gratki ;)
wiesz czasem tez sie zastanawiam o co kaman z tymi pkt 8)
Wersja do druku
gratki ;)
wiesz czasem tez sie zastanawiam o co kaman z tymi pkt 8)
co do punktów .. też się nad nimi zastanawiałam. // gratuluję tych 3 kg :) u mnie niestety zastój, ale zdarza się. żebym tylko nie musiała za długo czekać na spadek chociaż o kilogram, bo się załamię. ech. sie wchłaniało przez pół życia, to teraz trzeba swoje odpokutować. :?
trzykolorowa masz racje, to jest kara za objadanie sie tortami, ciastkami i bitymi smietanami :P Teraz trzeba cierpiec :x
nikt coś nie pisze :( Sama muszę poskrobać
:D
Byłam wczoraj w pracy (pracuje jako hostessa dla browaru ) :D i akurat przypadło mi, że mam nalewać ludziom piwo na jakiejś tam gali wręczania nagród. Wszstko byłoby wporzo gdyby nie fakt ze zaraz obok mojego stanowiska rozstawiła się moja ukochana restauracja która zapewniała żarełko na tę imprezę :( Myślałam, że żołądek to juz mi do kręgosłupa przyrósł a język w tyłek uciekł :!: Te cudne zapachy były wręcz katorgą :!:Ciągle tylko ktoś przechodził obok mnie a to z kurczaczkami a to znow z pasztecikami albo pieczonymi kotlecikami :evil: Na szczęście musiałam stać w jednym miejscu wiec nic nie podjadłam ale uwierzcie mi, cieżko było :x
gratuluje silnej woli, tak trzymaj!
Mag jestes wielka! :roll:
Pieces masz racje "wielka" to dobre słowo :P (p.s. chciałam sobie wstawic te samo zdjecie w podpisie) :)
Choć dzis troszke zmalalam zjadajac na obiad pulpeta z 2 ziemniaczkami :x Tak cudownie smakowało, że nie mogłam sie powstrzymac :x i na dodatek
przekroczyłam dzis 1000 kalorii (ok1200 :x ) a zamierzam dzis jeszcze zjesc troszke paluszkow z sezamem bo ide na wieczorek filmowy (czipsom juz sie opre).
:)
Orietuje sie ktos ile takie sezamowe paluszki maja kalorii?
No i nikt nie odpisał co z tymi paluszkami to ich nie zjadłam :( choc i tak juz 1300 kalorii przekroczyłam wczoraj :x ) Miałam właczone takie pochłanianie, że nie mogłam sie juz opanowac :x teraz oczywiscie mam wyrzuty sumienia :(
Hmm wpadki zdarzaja sie kazdemu...i tak bywa wiec sie nie martw:)
Gorzej jak beda zdarzaly sie coraz czesciej ;)
3mam kciuki;):*
Jestem beznadziejna :cry: nie wiem co sie ze mna dzieje ale znow sie obżarłam :cry: Dzis zjadłam prawie 2000 kalorii :cry: A na dodatek zamkneli mi basen na całe wakacje :cry: Chyba z dieta koniec bo juz cos ostatnio nie potrafie utrzymac reżimu :evil: