Mag ja popieram takie wypady i takie jedzenie w trakcie :wink: to sie nazywa totalny odlot i luz na maxa :D :D :D :D mi dzis minal super dzien i zeby nastepne byly takie to bylabym bardzo happpppy :D :D :D :D :D
Wersja do druku
Mag ja popieram takie wypady i takie jedzenie w trakcie :wink: to sie nazywa totalny odlot i luz na maxa :D :D :D :D mi dzis minal super dzien i zeby nastepne byly takie to bylabym bardzo happpppy :D :D :D :D :D
No to musisz wykorzystywać wakacje na maxa :!: Szalej i leniu**** póki jeszcze możesz :D
Udało mi sie wstać z samego rana więc lece na rowerek :D
Miłego dnia dziewczyny :*
Ja wlasnie z rowerka wrocilam :D :D :D :D :D
5, 6?? :shock: :shock: :shock: podziwiam dziewczyny, ja to o tej porze to wykonuje malownicze i bardzo wyczerpujace cwiczenie przewalenie sie z jednego boku na drugi :lol:
pozdrawiam i udanego dnia
hehehehe :D:D:D dziewczyny pewnie pisaly okolo 8, 9 :) - zegarek tu zacofany jest o ok,2 h :):):) - czyli nie bylam sama dzis rano ! moj bieg rozpoczal sie o godzinie 7,30 :):):) w ogole.. dzisiaj kolege namowilam do biegania... biedny.. :(:(:( jestem straszna.. :( ciezko mu bylo juz pod koniec... - mi tez... a ja go jeszcze dobilam textem : wiesz na czym polega roznica miedzy nami ? - a on, ze nie.... a ja na to : TY JADLES SNIADANIE !!!! A JA NIEEE !!! : PPPPPP :twisted: :twisted: - biegam na czczo.. : > - a on: no faktycznie.. jadlem.. heh.. co za zycie !
dlaczego tluszcz sie lepiej spala jak sie biega na czczo ? bez sensu ! - chociaz.. i tak juz sie przyzwyczailam.. i chyba bym juz nie potrafila po sniadaniu biegac..
:) - bedziecie jutro tez jechac na rowerku rano ? - bedzie mi lepiej psychicznie - jesli kumpel mnie wyklnie i powie jutro NIE :P:P
Nie wiem jak u was ale u mnie pogoda nie dopisała :( Po ok. 15 minutach rowerkowania złapała nas(byłam z rowerową koleżanką ) straszna ulewa :( Jednak byłyśmy twarde i jeżdziłyśmy w tym deszczu godzine :D
Wieczorkiem ide jeszcze na aerobik ew. znow rower (zależy czy uda mi sie namowc mame:) )
Jeżeli chodzi o dietke to było nie zaciekawie:]
:arrow: sojowa bułeczka z 2 palsterkami żołtego sera
:arrow: 2 kawałki babki piaskowej
:arrow: 2 kromki bagietki + 1 śledz
:arrow: 4 śliwki
:arrow: gruba parówka z kromką chleba z ziarnami
:arrow: zupka chińska :roll:
Mam nadzije ze to juz bedzie na dzis wszytko :)
NGU ja na rowerku też na czczo jeżdze :D Jutro oczywiście pedałuję od 8.00 :D
Aha dostałam jakąś zniżke na odchudzajacy rolletic. Wie ktoś co to jest i czy cos daje :?: :?: :?:
Mag ja rano nie przezylam ulewy ale jutro pewnie jak wyjade zacznie lac :x wcale tego nie jest tak duzo nie przesadzaj :wink: :!: :!: :!: milego wieczorku
Wczoraj dorzuciłam jeszcze 2 kawałki pizzy :roll:
No trudno ale dzis postaram sie mniej jesc :D
Jak do tej pory na ruszt wrzuciłam jogurt jogobella o smaku kiwi :D
Miłego dnia dziewczyny :*
hehhe pedalowalas dzis ? :*