczorajszej imprezki zostalo i powiem Ci,ze pychaaa taki kawowo-smietankowy :lol:
Tiska
dzięki za zaproszenie, gdyby nie ta odległość to byłabym już u Ciebie na kawie :D
widzę ze znów kg Ci znikł :D gratuluję, jeszcze troszke i dojdziesz do 70kg
ja chyba tez tylko że ja dochodzę do takiej wagi z drugiej strony :? :?
Grzesiek mi naprawił wagę, ale wolałby tego nie robić, bo się załamałam jak na niej stanęłam :( :(
Witaj Inezza! Jak tam mija niedziela? Mam nadzieję, że wreszcie sobie leniu****esz troszkę ;) Udanego, słonecznego dnia życzę! :D